Avon, Anew, Vitamin C Radiance Maxinizing Serum (Rozświetlająco- odmładzające serum do twarzy z 10% witaminą C)

Unikalna formuła opracowana na bazie stabilnej 10% witaminy C. Serum pozostaje aktywne do ostatniej kropli, zapewniając skórze rewitalizację od pierwszego do ostatniego użycia. Moc 30 pomaranczy w jednej butelce.

Rozświetlająco- odmładzające serum do twarzy z 10% witaminą C

Serum bardzo fajne dodałam je do swojej wieczornej pielęgnacji ba średnio gęstą konsystencję a pachnie naprawdę ślicznie kojarzy mi się ona z kwaśnymi owocami. Serum jest nieco tłustawe rozprowadza się na twarzy dobrze i szybko się wchłania. Dzięki temu serum pozbyłam się naprawdę niewielkich przebarwień co wygląda bardzo dobrze na mojej twarzy, przy regularnym stosowaniu.
Cera również bardziej świetliście zaczęła wyglądać.

Avon - serum Anew z wit. C 10%

Serum jest naprawdę rozświetlająco-odmładzające..
Moja cera jest po nim jaśniejsza, promienna, bardziej świeża i rześka. Jest odżywiona i ładnie pachnie. Nie widać śladów zmęczenia..
Serum używam na codzień (już dłuższy czas) i wydaje mi się, że jest bez dna. Jest bardzo wydajne, lekkie i świetnie się wchłania.
Ładne opakowanie - zachęcające do zakupu, no i duży plus za pompkę. Przy najmniej wiem, że nie "nawalę" zbyt dużej ilości na twarz.
Zdecydowanie polecam ;)

Dla mnie Hit

Lubie i używałam różnych serum ,to zakupiłam w katalogu tuż po premierze jednak zaczęłam używać ok 2-3 tyg temu. Z obserwacji:
- zamknięte w szklanej buteleczce 30 ml z pompką
- bardzo wydajne
- poprawiło mi koloryt skóry
- nie podrażniło mnie
- wyglądam po nim na wypoczętą
- cera jest rozświetlona
Serum stosuję jako samodzielny produkt na noc i to wystarczy w moim wypadku . Na pewno zakupię je ponownie. Myślę że będzie to HIT na zimę żeby trochę cerę podkręcić. Serum ładnie się wchłania i nie zostawia żadnej tłustej warstwy na skórze . Też miałam takie odczucie że jest to bomba witaminowa dla mojej cery. Polecam :)

Genialny produkt

Serum kupiłam, gdy tylko pojawił się w katalogu. Byłam go strasznie zaciekawiona. I rzeczywiście jest prawdziwym hitem. Jest to bomba witamin dla skóry. Skóra jest po nim gładziutka, sprężysta, rzeczywiście nawilżona. Buzia wygląda zdecydowanie na mniej zmęczoną, z czym miałam wieczny problem. Ma piękny zapach, fajnie się wchłania. Jest mega wydajne, bo na całą buzie wystarczy kropelka. Jak dla mnie świetny produkt

Bardzo przyjemny produkt

Od przekroczenia magicznej cyfry 4 w moim wieku, z wielka przyjemnością włączyłam do pielęgnacji sera, kosmetyki z witaminą c i muszę przyznać, że stan mojej skóry jest całkiem przyzwoity. Ten kosmetyk ma dosyć dziwną konsystencję, jak dla mnie lekko oleistą, ale przekonałam się, że po prostu muszę troszkę dłużej poczekać z nałożeniem po nim kremu. Skóra jest dobrze odżywiona, sprężysta, porządnie nawilżona. Dodatkowe atuty to piekny zapach i duża wydajność. U mnie nie spowodował żadnych podrażnień.

Tymczasowy efekt

Produkt kupiłam od razu, gdy tylko pojawił się w katalogu. Przy pierwszym użyciu zraził mnie trochę jego mocno alkoholowy zapach. Na twarzy rozprowadzał się super i dobrze się wchłaniał choć po dłuższym czasie twarz bardzo się świeciła. Pomógł na przebarwienia, lecz po jakimś czasie zaczął zatykać mi pory. Następnie pojawiła się nadwrażliwość skory, moje powieki były suche i po każdym zmyciu makijażu strasznie mnie piekły razem ze skóra pod oczami. A po jakimś czasie stały się suche. Nie wiedziałam do końca czym to jest spowodowane. Dopiero kiedy skończyłam cała butelkę problem zaczął znikać, wiec winowajca został odnaleziony. Na początku niezle się zapowiadało, ale później niestety były gorzej.

