Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

regenerujące / odbudowujące, nawilżające, odżywiające, wygładzające, nabłyszczające
z silikonami
z pompką, w butelce
jedwab

Rozczarowanie

Liczyłam, że owy produkt zachwyci mnie a jedynie rozczarował. Nie poradził sobie z moimi, puszącymi się włosami. Sprawił tylko,że przetłuszczały się.
Nie polecam.

Jedwab do włosów

Joanna Styling Effect Jedwab do włosów. Jedwab jest bardzo przydatnym kosmetykiem pod koniec stylizacji. Nakładam jedwab by były lśniące, gładkie. Miłe w dotyku. Konsystencja jest tłusta. Wystarcza 2 naciśnięcia pompki i wystarcza na stylizacje.

Przyzwoity do zabezpieczania końcówek

Jedwab zamknięty jest w szklanek butelce z wygodną pompką. 30 ml produkty wystarczy na bardzo długo (mam od ok 6 mc). Ja używam go na końcówki (jedna pompką wystarczy) przed suszeniem lub po wysuszeniu włosów. Końce są doskonale zabezpieczone, chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Radzę nie przesadzać z ilością tego produktu, gdyż włosy mogą wyglądać na tłuste i się straczkowac. Produkt dodaje włosom miękkości i blasku oraz świetnie je wygładza. Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach a także dostępność i cena w stosunku do ilości w opakowaniu. Warto. Polecam.

Bardzo dobry jedwab

Dla mnie ten produkt mimo że jest drogeryjny to może śmiało się równać z jedwabiem używanym w salonie. Jest wystarczająco gęsty, aplikacja dzięki pompce jest bardzo wygodna. Plusem też jest szklane opakowanie - wygląda naprawdę solidnie. Ja osobiście wolę nakładać na suche włosy, wtedy jestem w stanie łatwo dozowac produkt bez obaw o przetłuszczanie włosów.

Fajny

Produkt bardzo fajny.
Włosy mniej się puszą są jedwabiste i lekkie. Lubię go nakładać na suche jak i mokre włosy, daje to fajny efekt.

Minusem jest dla mnie pompka. Mam wrażenie ze wydaje trochę za dużo produktu a jeśli nałożymy za dużo to włosy wyglądają na przetłuszczone.

Świetny produkt

Produkty Joanny budzą we mnie skrajne emocje, miałam dużo kosmetyków tej marki. Jedne były lepsze, drugie gorsze ale z całą pewnością mogę polecić ten produkt - jedwab do włosów.

Jedwabiu zaczęłam używać, ponieważ moje włosy zawsze po umyciu przypominają tzw. siano i niestety wyglądają bardzo sucho i niezdrowo. To co robi dla mnie i moich włosów, jest zbawienne. Pięknie nabłyszcza końcówki i środkowe partie włosów, nie wyglądają tłusto, lecz zdrowo i promieniście. Nie wyglądają tłusto, o ile prawidłowo zaaplikujemy produkt, musimy uważać, żeby efekt nie był odwrotny do zamierzonego. Chodzi mu tu głównie o to, aby nie nakładać jedwabiu u nasady, gdyż możemy sprawić, że włosy po prostu będą wyglądać na tłuste, a tego chyba nie chcemy.
Lekko obciąża moje włosy, więc nie wyglądają jak puch. Włosy są wygładzone i zadbane :) plusem na pewno jest także zapach, bardzo miły, utrzymujący się długo.

Buteleczka wygląda bardzo ładnie i profesjonalnie, jest to matowe szkło. Mamy wrażenie, że mamy do czynienia z produktem prosto z salonu fryzjerskiego.
Jedwab jest bardzo wydajny, starczył mi jakoś na 3 miesiące regularnego stosowania. I wystarczy tylko jedna pompka, mam włosy średniej długości, na dłuższych będzie potrzeba dwóch pompek.
Plusem na pewno jest aplikacja - bezproblemowa, gdyż pompka działa bez jakichkolwiek zarzutów i odmierza idealną ilość produktu. Cena jest tu bez zarzutu, ponieważ produkt naprawdę działa jak należy i na pewno moja przygoda z tym produktem nie zakończy się na jednym opakowaniu.

