Soleo Profesional, Coffee Sun Cappuccino, Natural Medium Bronzer (Bronzer z przyspieszaczem opalania)

Kuszący. Zniewalająco pachnący karmelowym latte. Uwodzący bogatą pielęgnacją. Daje natychmiastowy i narastający w czasie kolor cudownie opalonej skóry. Doskonały dla osób ceniących naturalne rozwiązania, regularnie się opalających, jak i tych początkujących – jako drugi krok. Bogactwo składników roślinnych takich jak erytruloza, ekstrakt z orzecha włoskiego i olej konopny stopniowo w czasie nadaje Twojej skórze brązowy, cudownie apetyczny kolor. Taki, jak lubisz najbardziej. Towarzyszące składniki intensywnie pielęgnują, dbając o odpowiedni poziom nawilżenia, ukojenie podrażnień, odżywienie i regenerację (olej szafranowy, masło Shea, panthenol).
Testy skuteczności przeprowadzone w profesjonalnym ośrodku badawczym wykazały, że ten wyjątkowy naturalny bronzer:

Nadaje skórze piękny odcień opalenizny
Intensywnie pielęgnuje, poprawiając ogólny wygląd skóry ciała i jej kondycję
Odpowiednio nawilża, odżywia i regeneruje
Dba o odpowiednio długie utrzymanie się efektu opalenizny w czasie
Ujędrnia i wygładza skórę

Używa produktu od: próbka

dla wrazliwcow

Dostalam saszetkę w gratisie jak zamawialam inny kosmetyk - i oczywiscie wyprobowalam. Dla mnie nieco zbyt delikatny - mam cere normalną i lubie mocne bronzery jak np z tej serii Strong Espresso. Nic mu nie brakuje - tzn ładnie się rozsmarowuje, szybko wchłania, nawilża i skóra pozostaje jakby natłuszczona. Pachnie bardzo kawowo - jeśli ktoś lubi zapach kawy ( a ja uwielbiam!!!) to będzie zachwycony. Ale tak jak nazwa wskazuje można nim uzyskać efekt Capuccino - czyli opalenizna delikatna, kawa z mlekiem;) jak już byłam opalona, więc wielkich zmian nie zauważyłam. Polecam więc wrażliwcom i tym którym zależy na bardziej naturalnym efekcie.