Palmolive, Purifying Clay Body Wash (Żel pod prysznic z glinką i eksktraktem z aloesu)

Palmolive Purifying Clay oczyszczający, kremowy żel pod prysznic z glinką, ekstraktem z aloesu i mlekiem.  Delikatnie złuszcza naskórek i pozostawia uczucie oczyszczenia, nie wysuszając skory. Otula delikatnym, przyjemnym zapachem.

Dobry

Fajnie myje całe ciało. Skóra po nim pozostaje gładka i odżywiona już po pierwszym użyciu. Produkt ma jedwabistą konsystencję i pięknie pachnie. Zapach jest bardzo odświeżający. Żel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania

Całkiem niezły

Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt. Po raz kolejny jestem zadowolona z zelów pod prysznic Palmolive.
Żel posiada przecudny zapach który długo utrzymuje się na skórze
Skóra pozostaje miękka, delikatna i gładka . Nie powoduje podrażnień i jest bardzo delikatny dla skóry.

dobrze oczyszczający żel pod prysznic

Żel sam w sobie jest super, podoba mi się to że jest z glinką dzięki czemu ładnie oczyszcza skorę. A jednocześnie jej nie przesusza, ponieważ w składzie podisada aloes. Bardzo fajną opcją jest też fakt że można go użyc jako maseczki do twarzy odczas prysznicu.

Palmolive, Purifying Clay Body Wash

Świetny jako piling, tylko zapach mi nie odpowiadał, jestem niestety wyczulona na zapachy, wolę słodkie???? fajnie złuszczanaskórek, a jednocześnie jest delikatny, ze względu na zapach oddałam go meżczyznom w domu, szybko go zużyli-chyba im pasował, bo wybierali ten, zamiast adidas czy nivea????

Bardzo mi przypadł do gustu!

Jestem bardzo miło zaskoczona żelem Palmolive Clay. Pierwsze co mi się w nim spodobało to design opakowania. Bardzo ładny, przejrzysty i przyciągający uwagę. Opakowanie jest poręczne i łatwe w użyciu. Nie ma żadnego problemu z zamknięciem, jak i z otwarciem. Kiedy już otworzymy buteleczkę, to natychmiast wydobywa się z niej piękny, nienachalny zapach aloesu. Gdy zaczniemy używać żelu i myć nim nasze ciało to szybko wyczujemy luźno umieszczone drobinki, które mają za zadanie wygładzać naszą skórę i do tego się świetnie sprawdzają. Produkt dobrze się pieni, nie wysusza i nie podrażnia. Po prysznicu skóra pozostaje miękka i nawet delikatnie nawilżona. Myślę, że gdy żel mi się skończy, to bardzo chętnie sięgnę po nową butelkę, ponieważ bardzo przypadł mi do gustu i nie mam mu nic do zarzucenia.

Tak dla glinki, nie dla aloesu. Świetny do oczyszczania skóry po treningach

Bardzo chciałam dostać się do testu tego żelu, aczkolwiek nie miałam tyle szczęścia, dowiadując sie, że nie ma mnie na liście skusiłam się na zakup tego produktu w drogerii Hebe, by też go testować.
CENA
Produkt kosztuje około 12-18 zł, w zależności od miejsca, w którym dokonujemy zakupu. Występuje on w pojemności 500ml więc nie jest to najtańszy z dostepnych w drogeriach żel, ale według mnie jest wart swojej ceny. Ja dorwałam go na promocji w cenie 10,99 i nie żałuje ani grosza wydanego na ten produkt !
ZAPACH, KOLOR, SKŁAD
Żel ma kolor ciemno zielony, typowy i charakterystyczny dla zielonej glinki. Zawiera drobinki peelingujące , które dodatkowo umilają proces oczyszczania oraz złuszczają martwy naskórek. Nie można tym żelem oczywiście zastąpić peelingu ale na pewno nieco złuszczy i skóra jest bardziej zadbana. Zapach żelu jest typowy dla glinki zielonej, pachnie jak maseczki glinkowe, według mnie aloes jest niewyczuwalny w zapachu oraz w działaniu. Sprawdziłam więc skład, choć i tak żel kupiłam ze względu na glinkę a nie aloes. Tutaj przedstawiam skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Parfum, Glycerin, Calcined Kaolin, Citric Acid, Hydrated Silica, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Lactose, Whey Protein, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 16035, CI 19140, CI 42090. Jak widać aloes jest bliżej końca niż początku składu, więc dla kochających aloes i aloesowe produkty, tutaj odpuściłabym sobie ten żel, jeżeli mamy go kupić tylko ze względu na aloes. Dzęki
KONSYSTENCJA
Żel jest lekko wodnisty, ale treściwy w swoim składzie. Bardzo dobrze się pieni, rozprowadza po ciele, niewiele żelu potrzeba by dokładnie umyć całe ciało i pokryć je produktem. Zdecydowanie żel ten mogę zakwalifikować do półki żeli wydajnych.
DZIAŁANIE
Jak już wcześniej wspomniałam żel ma właściwości złuszczające dzięki drobnym peelingującym składnikom. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, jest ona jednoczesnie dobrze oczyszczona, złuszczona oraz nawilżona, dlatego też jestem tak zadowolona z tego produktu i na pewno w przyszłości po niego sięgnę a to w przypadku żeli bardzo rzadko mi się zdarza.
OPAKOWANIE
To klasyczna, plastikowa butelka, która jest przeźzroczysta i umożliwia ona monitorowanie zużycia produktu. Niestety butelki nie da się postawić na korku i gdy żel się kończy trzeba trochę odczekać zanim spłynie do koreczka z dna butelki, za co daje minusik, bo opakowania żeli pod prysznic Palmolive zazwyczaj takie są a jest to uciążliwe dla użytkownika.

