SuperTan, Tropical Fruits, Tingle Deep Bronzer (Rozgrzewający bronzer)

SuperTan, Tropical Fruits, Tingle Deep Bronzer (Rozgrzewający bronzer)

W opalaniu stawiaj na głębię brązu. Widoczną. Autentyczną. Doskonale wiemy, kiedy działać silniej i głębiej. Co zrobić, aby relacja produktu i skóry była naprawdę głęboka. Właśnie dlatego działanie mieszaniny bronzerów i przyspieszaczy opalania (DHA, beta-karoten, tyrozyna) wzmocniliśmy składnikiem typu tingle – silnie rozgrzewającym, pobudzającym krążenie, dzięki któremu kolor brązu jest jeszcze głębszy i intensywniejszy. W połączeniu z kofeiną, kompleksem regenerujących, nawilżających i odżywczych olei (jojoba i kukui) oraz ujędrniającym kolagenem Tropical Fruits kompleksowo i skutecznie dba o piękny wygląd i doskonałą formę Twojego ciała. Poczuj radość zapachu egzotycznych owoców, z bogatej pielęgnacji i cudownie głębokiego brązu skóry.

Etap III – osoby już opalone i opalające się regularnie, pragnące przenieść opaleniznę na wyższy poziom.
Ten tingle bronzer:
• Zapewnia szybki efekt brązowienia skóry dzięki DHA i beta-karotenowi
• Przyspiesza powstawanie naturalnej opalenizny dzięki tyrozynie
• Zapewnia jeszcze głębszy i długo utrzymujący się efekt opalenizny
• Skutecznie pielęgnuje
• Nawilża i odżywia skórę, wygładza i wzmacnia
• Dzięki efektowi tingle – rozgrzaniu, mrowieniu i zaczerwienieniu skóry poprawia się dotlenienie komórek skóry, a opalenizna jest jeszcze głębsza i zdecydowanie wzmocniona

saszetka, w butelce
balsam
>250ml, <50ml
Skóra
normalna
koloryzujące, regenerujące
zapachowa

Rewelacja

Piękny zapach i super działanie. Polecam dla osób, które lubią efekt tingle w opalaniu. Za taką cenę myślę że działanie jest rewelacyjne. Opalenizna przez pierwsze dni jest czerwono- brązowy a, potem przechodzi w wyrazisty brąz i się długo utrzymuje na takim poziomie, nawet dwa tygodnie. Dobry dla osob, które już długo się opalają, a nie chcą nieustannie zwiększać minut na solarium, ja wręcz musiałam zmniejszyć długość opalania.