Dalan, d' Olive, Olive Oil Body Butter (Masło oliwkowe do ciała)

Dalan, d' Olive, Olive Oil Body Butter (Masło oliwkowe do ciała)

Masło na bazie 100% śródziemnomorskiej oliwy z oliwek z regionu Morza Egejskiego. Bogaty skład masła między innymi śródziemnomorska oliwa z oliwek, masło shea, nawilżacze na bazie warzyw oraz naturalnych olejów dbają o doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry. Delikatna konsystencja ułatwia aplikację i szybko się wchłania.

Rewelacja

Masło do ciała dostałam w gratisie jako prezent do zamówienia ze sklepu internetowego. Podchodziłam do niego po macoszemu - przecież balsam-gratis nie może być niczym wow. Do tego zapach oliwkowy zawsze kojarzył mi się mdło i nieprzyjemnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy zabrakło w domu mojego ulubionego balsamu i otworzyłam ładne, lekkie, plastikowe pudełko.
Gęste, mocno nawilżające, nie zostawia tłustego filmu. Pozostawia za to piękny zapach - delikatnie słodki, przyjemny, podobny do zapachu oliwek dla dzieci.
Po użyciu zyskał miano nowego ulubieńca!

Najlepsze masło do ciała

Zaletą tego masła jest uniwersalność - stosuje do pielęgnacji ciała i twarzy. Przyjemna formuła szybko się wchłania i pozostawia nawilżoną i miękką skórę. Plus za wspaniały naturalny zapach , który jest wyczuwalny i komplementowany przez innych. Po odkryciu tego masła, nie używam już żadnych innych balsamów. Jestem po prostu zakochana :) Jedynym minusem może być fakt, że jest to masło trudno dostępne w sklepach stacjonarnych, czy aptekach.