Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Sól do kąpieli z mocznikiem oczaruje Cię cudownym zapachem kokosa i wanilii, dzięki czemu twoja kąpiel stanie się wspaniałym momentem rozpieszczania dla zmysłów. Formuła zawierająca 50% mocznika i naturalną sól morską oraz ekstrakt z bambusa sprawi, że przeżyjesz odprężające i błogie doznania podczas kąpieli.

Przyjemna

Uwielbiam kąpiele w wannie! Nic nie relaksuje i nie odpręża tak dobrze po ciężkim dniu jak 20 minutowa kąpiel z dodatkiem aromatycznej soli lub płynu do kąpieli.

Sól Isana kupiłam w jednej z drogerii Rossmann, kosztowała około 3 zł.

Produkt ma słodki, bardzo intensywny zapach, z wyczuwalną nutą wanilii. Zapachu kokosa nie wyczułam.

Niebieskie kryształki szybko rozpuszczają się pod strumieniem wody barwiąc ją na intensywnie niebieski kolor. Na powierzchni wody powstaje również delikatna piana.

Kąpiel z dodatkiem tej soli rzeczywiście mnie odprężyła i zrelaksowała. Jej słodki, ale nieduszący zapach bardzo mi odpowiadał i uprzyjemniał relaks, długo utrzymywał się w łazience i na skórze.

Skóra po kąpieli nie była wysuszona, nie czułam nieprzyjemnego ściągnięcia. Nie zauważyłam żadnych właściwości odżywczych czy nawilżających tego produktu, ale też ich nie oczekiwałam.
Ot, miły umilacz kąpieli.

Sól nie podrażnia i nie uczula.

Jej intensywnie niebieski kolor nie barwi ciała ani wanny.

Często zmieniam produkty do kąpieli, bo ich zapachy dosyć szybko mi się nudzą. Myślę, że do tej soli jeszcze kiedyś wrócę.

Piękny zapach

Sól do kąpieli z Isany to jeden z najlepszych produktów do kąpieli, jaki stosuję. Nie dość, że jest w małej poręcznej saszetce, dzięki czemu możesz ją zabrać w miejsce gdzie na pewno jest wanna ????, to jest tanie i pięknie pachnie. Chętnie sięgamy po sole do kąpieli z Isany.

Niebieska przyjemność

Sól do kąpieli z mocznikiem 'Calm Down od Isana.
Jako, że nie mam wanny soli do kąpieli używam do domowego SPA stóp.
Sól bardzo ładnie pachnie. Nie powiedziałabym, że przypomina mi kokosa i wanikię, ale jest to taki słodki zapach. Woda po rozpuszczeniu granulek zmienia kolor na niebieski. Im więcej soli tym woda jest bardziej niebieska. Ja jestem zadowolona. Stopy mj odpoczęły oraz skóra nóg była miękka.
Opakowanie fajne, przyjemne, miłe fla oka.
Opakowanie wystarczyło mi na 2-3 uzycia.

Turkusowa woda

Kąpiel przy użyciu soli Isany kojarzy mi się z rajskimi wakacjami. Cudownie móc tak przenieść się w tropiki we własnej wannie. Jednak mam na myśli głównie kolor, turkusowy cudowny i lekką pianę. Natomiast zapach tej soli niekoniecznie dla mnie bardziej kojarzy mi się z zapachem proszku do prania niż z zapachem koksów i wanilii no ale może jestem na to za bardzo wyczulona. Sól mnie nie uczuliła ale też nie zauważyłam przynajmniej póki co dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych. Kupię ponownie głównie ze względu na kolor na jaki sól barwi wodę podczas kąpieli. Saszetka w sam raz na jedną kąpiel.

Niebiesko mi... choć może uczulić

Ostatnio zaczęłam potrzebować długich, relaksujących kąpieli - i także próbować ciekawych dodatków do wody ;) W Rossmannie natrafiłam na taką rajsko-letnią propozycję soli, więc chwyciłam, skuszona niską ceną. Sam produkt jest super! To niezła atrakcja i dla skóry, i dla nosa, i dla oczu ;) Ale moja wrażliwsza skóra zareagowała niezbyt dobrze, więc raczej nie kupię już tej soli.
Zaznaczam, że mój test trwał tydzień, bo - miałam tylko jedną saszetkę, poza tym wystąpiła lekka reakcja uczuleniowa i dla własnego dobra nie próbowałam więcej tego produktu.

