Biocura, Body Care, Mydło w płynie (różne rodzaje)

Biocura, Body Care, Mydło w płynie (różne rodzaje)

Mydło w płynie Biocura rozpieszcza Twoje dłonie, delikatnie je pielęgnując. Formuła pielęgnacyjna zawiera wartościowe składniki, które delikatnie myją Twoje dłonie i pozostawiają uczucie gładkiej i miękkiej skóry. Świeży, owocowy zapach wspaniale dopełnia pielęgnację. Mydło ma pH neutralne dla skóry i doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Dostępne wersje: Mleko i miód, Grejpfrut, Sensitive.

Niczym nie odbiega od droższych marek

Mydło płynie nie musi być dla mnie towarem z wysokiej półki cenowej, więc w większości przypadków najpierw sięgam po te tańsze, a w związku z tym, że do supermarketu Aldi mam rzut beretem, to i tu zaopatruję się w kosmetyki czy chemię przy okazji codziennych zakupów. Jest kilka wariantów mydeł, choć ja najczęściej sięgam po grejpfrut, który jest bardzo przyjemny, ładnie pachnący owocami. Mydło jest w porządku, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń: tanie, dobrze się pieni, dobrze myje; ładnie pachnie, nie podrażnia. Nie wiem, czego jeszcze można od niego wymagać albo co mu zarzucić.

Niezłe mydło

Biocura to kolejna firma dostępna w większych sklepach. W tym przypadku jest to niemiecki market Aldi.
Oferta tej firmy jest bardzo bogata.Obejmuje artykuły do pielęgnacji ciała i twarzy czy do makijażu.
Z marką tą mam szansę po raz pierwszy się zapoznać. Jej oferta nie ma wygórowanych cen,więc zaczęłam od wypróbowania mydła w płynie. Z dostępnych propozycji zapachowych wybrałam produkt o grejpfrutowym zapachu.
Produkt znajduje się w plastikowym pojemniku z dozownikiem. Opakowanie ma łezkowaty kształt i jest przezroczyste, dzięki czemu bez problemu widać opróżnianie się pojemnika. Nie posiada żadnych ozdobników i jest zachowane w prostocie.
Mydło jest przezroczyste, ale jest w pomarańczowej tonacji,nie jest kremowe.
Pachnie delikatnie, owocowo. Zapach nie trąci jakoś szczególnie sztucznoscią. Jego konsystencja jest lejąca jak to w produktach tego typu.Pompka działa bez zarzutu do końca używania i dozuje wystarczającą ilość mydła. Kosmetyk lekko się pieni, ale i tak łatwo domywa zabrudzenia i dobrze odświeża dłonie,dzięki czemu nie trzeba powtarzać mycia. Produkt wystarcza na długo. Nie wysusza naskórka i nie sprawia, że jest nieprzyjemnie ściągnięty, a nawilżony. Nie powoduje żadnych reakcji alergicznych.Mydło jest w atrakcyjnej cenie, więc opłaca się mieć je w domu.