Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Sól do kąpieli z mocznikiem oczaruje Cię cudownym zapachem kokosa i wanilii, dzięki czemu twoja kąpiel stanie się wspaniałym momentem rozpieszczania dla zmysłów. Formuła zawierająca 50% mocznika i naturalną sól morską oraz ekstrakt z bambusa sprawi, że przeżyjesz odprężające i błogie doznania podczas kąpieli.

sole do kąpieli
nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
saszetka
gruboziarnista
normalna

Super sól do kąpieli o przepięknym zapachu

Podczas trwającej promocji w Rossmannie skusiłam się na zakup soli do kąpieli o przyciągającej cenie 3,99 zł. Każda saszetka jest zaprojektowana tak, aby wystarczyć na jedno kąpielne doświadczenie. Opakowanie tej soli jest nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne - przypomina mi atmosferę plażową i wakacyjne chwile spędzone w egzotycznych miejscach. Na odwrocie opakowania znajduje się skład soli przedstawiony w języku polskim, co ułatwia zapoznanie się z zawartością produktu.
Niezwykle uderzający jest intensywny zapach kokosowo-waniliowy tej soli, który sprawia, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Osobiście uwielbiam sobie pozwolić na długie relaksujące kąpiele, a ta sól okazała się strzałem w dziesiątkę. Co ważne, produkt nadaje wodzie lazurowy odcień, ale na szczęście nie przebarwia wanny, a także nie pozostawia żadnych odczynów na skórze.
Dodatkowym atutem składu soli jest obecność mocznika, który doskonale wpływa na kondycję skóry, nadając jej po kąpieli gładkość i miękkość. Cena tej soli jest nie tylko przystępna, ale także atrakcyjna, co sprawia, że z chęcią zakupiłabym ją w większym opakowaniu.

Farbuje skórę

Jedna z tych soli, które mi nie przypadły do gustu. Głównie za sprawą faktu, że... farbuje skórę.
Sól ma ciekawy niebieski kolor. Niestety, kolor ten pozostaje na skórze. Co prawda nie długo, ale jednak. Poza tym zapach jest dla mnie dość mdły i przytłaczający.
Po kąpieli w tej soli skóra jest miękka i odprężona. Co do właściwości nawilżających, relaksujących nie mam zastrzeżeń, ale wcześniej wskazane minusy przesłaniają mi plusy i dlatego nie wrócę do tej soli ponownie.

Letnie orzezwiezie

Kosmetyk, który mnie zszokował swoim kolorem, tego się nie spodziewałam.
Sól została zamknięta w letniej saszetce o pojemności 60g co starcza na jedną relaksującą kąpiel. Drobne kryształki zostały zabarwione na niebiesko, a wsypane do wody intensywnie ją barwią. Kosmetyk bardzo ładnie oraz orzeźwiająco pachnie, wsypany do wody uwydatnia aromat pozwalając rozkołotanym myślą się uspokoić. Drobinki, szybko rozpuściły się w wodzie dając na chwilę niewielką ilość piany. Kąpiel z tym produktem była relaksująca. Zmysły oraz ciało miało swoją chwilę na odpręzenie się . Po kąpieli skóra ciała była gotowa do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Sól mnie nie uczuliła. Świetny czasoumilacz do kąpieli na lato .

Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Kiedyś nie sądziłam używać tego typu produktów a tu skusił mnie oczywiście zapach i nie zawiodłam się co do zapachu oraz działania oprócz pięknego zapachu skóra jest nawilżona i odprężona po takiej kąpieli.

Jedna z ulubionych

Przy tak niskiej cenie za tak dobry produkt szkoda go nie wrzucać do koszyka, zwłaszcza gdy jest w promocji. Już sama szata graficzna opakowania sugeruje nam, że gdy zamkniemy w kąpieli oczy, przeniesiemy się w wyobraźni na rajską wyspę. I coś w tym jest - zapach jest niesamowicie tropikalny i egzotyczny. Skóra po kąpieli w tej soli jest miękka i pachnąca, a ciało rozluźnione i odprężone. Nie zauważyłam u siebie nadmiernego wysuszenia ani podrażnienia.