Saszetka, którą na upartego można zużyć na dwa razy -i tak też zrobiłam ;) Ładna grafika, zachęca do kupna, saszetka się nie rozpada i łatwo ją otworzyć. Moim zdaniem gramatura idealna dla przeciętnej wanny.

Zapach
Czuć go już od otwarcia saszetki - jest słodki, głównie kokosowy, choć wanilia dzielnie się przedostaje. Po rozpuszczeniu soli w wodzie czuć go jeszcze intensywniej, jest słodki, ale nie landrynkowy. Kupuję jego naturalność, wydaje się nieprzekombinowany, po prostu słodziutki - aż chce się coś słodkiego zjeść ;) Zapach pozostaje na skórze, dlatego trzeba uważać z zapachem balsamu, żeby się nie przejechać.

Cechy fizyczne
Sól jest w postaci wściekle niebieskich, lagunowych wręcz, perełek. Doskonale barwią wodę na niemożliwie piękny odcień, czuję się, jakbym nurkowała gdzieś na Karaibach ;) Kolor nie zostaje na wannie, można go łatwo zmyć wodą. Tak samo ze skórą.
Rozpuszcza się szybko, u mnie jakoś nie chciała się pienić, ale i tak efekt był super! Nie została ani jedna granulka, kolor wody był jednorodny, żadne śmieci nie pływają.

Efekt na skórze
Mam do tego mieszane uczucia - z jednej strony skóra jest po kąpieli nawilżona, miękka, gładka, ale z drugiej - nie gra mi lekkie podrażnienie niektórych jej partii. Jestem wrażliwcem i być może dostałam lekkiego uczulenia, ale po prostu to dla mnie element nie do przeskoczenia.

Jeśli macie odporną, normalną skórę, ta sól będzie 100% przyjemnością - u mnie to było takie 90%, bo wystarczyło użyć balsamu i podrażnienie minęło.

Relaksująca kąpiel

Produkt kupiłam za grosze w Rossmannie - lubię od czasu do czasu urozmaicić sobie kąpiel solą, czy perełkami.

Produkt zamknięty jest w saszetce o pojemności 60g z bardzo kolorową grafiką - morze, zachód słońca, palmy oraz grafika kokosa i kwiatu wanilii. Patrząc na opakowanie wiemy już, że możemy spodziewać się słodkiego, tropikalnego zapachu.

W saszetce znajdują się niebieskie kryształki soli o średniej wielkości. Po wsypaniu do wody rozpuszczają się szybko i zabarwiają wodę na niebieski kolor, a dodatkowo w łazience zaczyna unosić się bardzo przyjemny zapach - kokos w połączeniu z wanilią pachnie słodko, ale w bardzo przyjemny sposób.

Po kąpieli skóra jest zmiękczona, a my czujemy się po prostu błogo :) Fajnie jest kupić taką saszetkę raz na jakiś czas, wsypać do wanny, położyć się w niej i po prostu się odprężyć :)

Pachnącą kąpiel.

Sól do kąpieli Isana zakupiłam w Rossmann, ma piękny zapach, z nią przygotowałam sobie pachnącą kąpiel. Sól jest w saszetce 60 g, saszetka nie jest zbyt duża, ma jednak niską cenę więc do kąpieli na dużą ilość wody można użyć dwie saszetki. Wtedy efekt jest lepszy. Woda pięknie pachnie. Skóra po takiej kąpieli nie jest przesuszona. Używam gdy chce poleżeć dłużej w wannie. Polecam

Piękny zapach

Sól ma wspaniały zapach kokosa i wanilii, jest w wygodnej saszetce i jest bardzo wydajna. Zaskoczył mnie mocny, niebieski kolor tego produktu, który pięknie barwi wodę. Dodatek mocznika super zmiękcza skore. Nie zauważyłam żadnych podrażnień. Jest super i na pewno kupię ja jeszcze raz i skuszę się na inne zapachy.

