Drop of Essence, Argan Oil Ylang Ylang (Olej arganowy pielęgnacyjny o zapachu ylang ylang)

Olej arganowy pielęgnacyjny o orientalnym zapachu ylang ylang. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania oraz dociera do głębokich warstw skóry. To jeden z najpotężniejszych naturalnych antyoksydantów – hit wśród kosmetyków anty-aging. Polecany także w dysfunkcjach skóry, gdyż działa łagodząco, dodatkowo jest produktem niskiego ryzyka mikrobiologicznego i może być stosowany na podrażnioną skórę. Doskonale regeneruje skórę uszkodzoną, popękaną i chorą: trądzikową, łuszczycową, z problemem egzemy i atopowo zaognioną.

w butelce
olejki

• Argania Spinosa Kernel Oil,
  • Ylang Ylang (Cananga Odorata) Flower Oil

super

Jeszcze do niedawna nie stsowałam żadnych olejków, przerażała mnie tłustość na mojej skórze. Również z arganem jakoś nie było mi po drodze, próbowałam kilku kosmetyków go zawierajacych,a le ni razu nie widziałam efektów. No, ale... Ten oto olejek otrzymałam w prezencie od kumpeli, odstał trochę na półce, aż w końcu zaczęłam go używać i .... jestem zachwycona. Świetnie nawilża, natłuszcza, ale nie jest to jakaś super uciążliwa powłoka. Używam na twarz, na ciało (dodaję do balsamu), także na końcówki włosów. Nakładam też na noc na serum i sprawdza się świetnie. Zapach jest ok, zupełnie nanachalny. Posiadam małą, 10 ml buteleczkę, ale mimo to jest zaskakująco wydajny. Z pewnością do niego wrócę.