Eveline Cosmetics, Eyebrow Pomade (Wodoodporna pomada do brwi)

Eveline Cosmetics, Eyebrow Pomade (Wodoodporna pomada do brwi)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

Pomada do brwi idealnie podkreśla, modeluje i nadaje kolor. Wodoodporna, długotrwała formuła nie rozmazuje się i utrzymuje przez cały dzień. Wygodny dwustronny aplikator pozwala precyzyjnie nanieść pomadę oraz ułożyć i wystylizować brwi.
Produkt testowany dermatologicznie.

pomady do brwi

Pomada do brwi Eveline Cosmetics to prawdziwe odkrycie dla miłośników precyzyjnego makijażu. Jej wodoodporna formuła zapewnia trwałość przez cały dzień i utrzymuje idealny wygląd brwi.

Konsystencja jest idealna do aplikacji, umożliwiając precyzyjne wypełnienie i podkreślenie brwi. Opakowanie jest praktyczne, łatwe w użyciu, a także wydajne, co czyni pomadę doskonałym narzędziem do codziennego makijażu. Po otwarciu mamy rok na wykorzystanie produktu, co przy jego wydajności jest niewykonalne.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Ogólnie, ta pomada jest godna polecenia dla osób poszukujących trwałego i precyzyjnego makijażu brwi, dostępnego w różnorodnych kolorach. Ja mam ciemne włosy i ciemną oprawę oka, a dzięki tej pomadzie mogę bardzo ładnie ukryć ubytki i nadać brwiom idealny kształt.

Dobry produkt

Pomadę mam już od jakiegoś czasu i regularnie jej używałam, ale … zrobiła się twarda.
W zestawie jest mini pędzelek - więc super sprawdzi się np. W podróży. Produkt po otwarciu ma super konsystencję. Jest miękki, przyjemnie się go nakłada, jednak po jakimś czasie - twardnieje.
Generalnie produkt jest niskobudżetowy więc to na duży plus. Isnieje kilka odcieni pomady - każdy może wybrać coś dla siebie.
Oceniam to jako dobry produkt, ale nie jest moim ulubionym.

sztos

Testowałam różne produkty do brwi ( w tym różne pomady) i uważam, że ta jest bardzo dobra! Aplikator jest super. Ułatwia robotę. Pomada nie wysycha, formuła jest bardzo fajna. Odcień brązu nie wchodzi w rudy (już kiedyś taki problem miałam)
Produkt jest bardzo dobry. Polecam przetestować na własnych brwiach.

Dobry produkt

To moja pierwsza pomadą, wcześniej zawsze sięgałam po kredki. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie:
po pierwsze - wygodny aplikator - zarówno pędzelek, jak i szczoteczka ułatwiają aplikację; Można dzięki nim zrobić nawet cieńsze kreski
po drugie - odcień; To dla mnie bardzo ważny aspekt, gdyż przerażają mnie ciepłe odcienie, które wypadają pomarańczowo. Pomada ma chłodny odcień, więc nie zawiodła mnie.
Na oku przy całodziennym makijażu wypada bardzo poprawnie.

Robi wrażenie

Jestem bardzo zadowolona z zakupu pomady do brwi marki Eveline. W końcu moje brwi są pięknie podkreślone, wymodelowane i utrzymują się naprawdę przez cały dzień. Brwi są nienaruszone do momentu zmywania makijażu.
Pomada dostępna jest w 3 kolorach, ja używam koloru Dark Brown, mam ciemne brwi, także ten kolor jest dla mnie najbardziej odpowiedni.

Opakowanie jest bardzo wydajne, wystarczy odrobina produktu, aby podkreślić brwi.
Do pomady dołączony jest dwustronny aplikator.
Z jednej strony szczoteczka a z drugiej pędzelek.
Używam tylko szczoteczki, ponieważ pędzel jest bardzo miękki i jak dla mnie nieprecyzyjny, co w ogóle mi nie przeszkadza, bo samą szczoteczką również da się uzyskać super efekt.