Uwielbiam

Uwielbiam tą sól do kąpieli. Obłędnie pachnie, świetnie zmienia właściwości wody. Skóra jest po kąpieli bardzo miła w dotyku, relax w pełni. Świetna mieszanka zapachowa. Jedno opakowanie starcza nawet na dwie/trzy kąpiele. W zależności kto ile wody wlewa do wanny. Cena rewelacyjna za taką paczuszkę. Moja ulubiona sól.

Wspomienie wakacji hmm....

Miałam ochotę na relaksującą kąpiel i w rosmmanie trafiłam na saszetkę Issany, która grafika nawiązywała do egzotycznych wakacji a to ewieatnie kojarzy się z miłym czasem. Skład też wyglądał obiecująco.

Woda zabarwiła się na piękny niebieski kolor przypominający błękitne morze i ten zapach połączenie słodkiej wanili z kokosem ukoił moje ciało i umysł.

Po kąpieli poza duża dawka relaksu i ukojenia nerwów moje ciało było pięknie pachnące a skóra nawilżona. Wiele soli wysusza moja skórę i podrażnią a tutaj efekt był wręcz odwrotny

Majorka u siebie w wannie! :D

Tę sól kupiłam przypadkiem, skusiło mnie kolorowe opakowanie, które od razu rzuciło mi się w oczy. Użyłam jej tego samego dnia wieczorem. Jeeeeejku, ten zapach ! Czułam się jak na wakacjach na plaży, tylko drinka mi brakowało ;) Piękny kokosowy aromat + gorąca woda przenoszą na egzotyczną plażę!

Sól doskonale i całkowicie się rozpuszcza. Testowałam wiele produktów tego typu i czasami pozostawały w wannie 'kulki' nie rozpuszczonego produktu, które nie były komfortowe i psuły cały relaks. W przypadku tej soli nie ma podobnego problemu :)

Dostępność - kupiłam w Rossmannie, nie wiem czy jeszcze gdzieś jest dostępna :)

Cena - kosztuje naprawdę niewiele jak na efekty, które robi :)

Rajska plaża z kokosowym drinkiem

Uważam tę sól za hit. Konkretnie wersję Calm Dowm. Przede wszystkim działanie! Sól sprawia, że skóra jest wyraźnie bardziej miękka i nawilżona. Czyli dobroczynne właściwości jak najbardziej zachowane! Zapewne efekt jest spowodowany dodatkiem mocznika.
Po drugie: kolor! Perełki mają intensywnie niebieski odcień, bardzo mocno nasycony. Wystarczy około 1/3 opakowania aby nadać rajsko-turkusowy ton wodzie, a co za tym idzie wydajność opakowania wzrasta. U mnie starcza na jakies 3 użycia. Płacąc 3 zł w regularnej cenie za saszetkę uważam stosunek jakość-wydajność za dobry wynik!
Po trzecie: rozpuszczalność. Przy stosowaniu soli do kąpieli mocno zwracam uwagę na komfort użytkowania. Okrutnie drażni mnie, kiedy taka sól, która ma za główne zadanie umilić nam czas i zrelaksować ciało i umysł :P , nie rozpuści się do końca i kłuje w tyłek takimi drobinkami niczym ostre kamyczki :P . Uhhh. Dla mnie dyskwalifikacja, lecz tutaj kolejne miłe zaskoczenie! Perełki rozpuszczają się całkowicie, przez co można cieszyć się pełną odprężenia kąpielą.
No i ostatni aspekt, który sprawił, że jestem sprzedana :P - zapach! Jest cudowny! Kokosowo-waniliowy drink w pełnej krasie. Aromat wypełnia całą łazienkę i pachnie do samego końca, czyli do momentu wypuszczenia wody z wanny :) .
Polecam i namawiam do przetestowania sól Isany! Szczególnie Calm Down :) .
Ja jestem w nich zakochana!