Rimmel, Lasting Radiance, Medium Coverage Anti-pollution Foundation SPF 25 (Długotrwale rozświetlający podkład chroniący przed zanieczyszczeniami)

Podkład chroniący przed zanieczyszczeniami! Długotrwale rozświetlający podkład do twarzy Lasting Radiance to udoskonalona wersja podkładu Wake Me Up, który sprawia, że cera natychmiast nabiera blasku.

Nowoczesna formuła podkładu Lasting Radiance sprawia, że skóra jest nawilżona do 24H, a filtr SPF 25 chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki antyoksydantom zawartym w tym podkładzie skóra jest też chroniona przed wolnymi rodnikami, wypoczęta i naturalnie promienna! Unikalna technologia podkładu nawilżającego - Urban Shield - chroni ją przed zanieczyszczeniami powietrza, by mogła naturalnie lśnić.

To idealny podkład na lato!

Podkłady marki Rimmel zawsze świetnie się u mnie sprawdzały, więc kiedy tylko usłyszałam o nowości Lasting Radiance, nie mogłam doczekać się, aby wreszcie ją wypróbować. Podkład Lasting Radiance zastąpił popularny Wake Me Up, który przez wiele lat był moim ulubieńcem. Okazuje się, że jest to godne zastępstwo, bo Lasting Radiance jest od swojego poprzednika jeszcze lepszy!

To idealny podkład na lato! Daje efekt glow, ale zaskakująco dobrze się utrzymuje. Ma subtelne drobinki, które pięknie odbijają światło, daleko mu do nieestetycznego "świecenia się" skóry.

Kosmetyk został wzbogacony o technologię Urban Shield, która ma za zadanie chronić skórę twarzy przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. To dla mnie szczególnie ważne bo wiem, jak złe powietrze negatywnie wpływa na kondycję i wygląd skóry. Dodatkowo podkład ma wyższą ochronę przed słońcem niż jego poprzednik – SPF25, nie zabrakło w nim także antyoksydantów, w tym witaminy C i A, taka mieszanka gwarantuje zachowanie młodego wyglądu.

Podkład nie ciemnieje twarzy i ma bardzo przyjemny zapach. Świetny kosmetyk na co dzień dla posiadaczek cery suchej, normalnej oraz mieszanej.

Jest lekki, rozświetlający i trwały. Dla mnie to połączenie idealne!

Ewelina

To idealny podkład na lato!

Jest lekki, rozświetlający i trwały. Dla mnie to połączenie idealne!

Ewelina

Dobry podkład w akceptowalnej cenie

opakowanie estetyczne, a dozownik higieniczny. Dla mnie to ważne :-) Podkład dobrze się rozprowadza, ładnie koryguje drobne niedoskonałości i przebarwienia. Nie wymaga korekty przez ok. 6-7 godz. od aplikacji. Później trzeba poprawić makijaż.

Dogaduje się z cerą trądzikową!

Mam cerę trądzikową z licznymi przebarwieniami. Po latach stosowania podkładów matująco-kryjących przyszedł czas na odmianę, gdzie chciałam spróbować czegoś lekkiego i rozświetlającego.

Ogólnie polecam jako dzienniaczek, myślę, że sprawdzi się u większości cer :)

Uwielbiam

Bardzo fajny lekki podkład idealny na lato, ma dosyć wodnistą konsystencje i bardzo dobrze się go rozprowadza, nie tworzy efektu maski i ma dosyć dobre krycie, bardzo mi się podoba w nim to że wyglada na twarzy bardzo świeżo i promiennie, makijaż wyglada dzięki niemu schludnie i delikatnie :)

Jest ok

kupiłam go po wielu recenzjach na youtube i zachwytach. Niestety kolor troche się utlenia i wychodzi na pomarańczowy :(, ale wymieszałam go z jaśniejszym podkładem kryjącym, który wygladał na suchy. Po połączeniu tych dwóch podkładów jest sztos :D rewelacja jest blask na słoneczku piękny , a w połączeniu z innym podkładem mam tez delikatne krycie. Ponieważ sam podkład krycia nie ma żadnego tylko dla idealnych cer :D

Ciezko powiedziec..

