Batiste, Dry Shampoo & Damage Control (Suchy Szampon do włosów zniszczonych)

Batiste Damage Control to suchy szampon do włosów zniszczonych, zawierający olejek abisyński, awokado, witaminę E i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum odświeżając włosy, jednocześnie je chroniąc przed wpływem czynników zewnętrznych, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

zapachowa
w spray'u
100 – 250ml
oczyszczające

Mój hit

Kiedyś stosowałam tylko szampony Batiste, póki nie przyszło mi pracować w czarnym garniturze. Szampony strasznie pyliły i pylą po dziś dzień. Zmieniłam szampon na inny, i choć nie byłam w pełni z niego zadowolona, to nie osadzał się pył na ciemnych ubraniach. Nową wersję zakupiłam z ciekawości i wiem, że to najlepszy suchy szampon jaki miałam. Oprócz skutecznego odświeżenia szampon ładnie perfumuje włosy. Pyłu brak, a to bardzo ważne.

Używa produktu od: próbka

Batiste, Dry Shampoo & Damage Control (Suchy Szampon do włosów zniszczonych)

Włosy wyglądają na świeższe, bardziej puszyste, wyraźnie bardziej miękkie. Zapach jak zwykle- cudowny :) Myślę, że olejki są tutaj wyczuwalne, jeśli chodzi o działanie produktu.Ale niestety nie działa nic dla zniszczonych włosów. Nie jest ogromna wada , ponieważ szampon spełnia swoje główne zadania, jednak warto wiedzieć na przyszłość.
Zalety:
-odświeżenie
-zapach
-opakowanie

Wady:
-nie sprosta zniszczonym włosom

przyzwoity

Szampon oceniam na +4. Nie mam mocno zniszczonych włosów by wypowiedzieć się co do nawilżenia włosów na pewno szampon ich nie wysusza na wiór i nie pozostawia białych śladów. Ogólnie dobry produkt wart swojej ceny. Pozostawia ładny zapach na włosach.

Fajny.

Suchy szampon, który spełnia swoje zadanie w 101 procentach. Odświeża włosy, zostawia je nawilżone i odżywione. Ponadto z nim łatwiej układa się włosy. Nie pozostawia białych , co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ jestem brunetką. Włosy pięknie pachną po użyciu tej nowości od batiste, Opakowanie jest łatwe w użyciu, i nie ukrywając - śliczne! Starcza na długo i myślę, że może po niego sięgnę....

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon, Jak wszytskie z Bastise.
Nie wiem tylko po co formuła dla zniszczonych włosów, skoro używa się go u nasady? NIe przekonuje mnie to. Jednak jest to bardzo dobry produkt, jeden z najlepszym suchych szaponów jakie używałam.

Bardzo dobry

Produkt otrzymałam do testów. Ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajny. Jest niewidoczny po spryskaniu z odpowiedniej odległości, fajnie odświeża włosy nie obciążając ich. Są momentalnie uniesione od nasady. Z pewnością kupię nastepne opakowanie.

Idealny produkt dla każdego

Włosy szybko ulegają zniszczeniom, zwłaszcza latem, kiedy działa na nie suche powietrze i promienie słoneczne. W związku z tym potrzebują one jak największej ochrony na co dzień i właśnie to zapewnia ten produkt. Odświeża włosy i pomaga zachować je w dobrej kondycji.

Produkt godny polecenia

Może nie zrobi on cudów z zniszeniami włosów, może ich nie naprawi, ale na pewno da świetne odświeżenie, podbija włosy od nasady na wiele godzin. Nie miałam problemu z białymi śladami na włosach czy ubraniach. Pozostawia uczucie odświeżenia przy czym pięknie pachnie!

Kolejny super suchy szampon Batiste

Szampon ten otrzymałam do testów. Ten oraz nawilżający są moimi faworytami. Super zapach, znikome białe ślady, odświeżenie to jego mocne strony. Niestety nie zauważyłam zadnego wpływu na zniszczone włosy, być może fakt, że tak jak i szmpon nawilżający pozostawia lśniące włosy, a nie matowe. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z formuły i na pewno do niego wrócę.

Szybkie odświeżenie

Suche szampony Batiste to błyskawiczny ratunek, kiedy masz nieświeże włosy a nie masz czasu ich umyć. Włosy są uniesione, pachnące. W moim przypadku odświeżenie trwa jakieś 6-7 godzin. Szampony mają obłędne zapachy. Dodatkowo Damage Control pomaga chronić włosy przesuszone.

Mój ulubiony!

Idealny, zachwycający, długo mogłabym wymieniać jego zalety! :) Moje włosy nie dość, że potrzebowały często odświeżenia, to dodatkowo zostały mocno zniszczone przez zabiegi fryzjerskie. Wypróbowałam już wiele szamponów innych marek, ale Batiste zdecydowanie wygrywa - nie robi na włoskach efektu sianka, opakowanie wygodne i eleganckie. Moja nowa miłość !

Używa produktu od: próbka

Odświeżenie przyklapniętych włosów

Zacznę od tego, że latem zdarza się, ze moje włosy są wysuszone od słońca i wyglądają na zniszczone. Szampon Batiste z formułą Damage Control owszem wspaniałe i wyraźnie odświeża włosy, nadaje im piękny zapach, ale niestety nie robi nic dla zniszczonych włosów. Nie jest to duża wada, ponieważ szampon spełnia swoje główne zadania, jednak warto wiedzieć na przyszłość. Szampon nie zostawia białych śladów przy odpowiednim użyciu, łatwo i przyjemnie się aplikuje.

Zalety:
-odświeżenie
-zapach
-opakowanie

Wady:
-nie sprosta zniszczonym włosom