Palmolive, Purifying Clay Body Wash (Żel pod prysznic z glinką i eksktraktem z aloesu)

Palmolive Purifying Clay oczyszczający, kremowy żel pod prysznic z glinką, ekstraktem z aloesu i mlekiem.  Delikatnie złuszcza naskórek i pozostawia uczucie oczyszczenia, nie wysuszając skory. Otula delikatnym, przyjemnym zapachem.

żele pod prysznic
oczyszczające, złuszczające, relaksujące / aromaterapeutyczne
w żelu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny :)

Kosmetyk ten bardzo delikatnie złuszcza naskórek, dzięki czemu skóra jest oczyszczona, miękka i gładka już po pierwszym użyciu . Nie wysusza skóry. Przepiękny zapach sprawia, że można brać prysznic długo... długo. Jestem nastawiona na kolejny zakup produktu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Glinka na ciało? Coś nowego, ale czy fajnego i odkrywczego?

Kosmetyki, maseczki z glinką kojarzą mi się raczej z maseczkami i rzeczami do twarzy. Dlatego byłam strasznie ciekawa tego produktu. Od razu po wylaniu na rękę produktu zobaczyłam, że nie jest on za gęsty, ale też nie za lejący się. Taki w sam raz na żel pod prysznic. Żel ma w sobie drobinki, które są fajnym dodatkiem do prysznica na lato, bo wiadomo, że odkrywamy więcej ciała. Płynem trzeba długo pracować, aby zaczął się pienić. Zapach jest całkiem okej, ale nie są to moje nuty zapachowe. Jak dla mnie jest za drogi.

Przyjemny

Kupiłem w jednym z hipermarketów ze względu na promocję i co za tym idzie- niską cenę (około ośmiu złotych).
Opakowanie to typowa dla marki, zamykana na klik plastikowa butelka. Nie da sie niestety postawić jej na głowie.
Żel ma taki lekko zgaszony zielony kolor i przyjemny, świeży zapach. Drobinki w nim zawarte są liczne, ale nie podrażniają skóry, nie wiem też, czy spełniają zadanie peelingujące, bo tego się nie odczuwa.. Sam żel daje uczucie świeżości, które utrzymuje się przez cały dzień na skórze. Nie wysusza skóry i nie podrażnia jej.
Konsystencja produktu jest gęsta, nie spływa między palcami.
Czy kupię ponownie? Trudno mi ocenić> Nie jest to zły produkt, ale po takim opisie ze strony producenta spodziewałem się czegoś więcej. jest to po prostu zwykły, aczkolwiek przyjemny w użyciu żel pod prysznic, który odświeża na długo i nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry. Daję cztery gwiazdki.

Pobudzający

Ten żel zdecydowanie świetny będzie do porannego prysznica na pobudzenie. Pachnie świeżo, roślinnie. Żel zawiera peelingujące drobinki, które wg mnie są zbędne, bo nie złuszczają wcale, a podrażniają np. przy myciu pach po ich goleniu. Pod tym względem wolę wersję różaną. Kosmetyk nie wysusza skóry, dobrze się pieni, jest bardzo gęsty i bardzo wydajny.