Nawet dobra

To moja druga pomada w słoiczku. Jestem zadowolona. Mam wrażenie, że to opakowanie starczy mi na wieki. Kolory są bardzo ładne i gama kolorystyczna jest nawet duża.
Opakowanie jest szklane z plastikową nakrętką. Widać kolorek beż otwierana opakowania. Nowa jest zabezpieczona sreberkiem. Mamy pewność, że jest nieużywana i świeża.
Pomaga jest miękka jak masełko. Trzeba się nauczyć z nią pracować i nabierać delikatnie. Ładnie się rozprowadza i można budować intensywność koloru.
Do pomady jest dołączony mały pędzelek ze szczoteczką, którą oczywiście można malować brwi. Ja osobiście używam innego. Dodatkowo po każdym użyciu zamykam ją tym sreberkiem zabezpieczającym. Dzięki temu będzie ona bardzo długo świeża i nie wyschnie za szybko.
Ogólnie polecam

Niezasychająca pomada o chłodnym odcieniu

Testowałam wiele pomad do brwi różnych marek i żadna nie sprostała moim wymaganiom tak jak ta. Chociaż do perfekcji brakuje jej jeszcze wysokiej trwałości, to i tak wygrywa dzięki miękkiej konsystencji (jak masełko) oraz temu że nie zasycha przez cały okres stosowania. Należy ja zużyć do roku od otwarcia kosmetyku, co jak dla mnie jest niewykonalne. Używam jej codziennie a i tak zawsze zostaje bardzo duża ilość.

Gdy byłam jeszcze posiadaczką blond włosów używałam wersji blonde, natomiast obecnie korzystam z wersji soft brown. Z obu wariantów byłam i jestem zadowolona. Odcienie te są faktycznie chłodne i nie należy obawiać się rudych niespodzianek.

Niestety trwałość pomady, mimo zapewnień producenta, nie przeszła testu wodoodporności. Dodatkowo przegrywa ona ze ścieraniem się w wyniku noszenia czapki.

Przechodząc do opakowania jest ono dość wygodne. Jednak po jakimś czasie znajdujące się na nim złote napisy zaczynają się ścierać. Natomiast dołączony pędzelek jest bardzo precyzyjny. Zdecydowanie lepiej mi się nim pracuje niż pędzlami kupionymi oddzielnie. Dużym minusem jest niestety jego wielkość. Gdyby był dłuższy, korzystanie z niego byłoby dużo wygodniejsze.

nie spełnia moich oczekiwań

Zawsze byłam wierna jednej konkretnej pomadzie do brwi, ale chciałam spróbować czegoś nowego i na spróbowaniu się skończyło. Nie uważam, że jest to jakiś zły produkt, ale moich oczekiwań nie spełnia i nie dorasta do pięt mojej poprzedniej pomadzie. Przede wszystkim ten produkt cechuje się słabą trwałością, na pewno nie jest wodoodporny, rozmazuje się i znika w ciągu dnia. To go dyskwalifikuje, inne pomady których używałam bez problemu utrzymywały się cały dzień albo i dłużej. Drugim problemem jest kolor - wybrałam najciemniejszy, ale i tak jest dla mnie za jasny i jakby zbyt ciepły. Wierzę, że dla wielu osób ten produkt może być wystarczający i nie mówię, że się do niczego nie nadaje, ale po prostu są lepsze :)

Warta sprawdzenia

Produkt jest w szklanym słoiczku 12 ml, zapakowanym w kartonik. Mimo że to szkło, jest dość grube i absolutnie nie obawiam się o pęknięcie nawet gdy jest na dnie kosmetyczki . W kartoniku był również malutki aplikator, który gdzieś zapodziałam ale ja i tak wolę używać swoich pędzelków. Przechodząc do samej pomady to używam jej dość długo i przez cały ten okres mieszały mną różne uczucia
Koniec końców stwierdzam że to dobry produkt do makijażu brwi, ale trzeba ją wyczuć. Jej konsystencja jest dość kremowa (nie jest taka sucha jak większość) Co jest plusem i minusem, bo jeśli wyjedziemy gdzieś za linię brwi można to bez problemu zetrzeć/poprawić ale zdarza się że w ciągu dnia przez to pomada się rozmazuje... Dlatego właśnie na początku nie bardzo mi pasowała, ale z czasem ją wyczułam i jeśli nabierzemy odpowiednią ilość to jest na prawdę trwała i wodoodporna. Kolor Dark Brown dla mnie jest trochę zbyt ciemny, liczyłam na brąz a kolor według mnie wchodzi bardziej w czerń. Da się przeżyć, ale jeśli macie jasną karnację jak ja lepiej wybrać jaśniejszy odcień
Pomada mam wrażenie że prawie mi nie ubywa więc wystarczy na bardzo długo,a jej cena wcale nie jest wysoka i można ją kupić w promocji.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

nie zachwyciła mnie

W makijażu brwi potrzebuję kosmetyku, który uzupełni luki między włoskami i nieco je przyciemni. Podkreślam brwi nadając im wyrazistości, ale w naturalny sposób, nie robię mocnego makijażu. Na ogół stosuję cienie do brwi, ale czasem mam ochotę wypróbować coś innego.

