Artiste, Professional Hair Style, Mocny spray do układania włosów

Artiste, Professional Hair Style, Mocny spray do układania włosów

Linia produktów do stylizacji włosów Artiste Professional została stworzona, aby Twoja fryzura zawsze wyglądała, jak chwilę po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Mocny spray do układania włosów dzięki zawartości prowitaminy B5 posiada właściwości odżywcze i regenerujące. Nie obciąża włosów. Stosowany na mokre włosy ułatwia modelowanie, rozpylony na suche pomaga ułożyć i utrwalić fryzurę.
1. Daje natychmiastowy efekt utrwalenia
2. Nadaje fryzurze właściwy kształt
3. Nie skleja włosów
4. Pozostawia włosy miłe w dotyku
5. Formuła bez spłukiwania

Bardzo dobry spray

Mam włosy kręcone i potrzebuję produktów utrwalających fryzurę żeby nie było sianka na głowie, codziennie też muszę modelować włosy.
Kupiłam ten spray z nadzieją że mi w tym pomoże. I bardzo dobrze że się nie zawiodłam.
Opakowanie spodobało mi się, ładna różowa buteleczka z rozpylaczem, jest plastikowa i bardzo lekka.
Spray bardzo ładnie rozprowadza się na włosach. Zapach super ładny, jakby perfum ale takich delikatnych , bardzo przyjemny.
Po umyciu włosów psikam je całe i układam na szczotce. Spray nadaje włosom sprężystości i sprawia ze są bardzo podatne na modelowanie. Spray nie obciąża włosów a wręcz przeciwnie nadaje im lekkości. Tak wykonana fryzura utrzymuje się przez kilka godzin.
Ponadto produkt może działać również jak lakier do włosów, można nim spryskać suche włosy aby utrwalić fryzurę. Tak też próbowałam i się bardzo dobrze sprawdza.
Spray nie skleja włosów, pozostawia je miękkie i miłe w dotyku.
Cena całkiem dobra jak za tę jakość.

Artiste Hair Style

Bardzo dobry spray do układania włosów, łatwo daje się wyczesac, nie tworzy kasku na głowie. Dzieki wzbogaceniu w witaminy dodatkwo odżywia włosy podczas codziennej stylizacji. Można go używać na mokro lub suche wlosy.Polecam