La Roche-Posay, Toleriane Sensitive Krem (Prebiotyczny krem nawilżający zmniejszający nadwrażliwość cery)

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

TOLERIANE SENSITIVE KREM to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin.

WSKAZANIA
Skóra wrażliwa. Skóra napięta, zaczerwieniona, uczucie swędzenia, suchości. Odpowiednia dla niemowląt i dzieci.

WŁAŚCIWOŚCI
Kojące i ochronne składniki aktywne:
[ Gliceryna ] o właściwościach nawilżających
[ Ceramidy ] pomagają regenerować i chronić barierę skórną
[ Witamina B3 ] dla intensywnego ukojenia
[ Woda Termalna La Roche-Posay ] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry

uniwersalne
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące, ochronne
w tubce

Dobry pridukt

Krem fajnie nawilża skórę i nie powoduje reakcji alergicznych jednak pozostawia tak jakby tłustą warstwę na skórze. Duzym plusrm jest to że bardzo dobrze koi suchą skórę. Polecam ten produkt jednak tylko do stosowania na noc w dzien czuję dyskomfort.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive

Krem posiada bardzo przyjemną i lekką konsystencję, która błyskawicznie się wchłania, a jednocześnie koi i nawilża skórę. Dzięki temu że nie jest tłusty będzie również odpowiedni do stosowania latem i w ciągu dnia. Po jego użyciu skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Fajnie sprawdza się przy depilacji wąsika, łagodząc zaczerwienienia skóry. Doskonale radzi sobie jako krem ochronny przed wiatrem. Jest również bardzo wydajny i mimo systematycznego stosowania przez okres dwóch tygodni nie widać jego zużycia. Jak na tak krótki okres stosowania z efektów działania ( przynajmniej tych wstępnych ) jestem zadowolona. Dużym atutem jest fakt że krem jest całkowicie pozbawiony zapachu, więc osoby które nie lubią perfumowanych kosmetyków będą zadowolone.

Dla mnie super!

Zwłaszcza wiosną moja skóra jest odwodniona, podrażniona dlatego z uwagą testowałam nowość aptecznej marki LRP. Krem całkowicie spełnił moje oczekiwania. Krem szybko się wchłania, dobrze "dogaduje się" z makijażem i higieniczne opakowanie (tubke). Natychmiastowo daje efekt ukojenia skóry. Dzień po dniu wzmacnia skóre i daje przyjemne uczucie nawilżenia.

Zawsze i może na zawsze

Używałam już wielu kosmetyków tego typu, mam skórę atopową, okresowo tłustą strefę T, skłonność do prosaków i delikatne naczynka, czyli problemy z elastycznością, nadreaktywność i do tego niedoskonałości. Dużo eksperymentuję, oczywiście ostrożnie, zawsze też mam krem kojący, nawilżający, taka pierwsza pomoc.

Są to często kremy mało przyjemne, jeśli skuteczne - świecą się, jeśli dobrze wyglądają - wymagają częstej aplikacji. Co jakiś czas udało mi się znaleźć "ten najlepszy", były ich dziesiątki, ale żaden nie był taki jak ten.

Skóra nie jest po nim nagle piękna, nie pachnie się cudownie, nie znikają wszystkie problemy, nie wymasuje stóp i nie przyniesie kawy, ale działa i można go użyć zawsze.
To jest prawdziwy skarb, bo to "zawsze" w jego przypadku to więcej niż u poprzedników, nie tylko zawsze - nawet na bardzo podrażnioną, piekielnie zirytowaną skórę, nie tylko kiedy chcemy nawilżyć, ale nie zapchać. Tutaj zawsze to zawsze, kiedy wieje, kiedy jest ciepło, kiedy dmucha klimatyzacja, kiedy mamy na twarzy tylko to, kiedy na niego kładziemy podkład, bez święcenia, bez powtarzania kilka razy w ciągu dnia. Po prostu zawsze kiedy chcemy czuć się świetnie i wyglądać świetnie, to jest coś.

Krem cudownie rozprowadza się po skórze, nie jest ultra lekki ale konsystencja jest zwyczajnie idealna, nawet na bardzo podrażnionej skórze nie czuć aplikacji. Zapach neutralny, świetnie się wchłania i na mojej skórze daje satynowe wykończenie, nie klei się, czuję, że lekko chroni przed wiatrem. Mój podkład trzyma się na nim bez zarzutu.

Dał mi to czego oczekiwałam - wzmocnienie, nawilżenie i ukojenie, wszystko na 5+, dodatkowo nie zapycha i świetnie łączy się z innymi kosmetykami np. podkładem, oraz olejami roślinnymi. Jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam wszystkim wrażliwcom.

