Avon, Planet Spa, Korean Charcoal Peel-off Face Mask (Maseczka peel-off z węglem)

Maseczka do twarzy inspirowana Koreańską pielęgnacją. Wygładza i oczyszcza skórę, nadaje jej uczucie nawilżenia i odświeżenia. Formuła wzbogacona aktywnym węglem.

peel – off

Łatwo ją zaaplikować.
Jest wydajna.
Ładnie pachnie.
Genialnie oczyszcza.
Buzia po niej jest miękka w dotyku i gładka.
Opakowanie jest małe i poręczne.

Bardzo fajna maska

Bardzo lubię maseczki typu peel off więc chętnie kupiłam tę maseczkę. Po otwarciu powitał mnie bardzo miły zapach. Maseczka ma wygodne opakowanie, ładnie pachnie i ma, jak dla mnie, super konsystencję, nie za rzadką i niezbyt gęstą. Dobrze się nakłada i w miarę szybko zastyga, a co dla mnie najważniejsze, pięknie się ją ściąga, nic nie trzeba skubać. Skóra po użyciu jest mega gładka i fajnie oczyszczona, zmatowiona i świeża.
Cena też nie jest wygórowana (zapłaciłam niecałe 10zł) więc myślę, że z pewnością kupię ponownie. Jestem z niej zadowolona.

Średnia

Kupiłam skuszona aktywnym węglem. Stosowałam wiele maseczek i żeli z tym produktem, jednak ta maska jest naprawdę średnia. Nie pogorszył stanu mojej cery ale też nie wyglądałam po nim lepiej niż przed zastosowaniem. Lekko oczyszcza i nawilża. Hamuje wydzielanie sebum przez pierwsze 2h, Później cera wraca do pierwotnego stanu. No rewelacji nie ma. Spodziewałam się lepszego efektu. Ma ładny zapach, ale konsystencja jest dla mnie za bardzo lejąca...