Niestety nie dla mnie

Byłam Go bardzo ciekawa więc kupiłam je jak tylko pojawiło się w katalogu.
Cieszę się, że Avon wyszedł na przeciw trendom.
Serum jest zamknięte w szklanej buteleczce z pompką.
Zacznę od tego, że na początku przeszkadzał mi zapach.
Na początku czuć alkohol ale po chwili jest ładny zapach.
Już po pierwszym użyciu widziałam efekty.
Buzia była:
Gładka i miła w dotyku,
Wyglądała na mniej zmęczoną,
Ale przede wszystkim było widać delikatny efekt rozświetlenia.
Serum jest tłuste ale szybko się wchłania. Jest mega wydajne bo na całą twarz brałam tylko pół pompki.
Niestety po kilku dniach stosowania serum wysypało mnie. Robiłam do niego dwa podejścia, niestety z takim samym skutkiem.
Niestety skład też pozostawia wiele do życzenia.
Ale wiem że wielu z Was się sprawdza.
U mnie też były efekty ale niestety mnie uczuliło.

SŁABO

Skusiłam się, bo akurat robiłam zamówienie,a serum było jako produkt demo, za śmieszną cenę kilkunastu zł. Lubię produkty z wit C więc wzięłam. No i co dalej...

Używa produktu od: próbka

Nie nie nie

Jako kosmetolog mogę stwierdzić że ma bardzo słaby skład. Na drugim miejscu alkohol denaturat dlatego dobrze się wchłania - wyparowywuje. Zapach chemiczny.

Mój Hit!

Idealne serum rozswietlajaco-odmladzajacy do twarzy z 10% czystej witaminy C od firmy Avon!
Przekonał mnie do siebie bardzo mocno. Po pierwszym uzyciu moja cera nabrała świetlisty polysk, jest odświeżona i bardzo aksamitna

Fajne, ale

No muszę powiedzieć że Avon bardzo mnie zaskoczył wypuszczając na rynek to serum, kosmetyk absolutnie na czasie, w formie serum, z wszechobecną aktualnie witaminą C. Zamówiłam je kiedy tylko było dostępne, natomiast używać zaczęłam około miesiąca temu (musiałam najpierw wykończyć serum którego używałam poprzednio). Zacznę od tego że produkt zamknięty jest w bardzo sugestywnej, pomarańczowej buteleczce z pompką. Opakowanie według mnie idealnie dla tego produktu. Pompka bardzo wygodna, dozująca odpowiednią ilość produktu. Sam produkt ma dość lekką żelowo-olejową konsystencję, jest przezroczysty o lekko żółtawym zabarwieniu. Bardzo ładnie się rozsmarowuje pozostawiając na skórze lekko tłustą warstwę, która w większości ulega wchłonięciu, co prawda u mnie nie wchłania się całkowicie, ale jestem posiadaczką tłustej cery i z tym wchłanianiem szczególnie oleistych kosmetyków różnie to bywa. Serum ma bardzo ładny cytrusowy zapach, choć na początku można wyczuć lekko alkoholową nutę. Skóra bezpośrednio po nałożeniu serum wygląda bardzo ładnie, jest lekko ujędrniona i odżywiona. Widać faktycznie zbawienną moc witaminy C. Zdarza mi się że bezpośrednio po nałożeniu produktu odczuwam na twarzy lekkie ciepło, skóra jest jakby rozgrzana. Po wchłonięciu serum nakładam na twarz jeszcze mój standardowy krem nocy. Po przebudzeniu skóra jest pięknie rozświetlona, miękka i ujędrniona, natomiast zauważyłam u siebie jedną rzecz. Kiedy używam tego serum codziennie, zdarza mi się że rano zauważam u siebie w okolicach brody lekko wysuszoną skórę, czego następstwem są suche skórki. Zaznaczam raz jeszcze że jestem posiadaczką tłustej cery, którą bardzo ciężko wysuszyć, a suche skórki właściwie mi się nie zdarzają. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, bo moją skórę naprawdę ciężko podrażnić. Dlatego też zdecydowałam że używam tego produkty co 2-3 dni zamiennie z innym, mocno nawilżającym produktem. Efekt wysuszenia wówczas się nie pojawia, a serum spełnia swoje obietnice bez szkody dla mojej skóry. Cena katalogowa produktu do najniższych nie należy, ale na allegro można wyrwać ten produkt dużo taniej.

Rozświetlenie

Buteleczka tego produktu zawiera 10% czystej witaminy C,dzięki czemu nasza cera staje sie wygladzona,nawilżona i rozswietlona.Stosuje okolo 2 tygodni i jiz widzę efekty