Krem prebiotyczny

Krem zamknięty jest w małej poręcznej tubce. Jego konsystencja jest lejąca. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Jest bezzapachowy. Nawilża skórę i koi.
Niestety nie polubiłam się z nim ponieważ roluje się strasznie , niezależnie od ilości czy nałożę go mniej czy więcej.
Nie szkodzi cerze więc warto wypróbować go osobiście .
Ja nie jestem zadowolona, nie kupię go.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ukojenie dla wrażliwej i wymagającej cery

Krem jest łagodny, nie powoduje podrażnień. Dobrze nawilża i koi skórę.Redukuje dyskomfort jak napięcie i swędzenie. Sprawdza się pod makijaż, ponieważ jest lekki i nie pozostawia tłustej cery. Jeden z najlepszych kremów jakie poznałam do twarzy. Widać zdecydowanie poprawę jej kondycji, wzmacnia i redukuje zaczerwienienia. Polecam swoim znajomym i innym którzy mają podobny problem z atopową i wrażliwą cerą.

genialny krem!

Polecam wszystkim!Konsystencja kremu jest w dotyku jakby jak kazdy inny krem. Jednak nakladajac juz na twarz i rozsmarowujac od razu czuc roznice! Wchlania sie niesamowicie szybko, nie pozostawia tlustego filmu na twarzy. Skora w mgnieniu oka jest niesamowicie delikatna, miekka, nawilzona! Bylam w szoku juz przy pierwszym uzyciu! Naprawde genialny krem. Czesto po kapieli mam sucha cere, a po posmarowaniu tym kremem jest nawilzona i delikatna. Z czystym sumieniem moge kazdemu polecic!

Na prawdę super!

Krem Toleriane Sensitive firmy La Roche Posay miałam okazję używać dzięki Wizażowi. Krem już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu, ponieważ ma fajną lekką formule. Stosowałam go na twarz oraz na ramiona,poniewaz po zimie były bardzo wysuszone. Krem stosowałam bardziej na noc niz w dzień, głównie ze względów praktycznych, ponieważ nie miałam wtedy makijażu. Szybko się wchłania, ma fajną konsystencję. Zauważyłam, że dobrze nawilża skórę, ale nie pozostawia tłustej powiaty. Na ramionach widoczna była poprawa skóry. Na twarzy skóra jest zregenerowana i nawilżona. Stała się miękka w dotyku, a nie chropowata. Opakowanie jest małe, ale praktyczne, wszędzie się zmieści. Jest w kształcie tubki, ale kremy zazwyczaj są w takim opakowaniu i w niczym to nie przeszkadza. Uważam, że jest to droższy produkt, ale wart swojej ceny.

Bardzo dobrze nawilża

Moja skóra po zastosowaniu Kremu Toleriane Sensitive stała się bardziej jędrna i odżywiona. Konsystencja kremu, jest jak najbardziej na plus, nie jest on gęsty, ale też nie jest lejący. Bardzo fajnie nawilża skórę i w moim przypadku zauważyłam jej wygładzenie i zniwelowanie zaczerwienień, jak również przestały występować suche miejsca na twarzy, z którymi do tej pory walczyłam. Krem równie dobrze sprawdza się na noc, jak również z rana jako baza pod makijaż. Do nawilżenia całej twarzy potrzeba niewielkiej ilości kremu, co zwiększa jego wydajność. Super nawilża, polecam osobom z suchymi skórkami.

Bezzapachowy nawilżacz

Krem jest bezzapachowy. Ma idelaną, lekką konsystencję, krem ani się nie leje, ani nie jest zbyt zwięzły, dzięki czemu przyjemnie i szybko się go aplikuje. Efekt jest bardzo szybko zauważąlny, a przy regularnym stosowaniu skóra na dłużej zostaje nawilżona. Znika efekt napiętej skóry, jest przyjemna w dotyku. Nie zostawia tłustego filmu na skórze, a raczej efekt zmatowienia. Sprawdził się idealnie podczas tygodniowego pobytu w szpitalu.

Toleriane Sensitive

Krem Toleriane Sensitive od La Roche Posay jest delikatny, idealnie nadaje się dla cery wrażliwej i bardzo wrażliwej. Nakładając go na noc łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Na dzien idealnie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania i nie klei. Jego konsystencja jest delikatna i lekko gęsta na tyle że nie spływa z twarzy, a zapach jest delikatny i myślę że nie przeszkadzają y nawet wrażliwym osobom. Stosowanie tego kremu poprawiło moja skórę twarzy, wyleczylo lekkie zaczerwienienia i ładnie nawilzyl skórę co nadalo lekkości i sprężystości

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie spodziewałam się takich efektów !

Krem idealnie sprawdził się na problemy z moją skórą. Mocno nawilża skórę, nadaje się do nakładania pod podkład. Krem bardzo dobrze się wchłania, nie tworzy sztucznej, tłustej warstwy.
Głównie stosowałam go na skórę łokci które dość często mam wysuszone. Krem idealnie nawilżył te okolice.
Krem jest idealny dla skóry wrażliwej, a brak zapachu to jego wielki atut.

Myślę ze przy dłuższym stosowaniu kremu, problem z wysuszoną skórą powinien znacznie się zmniejszyć.