Avon, Care, Facial Cleanser Lotion With Yoghurt & Honey (Rewitalizujący żel do mycia twarzy do cery normalnej i suchej z jogurtem i miodem)

Bardzo łagodny dla skóry , skutecznie myjący i odświeżający żel do mycia twarzy o otulającym zapachu miodu i jogurtu.

w butelce
żel
>100ml

po pierwszym użyciu wylądował w koszu....

Co by dużo nie mówić- tojest fatalny produkt.
Nie wiem, do czego się nadaje... Nie pieni się, nie zmywa twarzy, dodatkowo niesamowicie ja wysusza i podrażnia.. nic dziwnego, na drugim składzie alkohol.

skład i działanie koszmarne. Od razu wylądował w koszu...

AVON Żel do mycia twarzy

Na sezon jesienno-zimowy lubię zapachy kosmetyków słodkie, ciepłe i otulające. W ofercie Avon wypatrzyłam serię z miodem i jogurtem. Aby sprawdzić zapach kupiłam jako pierwszy żel pod prysznic. Teraz dokupiłam ten żel do mycia twarzy, uniwersalny krem do rąk i ciała, balsam do ciała oraz krem do rąk. Zestaw był w promocji.
Zazwyczaj do mycia twarzy stosuję mydła oczyszczające (posiadam cerę mieszaną i wszelkie niedoskonałości nie są mi obce) ale ostatnio moja cera była przekorna, z jednej strony tłusta a z drugiej suche placki. Odstawiałam na jakiś czas mydło i używam tego żelu.
Choć AVON posiada składy kontrowersyjne - ten przysłowiowy miód i jogurt znajdziemy gdzieś na końcu ale działa i nie powoduje problemów z cerą.
Żelu używam do mycia twarzy ale nie zmywam nim makijażu. Łagodnie oczyszcza i odświeża cerę bez uczucia ściągnięcia.
W konsystencji żel przypomina mleczko, nie pieni sie obficie ale wolę taka formę spieniania, nie podrażnia oczu i ust jest delikatny.
Żelu używam dwa razy dziennie - rano i wieczorem, twarz jest oczyszczona, delikatna w dotyku.
Przy takim stosowaniu wydajność nie jest zbyt duża.
Opakowanie to plastikowa buteleczka z zamknięciem na "klips". Przyznam, że wolałabym dozownik, sprawniej by szło dozowanie żelu. Plastik jest średnio miękki i nieprzezroczysty, dozowanie żelu na "wyczucie". Pierwsze kilka razy albo za mało albo za dużo. Trzeba się przyzwyczaić. Grafika i kolorystyka opakowania miła i przyjemna dla oka. Butelka mała i zgrabna.
Pomimo tych małych niedociągnięć, żel nie wysusza mojej buźki, oczyszcza i odświeża, zapach rozpieszcza, zużyję go z przyjemnością. Powrotu nie planuję.