Bebe, Sanftes Mizellen-wasser (Delikatna woda micelarna)

Bebe, Sanftes Mizellen-wasser (Delikatna woda micelarna)

Delikatna woda micelarna:
usuwa nawet wodoodporny makijaż
bardzo delikatnie myje
rewitalizuje skórę
dla wrażliwej i suchej skóry.
Odświeżająca woda micelinowa z bebe® z wodą różaną oczyszcza skórę dzięki wyjątkowo delikatnej i skutecznej technologii micelarnej . Łagodne cząsteczki miceli mogą wiązać brud i cząstki tworzące, takie jak magnes. Do delikatnego czyszczenia bez pocierania, nawet z wodoodpornym makijażem.

Woda micelarna zachowuje naturalne nawilżenie skóry.
Do codziennego dobrego samopoczucia i cudownie delikatnej i naturalnie pięknej skóry. Tolerancja potwierdzona dermatologicznie i okulistycznie.

Lubię go

Bardzo lubię ten płyn micelarny. Można go kupić w każdej drogerii a nawet w niektórych marketach. Opakowanie to standardowa plastikowa butelka z zamknięciem na klik. W tym wypadku jest przezroczysta, dzięki czemu można kontrolować zużycie produktu. Płyn ma przyjemny, delikatny zapach. Skutecznie radzi sobie z makijażem, nawet tym mocniejszym. Nie podrażnia przy tym oczu, co mnie bardzo cieszy. A przy tym jest naprawdę wydajny.

podobny do różowego Garniera

Reklamy Bebe bombardują mnie zawsze jak oglądam YouTube, więc zdecydowałam się kupić na ten płyn, bo akurat potrzebowałam jakiegoś. W Niemczech jest on bardzo dobrze dostępny i nie drogi a butelka jest duża. Wychodzi taniej niż Garnier.
Na ogół robię demakijaż olejem z Nacomi, ale nie zawsze mi się chce, więc zawsze płyn micelarny w łazience mam.

Muszę mu przyznać delikatność, bo mnie nie podrażnia a wiele produktów do demakiajżu to robi. Płyn Bebe dobrze zmywa makijaż twarzy typu podkład, bronzer, rozświetlacz,itd. Przy oczach sprawdza się różnie. Jeśli mam 2-3 warstwy maskary to nie do końca ją zmyje tak łatwo bez tarcia, ale przy jednej daje radę. Myślę, że spokojnie można nim zmyć cały makijaż bez jakiś większych problemów, szczególnie gdy nie malujecie mocno rzęs.

Płyn przypomina mi ten różowy z Garnier a jest tańszy i nawet bardziej wydajny.

Opakowanie może nie jest jakoś super piękne, ale sprawdza się, bo ma mały otwór, więc płyn się nie wylewa w zbyt dużej ilość.

Myślę, że właśnie tak trzeba traktować ten produkt, czyli jako płyn micelarny, który później trzeba zmyć a nie tonik.
Trochę się lepi, ale i tak się myje twarz po użyciu takiego płynu, więc to nie problem,
Krzywdy mi nie zrobił.

Pół na pół

Jak dla mnie jedynie usowa zabrudzenia z twarzy, zapach kiepski. Pozostawia po sobie strasznie lepka powierzchnię co po dłuższym odstępie czasu nakładając krem on nie chce się rozsmarowywac, trzeba wodę później przemy jeszcze zwykła wodą.