La Roche-Posay, Toleriane Sensitive Krem (Prebiotyczny krem nawilżający zmniejszający nadwrażliwość cery)

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

TOLERIANE SENSITIVE KREM to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin.

WSKAZANIA
Skóra wrażliwa. Skóra napięta, zaczerwieniona, uczucie swędzenia, suchości. Odpowiednia dla niemowląt i dzieci.

WŁAŚCIWOŚCI
Kojące i ochronne składniki aktywne:
[ Gliceryna ] o właściwościach nawilżających
[ Ceramidy ] pomagają regenerować i chronić barierę skórną
[ Witamina B3 ] dla intensywnego ukojenia
[ Woda Termalna La Roche-Posay ] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry

uniwersalne
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące, ochronne
w tubce

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Przyjemny i bardzo uniwersalny

Jestem posiadaczką skóry mieszanej, lecz jednocześnie z dużą tendencją do silnych miejscowych przesuszeń wynikających z AZS.

Krem ma lekką konsystencję i bezzapachową formułę. Łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, dając efekt przyjemnego nawilżenia i ukojenia. Po nałożeniu go dosłownie czuć jak bardzo łagodny jest dla skóry i jak ją "wycisza". To mi się w nim bardzo podoba i idealnie służy mi jako krem kojący, nakładany na jakieś mocniejsze serum np. z kwasami czy retinolem.

Poziom nawilżenia nie jest najbardziej spektakularny jakiego doświadczyłam, ale jest naprawdę w porządku. Jedynie w przypadku bardzo suchej skóry może być niewystarczający - ja czasem potrzebuję nałożyć na noc coś o cięższej, bardziej natłuszczającej formule, jednak zwykle Toleriane Sensitive Creme sprawdza mi się świetnie zarówno jako krem na dzień (dobrze współgra z makijażem) jak i na noc.

Dla mnie jest to krem na każdą porę dnia i roku oraz na każdą okazję. Wyjeżdżając na krótki wyjazd pakuję do kosmetyczki właśnie jego, bo jest to jeden z najbardziej uniwersalnych kremów wśród tych które stosowałam i niezależnie od okoliczności, stanu mojej cery i pozostałych elementów pielęgnacji - zawsze jest dobrym wyborem.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

bardzo dobry krem do skóry wrażliwej

Dostałam darmową próbkę przy zakupie tuszu do rzęs. Krem jest dosyć lekki idealny na dzień. Na noc raczej wybrałabym bardzie tłustszy krem. Świetnie sprawdza się pod makijaż, skóra w ciągu dnia wogóle sie nie świeciła a mimo to była nawilżona. Z pewnością kupię ten produkt.

Dobre nawilżenie

Krem jest delikatny dla skóry suchej, wrażliwej i zaczerwienionej. Dobrze łagodzi skórę. Łatwo się wchłania i dobrze nawilża, Można stosować zarówno na dzień jak i na noc, jak również używać pod makijaż. Ja raczej unikam nakładania pod makijaż, bo mam wrażenie, że skraca jego trwałość. Ładne, estetyczne opakowanie.

idealny dla cery wrażliwej

Posiadam cerę skłonną do zaczerwienień, do tego mocno naczynkową, niestety ostatnio pojawił się również trądzik różowaty i musiałam odstawić wszystkie swoje dotychczasowe kosmetyki i zastąpić je czymś typowym dla skóry wrażliwej. Zdecydowałam się na linię Toleriane z La Roche - Posay i jestem bardzo zadowolona.

-bardzo dobry skład
-nie zostawia lepkiej warstwy
-nadaje się pod makijaż
-brak zapachu

Bardzo lubię

Bardzo lubię ten krem , jest bardzo delikatny , łagodzi skórę podrażnioną oraz ją regeneruje . Ja go stosuję codziennie przed nałożeniem makijażu . Po zastosowaniu tego kremu cera staję się gładsza , lśniąca i wygładzona przez co makijaż prezentuję się świetnie . Produkt swietnie sprawdza się dla skóry wrażliwej , skłonnej do podrażnień i atopowej :)

Bardzo dobry, delikatny krem dla skóry wrażliwej, suchej, zaczerwienionej. Łagodzi, niweluje uczucie ściągnięcia, nawilża, jednak w okresie zimowym może nieco zbyt delikatny. Do stosowania zarówno na dzień jak i na noc, świetnie nadaje się pod makijaż. Mam jednak wrażenie, że skóra po pewnym czasie się do niego przyzwyczaja i krem jakby nie nawilża już tak samo. Polecam jednak wszystkim poszukiwaczkom kremu prawie „idealnego”.

Bez zarzutu

Dostałam kiedyś próbkę tego kremu i tak mi się spodobał, że kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. W sumie wystarczył mi na ok.2 miesiące codziennego stosowania, więc czas coś o nim napisać.
Tubka ma 50 ml. Jest dosyć miękka i zamykana na klik. Bez problemu można wycisnąć krem do końca.

Krem jest biały i dosyć lekki. Jednak potrzebuje chwili na skórze,by całkowicie się wchłonąć i nie kleić oraz nie świeci. Ja bardzo nie lubię nakładać makijażu na taką lepką warstwę kremu, więc najczęściej stosowałam go na noc lub w wolne dni. Jednak te 15 min potrzebuje by odczekać przed makijażem, ale to pewnie kwestia indywidualnych preferencji.

Mam cerę mieszaną dosyć wrażliwą, lubiącą się świeci, z niewielką skłonnością do niedoskonałości.