Podkład kupiłam z polecenia Youtube . Mam kolor 100. Nakłada sie go dosyć dobrze . Nie jestem jakaś strasznie blada ale podkład na mojej twarzy wyglada na .. Pomarańczowy. Zachwyciło mnie jego wykończenie . Skora jest pięknie rozswietlona . Krycie ma bardzo słabe potrzebowałam dwie warstwy abym była zadowolona . Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia , po krótkim dosyć czasie zszedł z nosa i brody . Po ośmiu godzinach świeciłam sie strasznie i marzyłam żeby w końcu go zmyć ..

chyba nie dla mnie taki naturalny look :(

Miłości z tego połączenia niestety nie ma. W sumie to troszkę szkoda, bowiem miałam większe nadzieje co do tego podkładu. Ogólnie rzecz ujmując produkt jest ŚWIETNY (jednak nie w moim przypadku)
- długotrwały
- rozświetlajace wykończenie które sparwia że cera wygląda jakby nie był nałożony podkład jednak ochrona przed UV i zanieczyszczeniami jest zapewniona.
- nie wchodzi w załamania
Jestem osobiście od jakiegoś czasu bardzo przyzwyczajona do podkładów o kryjacym w kierunku matowego wykończenia stąd naturalne rozswietlenie szczególnie w okolicach skrzydełk nosa i strefie T do mnie niestety nie przemawia jednak mam nadzieję że wraz z nadchodzącym letni okresem siebie tego przekonam.

bez zarzutów.

Działa tak jak w opisie producenta!
Łatwo się go rozprowadza, ładnie pachnie.
Posiada szeroką gamę kolorystyczną, łatwo jest dobrać odcień do kolorytu skóry.
Cera po użyciu podkładu wygląda na promienną i zdrową,
Doskonale maskuje niedoskonałości.
Jest bardzo wydajny, przy codziennym użyciu wystarcza na prawdę na spory czas a nie kosztuje dużo !

znowu ten brokat :/

Na opakowaniu zauważyłam napis " Wake me up zmienia się"a w rzeczywistości Lasting Radiance nadal bardzo przypomina wake me up.Szkoda ze producent nie pozbył sie roświetlającego brokatu -nadal wygląda strasznie sylwestrowo .Poza tym jest rewelacyjny swietnie nawilża ,nie podrażnia .Cera wygląda na odmłodzoną i wygładzoną .Krycie średnie po przypudrowaniu utrzymuje się u mnie 10 godz. Nowe opakowanie jakby poręczniejsze. Różnice widać w odcieniach zwykle używam wake me up 200 soft beige a przy Lasting Radiance ten odcień jest bardzooo ciemny .Musiałam go łaczyć z jasnym podkładem (satynowy z Q10 ) który sprawił ze skóra wygląda na jeszcze badziej jedwabistą! Uwielbiam za ochronę SPF i za naturalny wygląd !

Daje piękne rozświetlenie

Pokolei:
OPAKOWANIE - Wygodne, dobrze działająca pompeczka dzięki której możemy nabrać tyle produktu, ile akurat potrzebujemy.

KONSYSTENCJA - nie jest leista, powiedziałabym, że taka średnio - gęsta, łatwo się rozprowadza (w moim przypadku gąbeczką), nie zastyga bardzo szybko dzięki czemu można nim pracować, rozcierać, aż będziemy zadowolone z efektu

PODKŁAD / EFEKT - Podkład jest średnio-kryjący, ładnie zakrywa zaczerwienienia i małe niedoskonałości, niesamowicie rozświetla, chociaż dla mnie twarz aż za bardzo się świeci (są w nim takie małe błyszczące drobinki jak brokat). W trakcie dnia dotykając twarzy mam później świecące się dłonie. Podkład nie waży się na twarzy. Dobrze łączy się z innymi produktami, nie tworzy efektu maski! Jest to lekki podkład, idealny na lato.

TRWAŁOŚĆ - jest trwały, wytrzymuje cały dzień, nie ściera się, nie ściąga.

Jestem w szoku

Poprzednik "Wake me up" strasznie mi się rolował i ciemniał. Natomiast ta wersja jest dla mnie kotem.
Nakładałam go gąbeczką i powiem szczerze, że wcale go nie czułam.
Leciutki, przyjemnie pachnący podkład, który idealnie wręcz dopasował się do mojej jasnej różowej karnacji z sińcami i rozszerzonymi naczyniami. Żadnego efektu maski, żadnej zmiany koloru po utlenianiu. W dodatku świetnie współgra z moim suchym pudrem bananowym i korektorem ;)
Nie żałuję, że go kupiłam. Zaryzykowałam w promocji i teraz jestem pewna, że jest wart 50zł bez niej.

skradł serce

Podkład mam od niedawna ale już niewątpliwie skradł moje serce. Cera jest pięknie rozświetlona, bez efektu maski, fajnie scala się z pudrem tworząc kompatybilną całość.