Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Isana, Urea-Badesalz Kleine Auszeit (Sól do kąpieli z mocznikiem `Calm Down`)

Sól do kąpieli z mocznikiem oczaruje Cię cudownym zapachem kokosa i wanilii, dzięki czemu twoja kąpiel stanie się wspaniałym momentem rozpieszczania dla zmysłów. Formuła zawierająca 50% mocznika i naturalną sól morską oraz ekstrakt z bambusa sprawi, że przeżyjesz odprężające i błogie doznania podczas kąpieli.

gruboziarnista
normalna
sole do kąpieli
nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
saszetka

Kojąca kąpiel w błękitnym oceanie :)

Sól tę zakupiłam zachęcona przede wszystkim jej niską ceną. Bez żadnych promocji jest już ona naprawdę mała, a jeżeli trafimy na na promocje, to polecam brać w ciemno. Sól zamknięta jest w przepięknej saszetce. Już sam jej wygląd zachęca nas do wrzucania jej do koszyka. W środku znajdziemy sól, która wsypana do wanny zamieni naszą wodę przepięknie błękitny kolor. Ale nie obawiajcie się, woda nie zabarwia naszej skóry. Sól pachnie przepięknie tak słodko-owocowo. Jest idealna, by ukoić nasze zmysły po ciężkim dniu pracy. Uwielbiam takie produkty i zdecydowanie sięgnę po niego ponownie. Po kąpieli z użyciem tej soli, byłam z zachwycona, odprężona i zrelaksowana. A właśnie chyba tego oczekujemy po tego typu produktach :) ogromnie żałuję, że nie można kupić większej pojemności tej soli, aby móc cieszyć się tymi kąpielami przez dłuższy czas. Ale może producent kiedyś na to wpadnie? Zdecydowanie polecam

Bardzo przyjemny produkt do kąpieli.

Bardzo lubię takiego typu produkty do kąpieli o pięknych zapachach. Gdy zobaczyłam tą sól do kąpieli w Rossmannie natychmiast wrzuciłam ją do swojego koszyka. Cena wydaje się dość niska, bo wychodzi 3 złote ( a często jest i tak w promocji) za 60 gram. Jednak taka saszetka przeznaczona jest na jeden raz, lecz ja użyłam jej na dwa razy. Jasne, jeszcze taniej wychodzi kupić całe opakowanie soli za jakieś 10 złotych, ale takiej w dużych opakowaniu nie ma. :)
Sama szata graficzna jest bardzo ładna i oddaje to co znajduje się w wewnątrz saszetki, czyli kokos i wanilie. Sama nazwa również pasuje do zapachu idealnie - Calm Down, czyli rozpieszczenie i relaks.
W składzie znajdziemy takie składniki jak mocznik, bambus, kokos i wanilie.
Nie jest to typowa sól, bo nie znajdziemy kryształków soli, a jasnoniebieskie perełki. Bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie i barwią wodę na niebiesko. Piękny zapach unosi się w całej łazience i szybko nie zanika. Utrzymuje się w trakcie kąpieli i jeszcze długo po, co jeszcze bardziej umila kąpiel.
Produkt lekko zmiękcza skórę, ale jej nie nawilża. Nie zauważyłam by moja skóra po kąpieli była wysuszona, czy podrażniona.
Polecam ten produkt, gdy chcemy się zrelaksować i odprężyć.

Ciekawy zapach

Fajnie, że można poczuć zapach każdej z tej soli od Isany o czym dowiedziałam się dopiero w domu po zakupach. Po prawej stronie opakowania znajduje się takie małe kółeczko z dziurkami i tam można poczucie zapach wnętrza.
Nie będę tu opisywać szaty graficznej ani gramatury opakowania bo to widać. Saszetka jest na jedno użycie, a samo opakowanie przyciąga wzrok.
Zapach piękny niezwykle tropikalny, fajnie odprężający. A najlepszy jest kolor, sól barwi wodę na piękny odcień niebieskiego. Niczym woda w ciepłym morzu oczywiście nie polskim No cudo. Polecam.

ZALETY:
niska cena nawet po promocji
piękny zapach
cudny kolor wody po rozpuszczeniu

WADY:
brak działania zmiekczającego

cudowne

+ opakowanie
+ trwale barwi wodę
+ tworzy sporo trwałej piany, która oczywiście kiedyś znika, ale to trzeba już długo siedzieć w wannie
+ moja skóra czuje się po niej dobrze, jest nawilżona i miękka

+/- zapach. hmmm… chemiczny, ale na swój sposób przyjemny. ja i tak go czuję tylko w opakowaniu, bo bardzo szybko się przyzwyczajam do zapachów.

pięknie pachnie

Solne kryształki do kąpieli Isana są świetne. Pierwsze co zachęca do zakupu, to piękny zapach. Opakowanie to wygodna saszetka, z ilością produktu idealną na jedną kąpiel. Nie podrażnia skóry. Skóra po kąpieli jest miękka, nawilżona, uspokojona, a ja zrelaksowana. Dla samego zapachu i chwili relaksu, warto!!