Przyjemny sposób na relaks

W czasach, kiedy miałam jeszcze wannę, sole morskie od Isany często znajdowały się w moim koszyku produktów z Rossmana. Trzeba przyznać, że Isana od lat robi produkty o rewelacyjnym stosunku jakość/cena. Ta sól była jedną z najintensywniej pachnących, jakie miałam, a mam porównanie z droższymi. Przyjemnie zmiękcza skórę i co najważniejsze, nawilża ją i długo pozostawia po sobie zapach. Jeśli zastosuje się z ją jakimś egzotycznym żelem od Isany, to już w ogóle mamy praktycznie rytuał self-care! Ja zawsze polecam. I jeśli kiedyś będę miała wannę, to na pewno znowu będę kupować :)

Smerfna sól ;)

Sól zapewnia przyjemną i relaksującą kąpiel. Saszetka starczy na jedno zastosowanie. Sól ma ładny kokosowo-waniliowy zapach. Obawiałam się czy nie będzie zbyt mdły, ale jest całkiem miły. To co mnie zaskoczyło, to intensywnie niebieskie kryształki soli. Barwi ona wodę na iście smerfny kolor. Na szczęście nie zostaje on na wannie. Sól się pieni, ale tylko trochę, więc jeśli oczekujecie kąpieli pełnej piany, to nie ten kosmetyk. ;) W składzie na pierwszym miejscu mamy mocznik, który ma dobry wpływ na skórę. Poza tym sól morską i krzemionkę.
Skóra po kąpieli jest przyjemnie miękka. Cena soli to ok. 3 zł.

Wykorzystała: kilka próbek

Średnia

Z każdą kolejną solą do kąpieli od Isany, którą testuję, jestem coraz bardziej rozczarowana. Generalnie, jeśli chodzi o sól Calm Down, nie widzę żadnych efektów pielęgnacyjnych, a i zapach był bardzo słaby. Sól barwi wodę na niebieski kolor. Jest przyjemna w dotyku, ma ostrą fakturę. Nie porywa :).

W porządku.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. Na ramionach mam rogowacenie okołomieszkowe czyli niewielkie krostki. Przy nieodpowiedniej pielęgnacji są dużo bardziej widoczne.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie skóry bez podrażnień i uczuleń. Relaks podczas kąpieli.

Opakowanie: Niewielka saszetka o pojemności 80 g. Kolorystyka intensywna, przywodzi na myśl lato. Jest wyrazista i budzi skojarzenia z latem. Z tyłu jest naklejka z opisem w języku polskim, skład i sposób użycia.

Wrażenia: Zapach z opisu to wanilia i kokos. Ja wyczuwam głównie to drugie, ale jest bardzo słodko. To drobna sól w intensywnie niebieskim kolorze.
Szybko się rozpuszcza, tworzy przyjemną piankę (jeżeli wrzucimy ją do lejącej się wody). Barwi wodę na kolor niebieski. Nie barwi wanny, nie pozostawia osadu, łatwo ją spłukać. Bardzo dobrze się rozpuszcza. Po użyciu soli zapach utrzymuje się jakiś czas na skórze, bardzo długo utrzymuje się w pomieszczeniu. Skóra jest miękka, ale nie jest nawilżona. Sól nie podrażnia i nie uczula. Plus za recepturę bez mikroplastiku i skład odpowiedni dla wegan.
Drobny minus za jeden rozmiar opakowania, kupiłabym chętnie tą sól w dużym opakowaniu, a nie wielu małych saszetkach. Producent rekomenduje jedno opakowanie na jedną kąpiel, ale można wykorzystać je spokojnie na dwie kąpiele. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości i ilości kosmetyku. Ta saszetka była w porządku jednak jestem fanem innych propozycji zapachowych tej marki. Nie wykluczam powrotu ale nie jest to mój must have.

Relaksująca kąpiel

Sól kupiłam w drogerii Rossmann. Skusił mnie zapach waniliowo - kokosowy. No i faktycznie pachnie pięknie, ale wyczuwam głównie kokosa. Sól jest koloru niebieskiego i barwi wodę na lazurowy kolor, zapach pozwala się odprężyć i zrelaksować w kąpieli :) Produkt na pierwszym miejscu w składzie zawiera mocznik i miałam nadzieję że nawilży, ukoi, zmiękczy moją skórę ale niestety nic takiego nie odnotowałam.

Uwielbiam

Jeju jak ja uwielbiam sole do kąpieli z Isany. Są tanie, łatwo dostępne i mają przepiękne zapachy. Tutaj mamy zapach kokosa i wanilii w pełnej harmonii. Żaden zapach nie wybija się na pierwszy plan. Woda barwi się na przepiękny niebieski, lazurowy kolor. Powstaje też całkiem spora ilość trwałej piany. Po kąpieli z tą solą skóra nie jest wysuszona. Ale za to człowiek czuje się mega odprężony i zrelaksowany.

Hit

Kupiłam w ciemno ten produkt, sól spełnia swoje zadanie, bardzo dobrze relaksuje Ciało w kąpieli, pięknie pachnie, Uwielbiam zapach kokosa w kosmetykach, Jak zawsze nie Zawiodłam się na marce Isana. Barwi wodę dla mnie to też plus Uwielbiam jak woda jest kolorowa, Pieni się dość dużo. Stosunkowo mała cena na tak bardzo Fajny produkt.