- OPAKOWANIE kosmetyk kupiłam w niewielkim tekturowym pudełku, we wnętrzu którego znajduje się szklany, mały, ale solidny słoiczek zakręcany z pomocą wykonanej z plastiki czarnej nakrętki z napisami. Te niestety ścierają się i nie wyglądają estetycznie, co widać na moim zdjęciu.

Sama forma słoiczka jest bardzo wygodna, gdyż pozwala na wykorzystanie kosmetyku do końca. Z drugiej strony nakrętkę trzeba odkładać, może się gdzieś poturlać, a rozwiązanie jakie mamy np. w opakowaniach w formie paletek jest pod tym względem lepsze po wieczko jest przytwierdzone do spodu, więc uchylam, sięgam po kosmetyk i zamykam.

Mamy w pudełku jeszcze mały dwustronny pędzelek. Z jednej strony zakończony ukośnie ściętym włosiem do nakładania pomady na brwi, a drugiej strony okrągły grzebykiem do ułożenia włosków. Ponieważ jednak mam własne akcesorium, którym lubię nakładać makijaż, pędzelek jest dla mnie zbędny i nie używałam go.

- KONYSTENCJA: pomada jest nieco twardawa i trzeba kilkakrotnie nabrać jej by wykonać makijaż, jak dla mnie mogłaby być bardzie j miękka. A im dłużej kosmetyk posiadam, tym, mam wrażenie, staje się twardszy. Widoczne na zdjęciu zużycie to efekt kilku miesięcy codziennego stosowania pomady i obecnie trudniej mi jest przenieść ją pędzelkiem z opakowania na brwi.

- TRWAŁOŚĆ: mam wątpliwości czy pomada faktycznie jest wodoodporna. Nie stosuję do demakijażu specjalnych preparatów do makijażu wodoodpornego, a ten kosmetyk zmywam bez żadnych trudności, wręcz z łatwością. Mam też wrażenie, że nieco utlenia się w ciągu dnia, staje się mniej wyrazisty. Wydaje mi się, że intensywność koloru (posiadam dark brown) blednie. Nie rzuca się to w oczu, ale ja to widzę.

- DZIAŁANIE: mimo wszystko pomada ładnie uwydatnia brwi, podkreśla je i dobrze uzupełnia luki między włoskami, dzięki czemu linia brwi staje się wyrazista. Można nadać im odpowiedni kształt i naturalny wygląd, a nie są one przerysowane. Co do tego efektu jestem zadowolona.

Ogólnie rzecz ujmując, nie jestem zadowolona z całokształtu. Chciałbym już, żeby się skończyła. Wydajna jest i to bardzo, ale to mnie nie pociesza, w ręcz przeciwnie. Wymaga ode mnie więcej „ruchów” by wykonać odpowiedni makijaż, a w przypadku cieni (które najbardziej lubię) robię to w mgnieniu oka.

Brwi w porządku:)

Pomada do brwi jest alternatywą do kredek.
Aplikuję się ją bardzo precyzyjnie dzięki szczoteczce lub pędzelkiem.
Posiada mocno napigmentowany, głęboki kolor, który wygląda naturalnie na brwiach. Pomaga utrwalić porządany kierunek brwi, oraz wypełnić wizualnie ubytki. Jest trwała i wodoodporna. Bardzo wydajny produkt. Nie wpływa na brwi negatywnie przy demakijażu. Polecam.

Jest super!

Ta pomada to dla mnie istne odkrycie. Do tej pory byłam wierna jednej marce ale przyszedl moment na wypróbowanie czegoś nowego i nie żałuję że zaryzykowałam bo ta przebija poprzednia w każdym calu. Mój odcień to blonde. Bardzo fajnie dopasowuje się do brwi, nie tworzy skorupy, jest trwała konsystencja bardzo przyjemna kremowa, nie wysycha w opakowaniu. Jest bardzo wydajna. Jedynym minusem jest to że pędzelek jednak jest osobno i za każdym razem muszę go szukać w kosmetyczce ale nie jest to znaczący problem.