Niebiański raj

isana.rossmannpl ma wiele kosmetyków, które lubię za jakość i cenę.
Sól do kąpieli zawsze jest w mojej łazience, dlatego teraz wybrałam wersję w saszetce Calm Down o zapachu kokosa i wanilii.
Jest to spora dawka pięknego zapachu i niebieskich kuleczek, które dobrze rozpuszczają się w wodzie.
Podczas kąpieli można poczuć się jak na rajskich wakacjach w błękitnej wodzie. ????
Posiada ona 50% mocznika, który zmiękcza skórę - dlatego także często ten wariant stosuje do kąpieli stóp. Sól z mocznikiem idealnie pozbywa stopy z nieprzyjemnego zapachu po całym intensywnym dniu. Także idealnie przygotowuje stopy do dalszej pielęgnacji.

Calm Down to idealne rozwiązanie na relaksacyjną kąpiel czy też zabiegi pielgancyjne stóp. Uwielbiam ten zapach kokosa a dodatkowo sól działa idealnie na moje ciało, co cieszy podwójnie :)

Ulubiona sól w niskiej cenie

Sól CALM DOWN marki ISANA zamknięta jest w pojemnej saszetce o wadze 60 g.
Jest to wystarczająca ilość na jedną kąpiel, lub jako przyjemny dodatek do dwóch.

Zapach to słodka mieszanka wanilii i kokosa, bardzo przyjemny i odprężający.
Produkt zabarwia wodę na piękny, niebieski kolor i całkowicie się w niej rozpuszcza.

Skóra po zabiegu jest przyjemnie zmiękczona, odżywiona i bardziej nawilżona. Nie widzę pod tym względem żadnej różnicy w porównaniu z dużo droższymi produktami.

Idealny dodatek do domowego SPA w wyjątkowo niskiej cenie. Lubię do niej wracać :)

Otulająca kokosowo-waniliowa kąpiel

Opakowanie produktu to saszetka z kolorowym nadrukiem, która bezproblemowo się otwiera.
Sam produkt to niebieskie (wpadające w turkus) kryształki, które barwią wodę na ten sam, bardzo ładny i intensywny kolor, co sprawia, że kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza. Zapach z kolei jest niesamowicie przejmny - mieszanka wanilii i kokosa, bardzo przyjemna, ciepła kompozycja, która nie jest ani zbyt ulotna ani zbyt intensywna (a z racji astmy jest to dla mnie naprawdę ważne).
Dodatkowo oprócz pozytywnego oddziaływania na zmysły, sól zostawia skórę bardzo przyjemnie otuloną, zmiękczoną, ale nie tłustą czy pokrytą jakąkolwiek warstwą (czego osobiście bardzo nie lubię).
Zdecydowanie polecam wypróbować i sama na pewno skuszę się na ten produkt ponownie.

Mój ulubieniec podczas kąpieli

Kąpiel to dla mnie taki rytuał sam w sobie, więc bardzo lubię go urozmaicać. Sól od Isana kupuje od kilku miesięcy w Rossmannie i po prostu się zakochałam. Kocham zapach wanilii z kokosem. Podoba mi się też to, że sól barwi wodę na niebiesko, przez co czuje się tak morsko. Design jest bardzo fajny, a jedyny minus to to że nie ma większych opakowań.

Świetny jest też mocznik w składzie, dzięki czemu moja skóra jest nawilżona, co ułatwia mi np. Golenie się, bo włoski są miękkie.

Kąpiel super zmiękczająca - nie żartowali z tym mocznikiem! ;)

Sól dostępna oczywiście w Rossmannie w bardzo korzystnej cenie. Podoba mi się bardzo, że te sole kąpielowe z Isany mają kółeczko na opakowaniu, które pozwala sprawdzić zapach przed zakupem (chociaż obecnie maseczki utrudniają wąchanie w sklepie...).

Zapach jest tropikalny, słodki, coś jak pina colada. Po wsypaniu soli do wody szybko się jednak ulatnia. Granulki mają intensywnie niebieski kolor i na taki zabarwiają wodę. Największą zaletą tego produktu jest wysoka zawartośc zmiękczającego skórę mocznika. Po wyjściu z wanny naprawdę czuć na skórze jego dzialanie. Uważam, że produkt mógłby się świetnie sprawdzić również w domowym spa dla stóp.

Przyjemne urozmaicenie domowego SPA.

Saszetkę z tą solą kupiłam w Rossmannie za niewiele ponad 2 złote z zamierzeniem, iż wykorzystam ją do kąpieli stóp, co też uczyniłam. Po otwarciu zobaczyłam intensywnie niebieskie granulki, które po wsypaniu do wody cudnie ją zabarwiły (miałam wodę niczym w oceanie) :D Aromat również był bardzo przyjemny (uwielbiane przeze mnie kokos i wanilia!), nadając relaksujących właściwości kąpieli. Co do efektów, skóra stóp stała się o wiele bardziej miękka i delikatna, było czuć nawilżenie. Sól jest także bardzo wydajna, spokojnie starczy na co najmniej dwie kąpiele stóp. Reasumując: produkt jak najbardziej polecam ze względu na relaksujące i nawilżające właściwości.

Przyjemnie pachnie i nie wysusza skóry

Sól przyjemnie pachnie (kokos, wanilia) i ma intensywny niebiesko-lazurowy kolor, który nie barwi ręczników, wanny, etc. Na opakowaniu są dwa malutkie nakłucia "Powąchaj zapach", dzięki którym możemy już w sklepie sprawdzić czy nam odpowiada. Co najważniejsze - nie wysusza skóry, a wręcz po jego użyciu skóra wydaje się delikatniejsza. Polecam, za taką cenę na pewno warto go przetestować! :)