Super wygładza

Polecila mi go Pani pracująca w drogerii Natura i zaczęłam go stosować. Moje włosy staly się wygładzone i nie skleja ją się. Włosy stały się mile w dotyku i lepiej się zaczęły rozczesywać,nie są tłuste wyglądają na zdrowe i lśniące.

Jestem na tak

Jedno z moich ulubionych serum silikonowych. Co prawda kosztuje 15zł, ale otrzymujemy aż 30ml zamkniętych w szklanej buteleczce. Jest to wysokiej jakości opakowanie, ale niestety mi butelka spadła i rozbiła się :( Co do samego serum to świetnie wygładza włosy i zabezpiecza końcówki. Włosy stają się gładkie, lśniące i "żywe". Nie plączą się. Przy tym nie przeciąża ich, ani nie robi strąków. Ja jestem bardzo zadowolona, wręcz powiem, że to chyba moje drugie ulubione serum.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Bogaty i tłusty.

Mam cienkie włosy i bardzo delikatne. Jedwab ten ma bardzo bogata i obciążająca formule, dlatego mysle ze lepszy bedzie dla grubych wlosow. Wsmarowywuje go w koncówki. Sa one bardzo obciążone. Nie zauważyłam jednak magicznego , naprawczego efektu. Silikony zazwyczaj sprawiają wrażenie naprawy wlosow, scalania końcówek. To serum nie daje jednak tego efektu włosy sa szorstkie nawet po nim. A szkoda ! Przeciętniak dla mnie

Dobry

Według mnie kosmetyk spełnia swoje zadanie. Moje włosy są zdecydowanie gładsze, bardziej śliskie i przede wszystkim mniej sterczą i puszą się. Jedwab nadaje włosom połysk i ułatwia rozczesywanie. Stosowałam na mokre włosy, ale można też na suche. Kosmetyk ma postać przezroczystego, lekko gęstego, śliskiego płynu. Przyjemny owocowy zapach uprzyjemnia aplikację. Wystarczy niewielka ilość jedwabiu, więc jest wydajny. Buteleczka jest przezroczysta, więc widać, ile zużyliśmy i ile zostało. Pompka ułatwia dozowanie. Jedyne co mnie denerwuje w opakowaniu to plastikowa zatyczka. Gdyby przypadkiem przyszło nam do głowy podnosić za nią buteleczkę (jak to robię odruchowo) to duża szansa,że buteleczka wyleci nam z ręki, a jest szklana. Niestety zatyczka słabo się trzyma, a buteleczka jest dość ciężka. Trochę to niebezpieczne. Jedyne rozwiązanie, jakie widzę to wyrzucić zatyczkę i tyle.

Taki sobie

Jedwabie ostatnio cieszą sie złą sławą, ale kupiłam ten produkt w gazecie w bardzo atrakcyjnej cenie.
Jedwab nie potrafił wygładzić moich włosów tak jak robi to inne serum z innej firmy. Nie obciąża włosów, przyjemne opakowanie i dozownik. Nie zauważyłam efektownego działania, ani podczas stosowania na mokro ani na sucho. Widocznie moje włosy lubią co innego. Mam włosy dość porowate może temu .

Efekt błysku gwarantowany

Nie sądziłam , że ten produkt wystarczy mi na wieki :p
Używam go blisko rok i zuzylam ok 35%
Mam co prawda włosy , które mają tendencję do przetłuszczania się , ale niestety lubią też odstawać na wszystkie strony. To samo dotyczy końcówek. Produkt ładnie ujarzmia włosy i dodaje im pięknego blasku. Trzeba jednak nauczyć się go używać , bo jedna kropla więcej i mamy efekt włosów niemytych przez tydzień ;)
Ja wyciskam dosłownie małą kropeleczkę na dłonie i mocno rozcieram, a i tak czasem jeszcze muszę najpierw odsączyć w papier . Następnie delikatnie przeczesuje włosy palcami , lub wcieram w same końcówki. Efekt jest bardzo fajny. Delikatny zapach dla mnie jest na włosach niewyczuwalny.

Czy kupię ponownie ? Pewnie tak , ale na decyzje to chyba ze dwa lata poczekam :D