Palmolive, Purifying Clay Body Wash (Żel pod prysznic z glinką i eksktraktem z aloesu)

Palmolive Purifying Clay oczyszczający, kremowy żel pod prysznic z glinką, ekstraktem z aloesu i mlekiem.  Delikatnie złuszcza naskórek i pozostawia uczucie oczyszczenia, nie wysuszając skory. Otula delikatnym, przyjemnym zapachem.

Inny niż wszystkie

Nie jest to typowy żel pod prysznic o słodkim zapachu. Tutaj czuć glinkę, ale mnie to nie przeszkadza. Żel ma w sobie drobinki, dość duże, peelingu nim nie zrobimy ale zawsze to coś :) na pewno nie polecam używać na podraznioną skórę, lub po opalaniu.
Jest gęsty, nieźle się pieni ale nie jest zbyt wydajny.

Ah ten aloes...

Po umyciu żelem skóra jest gładka i nawilżona. Produkt ma dość gęstą konsystencję i jest bardzo wydajny. Jeśli chodzi o zapach, mocno aloesowy, aż za mocno jak dla mnie. Jednak intensywny zapach, który jest wyraźnie wyczuwalny podczas samego mycia nie przenosi się w tak intensywnym stopniu na skórę. Po umyciu skóra delikatnie pachnie.

Aromaterapia? Dziękuję, postoję.

Dostałam odlewkę, która wystarczyła na jakiś tydzień używania. Dobrze, że nie na więcej.
W większości recenzji osobom zapach zdecydowanie się podoba, a dla mnie jest taki niefajny, lekko mówiąc, że szok :(
Skojarzenia mam z błotem, bajorem, w którym są utopione jakieś przygnite rośliny. Wiem, że zawiera glinkę. Ale ja glinek używam i żadna z nich tak nie pachnie, mocno i intensywnie - to pewnie dla niektórych plus tego żelu.
Żadnego efektu ścierania również nie zauważyłam.
Cała reszta jest ok. Piana, mycie, konsystencja, nie powodowanie podrażnień - wszystko na plus.
Tylko zapach dla mnie jest (kurczę, nie chcę napisać brzydki, bo miałam gorsze zapachowo żele) niezbyt przyjemny. I w dodatku zostawał na ciele...
Pełnej butelki na pewno nie kupię.

Przyjemny

Nawet nie zwróciłam uwagi, że powstają już żele pod prysznic z glinką, więc byłam mocno pozytywie zaskoczona gdy dostałam próbkę żelu Palmolive podczas ostatniego zamówienia w drogerii.

Sam żel przepięknie pachnie, mocno odświeżająco, leśnie i nieco męsko bez nuty słodyczy. Ma zielony kolor i gęstą konsystencję i widocznymi malutkimi drobinkami glinki, która przy okazji delikatnie peelinguje ciało. Żel lekko się pieni, oczyszcza ciało i sprawia wrażenie używania czegoś luksusowego dzięki temu boskiemu zapachu. Zapach utrzymuje się na ciele jeszcze długo po kąpieli a sam żel delikatnie nie podrażniając skóry oczyszcza i nawilża. Bardzo chętnie kupię pełnowymiarowy produkt!

Wykorzystała: kilka próbek

dobry

Miałam 2 próbki tego żelu. Zapach ma bardzo delikatny, przyjemny choć troszkę podchodzi chwilami pod męski. Konsystencja bardzo gęsta. Produkt bardzo wydajny, myślałam że 2 próbki będą za małe jak dla mnie. Pieni się bardzo dobrze. Nie wysuszył mi skóry, nie miałam ściągniętej (mam przesuszoną skórę). Na pewno ma lekkie działanie oczyszczające.

Mój ulubiony żel pod prysznic

Próbkę żelu otrzymałam jako gratis do zamówienia z jednej z drogerii internetowych. Po skończeniu próbki od razu zdecydowałam się zakupić pełnowymiarowe opakowanie, tak mnie zachwycił.
Żel jest dość gęsty, a przez to wydajny. Ma cudowny "mineralny" zapach, który daje poczucie spokoju i błogości. Można zrelaksować się podczas prysznica. Produkt zawiera drobne cząsteczki, które delikatnie masują skórę. Pierwszy żel, którego zapach nie zaczyna mnie po czasie irytować. Skóra pachnie przyjemnie dość długo po kąpieli. Bardzo, bardzo lubię ten żel.

Używa produktu od: próbka

Palmolive zel pod prysznic z glinka i aloesem

Palmolive zel pod prysznic z glinka i aloesem otrzymalam jego probke przy okazji zakupow w drogeri. Jak na taka mala ilosc zaszetki urzekl mnie swoja konsystencja. Mialam wrazenie jakbym naklada zel-maske z glibka na cialo. Skora gladka i niewysuszona. Ciekawa jestem efektow dluzszego stosowania.

Czysta przyjemność!

Dobry żel to podstawa udanego prysznicu po ciężkim dniu. Dlatego cieszę się, że w moje ręce wpadł Palmolive z glinką i aloesem. Moja skóra jest dobrze oczyszczona, nawilżona i pachnie jak marzenie.
Ponadto, żel dobrze się pieni, jest wydajny, ma charakterystyczny kolor podchodzący pod glinkę.
Jak dla mnie żel to strzał w dziesiątkę!

palmolive ma najlepsze zele

palmolive ma najlepsze zele pod prysznic, zawsze super pachna nie wysuszaja, sa wydajne. ten wyjatkowo ma granulki ktore pillinguja i oczyszczajaco glinke ( pomaga jesli sie goli nogi golarka)

Przyjemnie orzeźwiający.

Żel testowałam w formie próbki, którą otrzymałam do zamówienia.
Testowałam już jeden żel pod prysznic z glinką innej firmy, który mnie zawiódł, więc podeszłam do kolejnej próby "z pewną nieśmiałością".
Już sama konsystencja pozytywnie mnie zaskoczyła - żelowa z drobinkami delikatnego peelingu w kolorze perłowej, delikatnej zieleni.
Żel bardzo przyjemnie pachnie - orzeźwiająco, jakby delikatnie lasem iglastym, nuta ta jest bardzo odświeżająca, odrobinę "męska", więc nada się jako żel "unisex".
Drobinki peelingu są delikatne i nie podrażniają.
Skóra po prysznicu nie jest wysuszona, jest za to dobrze oczyszczona.
Być może sięgnę kiedyś po pełnowartościowe opakowanie.

Żel posiada przecudny zapach który długo utrzymuje się na skórze. Skóra pozostaje miękka, delikatna i gładka . Dobrze się pieni i jest wydajny. Nie trzeba go dużo nakładać na gąbkę. Oczyszcza skórę a dzięki zawartym w nim drobinkom delikatnie ją pilinguje. Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt.

Dobry

Fajnie myje całe ciało. Skóra po nim pozostaje gładka i odżywiona już po pierwszym użyciu. Produkt ma jedwabistą konsystencję i pięknie pachnie. Zapach jest bardzo odświeżający. Żel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania