Bio Vegane Skinfood, Bio Acai Serum für Mischhaut (Serum z jagodami acai do cery mieszanej)

Serum dla skóry mieszanej to wysoko skoncentrowana kompozycja substancji czynnych. Minimalizuje wytwarzanie sebum i wielkość porów oraz stymuluje odnowę komórek skóry. Skóra jest wyraźnie poprawiona i zrównoważona.

Chyba czas się go pozbyć

Mam je już chyba 4-5 miesięcy i tak je męczę, że to chyba najwyższy czas się już rozstać.
W zasadzie to serum jest zbędne, bo za wiele nie robi. Moja cera jest mieszana i bardzo lubi produkty dobrze nawilżające o lekkiej formule. Zdecydowałam się na ten produkt właśnie do cery mieszanej od Bio Vegane i szczerze je męczę.

Serum znajduje się w małym szklanym opakowaniu z pompką. Wszystko jest bardzo minimalistyczne i działa bez zarzutu.
Jedna pompka wystarczy na twarzy, szyję i dekolt.

Serum jest przezroczyste i dosyć wodniste. Jest bardzo lekkie i szybko się wchłania, chociaż zostawia na skórze trochę lepki film dlatego używam go głównie na noc.

Serum ma niestety na drugim miejscu w składzie alkohol i to czuć, gdy je wąchamy.
Na szczęście nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Przyznam, że spodziewałam się że będzie naprawdę fajnie nawilżało skórę a robi to bardzo średnio. Moja skóra potrzebuje dużo nawilżenia, bo często jest sucha i ściągnięta i ten produkt bardzo średnio sobie z tym radzi. Bez kremu jest ciężko. Dlatego po kilku użyciach dałam sobie z nim spokój, bo lubię jak coś działa od razu. Jednak później się zawzięłam i postanowiłam używać codziennie, żeby się przekonać czy rzeczywiście nic się nie zmieni.
No ale nie ma ani nawilżenia. Ani serum nie reguluje wydzielania sebum. A już z pewnością nie zmniejsza widoczności porów jak obiecuje producent.

Za cenę tych 12-14 e można znaleźć zdecydowanie lepszy produkt.

Ostatecznie się z nim żegnam, bo już nie mam siły go męczyć.