-417, Catharsis, Rejuvenation Hair Mud Mask (Revitalizująca maska błotka do włosów)

Catharsis Rejuvenation Hair Mud Mask - Regenerująca maska błotna do włosów suchych, farbowanych i zniszczonych. Wzmacnia włosy, poprawia elastyczność, wilgoć i miękkość. Pozostawia włosy odżywione.

w tubie
Struktura
bogate
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
regenerujące, wzmacniające

super maska

Maska zamknięta jest w wygodnej i poręcznej tubie. Długo nie zabierałam się za jej testowanie i szkoda bo okazała się świetnym produktem. Ma gęstą konsystencję o delikatnie brązowym kolorze i całkiem przyjemny zapach. Zastosowałam ją na całej długości włosów oraz wmasowałam w skórę głowy. Spłukałam po kilku minutach. Zakładałam, że moje włosy będą obciążone i nieświeże już następnego dnia. Nic bardziej mylnego. Włosy są puszyste, niezwykle miękkie i delikatne. Gdyby nie jej cena to kupiłabym kolejną.

Odmieniec życia

Szata graficzna jest minimalna jednak takie zwykle opakowania do mnie lepiej przemawiają niż te z wymyślonymi grafikami. Maska zamknięta jest w solidnej tubce o pojemności 200ml .
Po użyciu tego produktu moje włosy są mocno odżywione oraz dostały objętości u nasady ( akurat tą maskę używam na całą długość włosów ) . Miękkość włosów po wyschnięciu/ wysuszeniu jest nie do opisania, czułam się jak bym dopiero co wyszła od najlepszego fryzjera na świecie. Jedynym minusem jest cena -100 zł