Andalou Naturals, Pure Pore Toner with Willow Bark (Tonik oczyszczający pory z oczarem)

Owocowy kompleks komórek macierzystych, arganowe komórki macierzyste, probiotyki kombucha i polisacharydy z aloesu nawilżają skórę, łagodzą, równoważą pH skóry. Kora wierzby i oczar oczyszczają pory skóry.
PhytoCellTec Argan Stem Cell wspomaga komórki macierzyste, kolagen i elastynę w skórze dzięki czemu staje się ona wygładzona i ujędrniona.

>100ml
bez parabenów
w butelce
płyn

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aloe barbadensis leaf juice*, purified water, hamamelis virginiana (witch hazel) distillate*, glycerin, panthenol, sodium pca, tocopherol sorbitan oleate decylglucoside crosspolymer, argan stem cells, malus domestica fruit stem cells, solar vitis fruit stem cells, bioactive 8 berry complex*, epilobum angustifolium (willow herb) extract, magnesiumn ascorbyl phosphate, salix alba (willow bark) extract*, spiraea ulmaria (meadowsweet) flower extract* salicylic acid, saccharomyces xylinum (kombucha) black tea ferment, aspalathus linearis extract, hibiscus sabdariffa flower extract, camellia sinensis extract, phenethyl alcohol, ethylhexylglycerin, cinnamomum camphora (camphor) bark oil, mentha piperita (peppermint) leaf oil*, thymus vulgaris (thyme) oil*

Polubiłam

Długo szukałam odpowiedniego toniku do mojej zbuntowanej cery. Jestem szczęśliwą posiadaczką cery mieszanej (suche policzki), problematycznej i wrażliwej. Wiele kosmetyków powoduje u mnie wysyp zaskórników i zapchane pory. Mimo to moja skóra potrzebuje nawilżenia i ukojenia. Szukałam czegoś co domknie moje rozszerzone pory i je zminimalizuje a przy tym nie podrażni i nie wysuszy. Ten tonik spełnił wszystkie moje oczekiwania. Stosuję go od tygodnia, i już widzę zadowalające efekty. Pory zmniejszyły się. Skóra wydaje się być uspokojona i orzeźwiona. Tonik ma fajny, miętowy zapach o chłodzącym działaniu. Nie pojawiły się żadne niespodzianki. Daję mu 4/5 za wydajność. Butelka 178ml za 40zł bez atomizera to jednak sporo.