Krem przede wszystkim bardzo dobrze nawilża skórę. Moja cera z roku na rok robi się coraz bardziej sucha i wymagająca (a przy tym strefa T się nadal wyświeca), więc sporo kremów zostawia u mnie taki niedosyt i zbyt małe nawilżenie. Tutaj tego nie miałam. Krem świetnie nawilża i skóra nie miała takiego niedosytu nawilżenia. Dla dodatkowej pielęgnacji nakładam niekiedy pod niego dodatkowo kwas hialur.i jakiś olej na, ale nie jest to konieczne.

Krem nie powoduje zaczerwienia skóry i pieczenia a niektóre kremu to robią.

Ogólnie super się sprawdza na codzień i w okresie gdy cera jest problemowa, rozdrażniona, mocniej przesuszona,itd. Czy np.przy wyprowadzeniu kwasów, gdzie cera jest podrażniona.

Wzięłam go też na urlop, gdzie była całkiem inna woda itd. i jak zawsze miałam problemy ze skórą na wyjazdach i po, to tym razem nie, więc myślę że to jego zasługa.

Krem nie zapycha a mam do tego duża skłonność.

Generalnie świetny i bezpieczny krem. Mało kremów u mnie działa tak dobrze.

Jedynie co to nie każdemu się sprawdzi pod makijaż. U mnie cera się szybciej po nim świeci, ale kupiłam go głównie z zamiarem stosowania na noc, więc nie ma problemu.

Na dniach muszę się zaopatrzyć w kolejne opakowanie. Zawsze jesienią moja skóra mocno daje mi w kość i jest nadwrażliwa, więc ten krem będzie idealny.

ukochany kremik

Posiadam cerę wrażliwą, mieszaną z umiarkowaną skłonnością do niedoskonałości.

Uwielbiam ten krem. Jest delikatny dla skóry, łagodzi zaczerwienia i szybko się wchłania. Jednocześnie daje natychmiastowy efekt nawilżenia. Jest idealną bazą jako podstawowy kosmetyk nawilżający. Nie zapycha i nie sprzyja nowym niedoskonałością. Jeśli trafię na fajną promocję, na pewno go kupię.

Dobrze nawilża i łagodzi

Mam skórę wrażliwą, mieszaną i skłonną do niedoskonałości. Ten krem bardzo dobrze się u mnie sprawdził. Skóra była nawilżona, odżywiona i wyglądała zdrowo. Nie spowodował wysypu nowych niedoskonałości i załagodził zaczerwieniania. Dobrze sprawdzał się zarówno wieczorem jak i rano pod makijaż.

Lubimy się

Toleriane to nie od dziś seria od La Roche Posay, która jest wybitnie godna zaufania. Produkt Ultra Fluide to mój najlepszy przyjaciel w sytuacji kryzysowej - czasem moja skóra ma swoje dziwne kaprysy i podrażnienia, a on potrafi ukoić w trybie 'ekspres'. Toleriane Sensitive Creme zużyłam już w takiej ilości, że też wypada napisać o nim kilka słów w recenzji.
Miewam tak, że ze zmianą otoczenia moja skóra zwłaszcza w obrębie policzków i ust przesusza się w moment. Krem Sensitive jest dla mnie opatrunkiem na to, choć nie działa od pierwszego użycia. Natomiast nakładany na noc w nieco solidniejszej warstwie wzmacnia barierę ochronną i nawilża na tyle, że "wracam do żywych". Nie jest to krem, według mnie, który da radę bardzo suchej skórze, ale u mnie - przy mieszanej i niereformowalnej ;) - daje radę właśnie w doraźnych sytuacjach. Czuć, że jest odżywczy, więc u mnie pod makijaż tak nie bardzo (zważy się/wyświeci się szybciej), ale przy cerze umiarkowanie suchej będzie ok. Ja bym go nazwała kojącym opatrunkiem na noc. ;)

dobry

Krem sprawdza się bardzo dobrze , przyjemna konsystencja , dobrze się rozprowadza , dobry też pod makijaż , nie zapycha cery , wydajny ale.... drogi i tu minus zapłaciłam za niego sporą kwotę . Jestem na tak ale cena odstrasza

Uniwersalny

Uwielbiam całą markę La Roche Posay i zawsze chętnie w nią inwestuję. O kremie toleriane słyszałam dziesiątki pozytywnych opinii i stwierdziłam, że wypróbuję i ja.

Krem kupiłam z myślą o stosowaniu na noc, jednak czasem zdarza mi się posmarować nim w dzień pod SPF. Nadaje się na każdą porę dnia i roku, jednak mistrzem nawilżenia nie jest.

Krem zapakowany jest w elegancki kartonik, a sama szata graficzna jest dokładnie taka sama, jak przy innych produktach La Roche - minimalistyczna i typowo apteczna. Opakowanie ma 40 ml, czyli standardowo jak na krem. Jedyną niedogodnością jest to, że plastik opakowania jest dosyć sztywny i gruby, przez co pod koniec tubki strasznie ciężko wydobyć kosmetyk.

Krem ma lekką konsystencję i jest bezzapachowy. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy ani filmu. Faktycznie koi skórę, szczególnie przy aktywnych zmianach, rano twarz nie jest zaogniona, a wyciszona. Redukuje zaczerwienienia i przy mojej wrażliwej cerze ujednolica koloryt. Jak na swoją lekką konsystencję całkiem dobrze nawilża, ale dla cer suchych może być za lekki. Taki bardziej na lato.

Super, że jest to krem zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z wieloma fajnymi aktywnymi składnikami. Można go dostać w super cenie w DOZie.