Produkt na plus

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu. Bardzo spodobał mi się zapach oraz gęsta konsystencja. Skóra po nim jest gładsza, oczyszczona. Delikatnie czuć drobinki ścierające. Dla mnie wielki plus za ten produkt.

Troszkę brakuje glinki

Żel pod prysznic się sprawdził, jeśli się pominie opisy i obietnice producenta. Delikatnie złuszczał, nie ściągał skóry i ładnie pachniał. Mocno się nie pieni ale dobrze myje. Gdyby nie było obietnic o glince to bym się nie czepiała ale producent obiecał a ja jakoś nie widziałam ani działania glinki ani nie odczuwałam jej w produkcie.

Używa produktu od: próbka

super

Ma świetną konsystencje i pozostawia cudowny zapach . Jest bardzo wydajny.Delikatne drobinki złuszczają naskórek. Bardzo sie ciesze ze udało mi sie go dostac w ramach recenzji. bede go polecac

Orzeźwiający zapach

Produkt otrzymałam w ramach testowania od wizaż. Cieszę się, że mogłam go wypróbować, Palmolive mnie jeszcze nigdy nie zawiódł :) Żel mieści się w wygodnej niedużej butelce o ciekawym opływowym kształcie. Konsystencja jest całkiem ok, nie za gęsta, nie za ciekła. Dobrze się pieni i jest wydajny. Nie trzeba go dużo nakładać na gąbkę. Zapach jest bardzo orzeźwiający, który długo utrzymuje się na ciele. Żel zawiera w sobie drobinki, które złuszczają naskórek i przez to oczyszczają ciało :) Wydaje mi się, że ciało staje się po nim bardziej miękkie i delikatne. Mogę polecić ten produkt innym i myślę, że kupię go ponownie - a na pewno wypróbuję inny żel z tej serii :)

Zalety:

- oczyszcza skórę
- nawilża
- dobrze się pieni
- jest wydajny
- cena
- zapach długo się utrzymuje
- skóra jest delikatniejsza w dotyku i bardziej miękka

Wady:
- zapach mógłby być ładniejszy

Poranek w biegu

Firma Palmolive stworzyła bardzo przyjemny produkt. Żel super oczyszcza skórę, przyjemnie się pieni a łagodny zapach relaksuje i zostawia poczucie odświeżenia. Świetnie sprawdza się przy porannym prysznicu. Uniwersalny, świeży zapach podobał się mnie i mojemu mężowi- dzięki temu mogłam zredukować ilość opakowań na półce w łazience.

Bardzo dobry!

Żel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Jest naprawdę świetny! Oczyszcza skórę a dzięki zawartym w nim drobinkom delikatnie ją pilinguje. Ma bardzo przyjemny zapach który długo po prysznicu utrzymuje się na skórze. Ładne poręczne opakowanie. Jedyne to czego mogłabym się przyczepić to jego konsystencja. Jak dla mnie jest troszkę zbyt gęsty ale wiadomo każdy ma jakieś swoje upodobania. Jest bardzo wydajny nawet pomimo tej konsystencji. Polecam