Batiste, Dry Shampoo & Hydrate (Suchy Szampon nawilżający włosy niewidoczna formuła)

Batiste Hydrate to suchy szampon przeznaczony do włosów suchych i normalnych, zawierający olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je nawilżając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w spray'u
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Fajnie nawilża

Szampon spełnia moje oczekiwania fajnie nawilża włosy , jak zresztą każdy szampon Batiste ;) ale w tym podoba mi się to ,że jest niewidoczny mój kolor włosów to ciemny brąz a mimo tego nie widze śladów.
Ładne uniesienie oraz urocze opakowanie;)

Używa produktu od: próbka

Super!

Moje włosy bardzo się z nim polubiły. Nie puszą się, efekt utrzymuje się do wieczora, jeżeli użyje szamponu rano o do tego jego zapach mnie nie drażni.
Szampon wygląda nieco inaczej niż te w 'starej' wersji. Ma dłuższe opakowanie, bardziej smukłe, jego szata graficzna również jest odświeżona.
Co do działania nie mam żadnych zastrzeżeń ponieważ spełnia swoje zadanie. Może nawilżenie nie jest takie jakby się tego oczekiwało ale jakieś tam jest.

nawilża i odświeża włosy

Szampon nawilżający bardzo dobrze sprawdził się na moich włosach. Faktycznie szybko odświeża fryzurę, pozostawiając włosy gładkie i lśniące. Piękny zapach i brak białego osadu to kolejne zalety. Warto wypróbować.

Bez śladów!

Świetny suchy szampon, który nie zostawia białych śladów. Jako posiadaczka ciemnych włosów borykam się z tym, że suche szampony są widoczne. Myślę, że to przełom dla każdej brunetki, która lubi odświeżać swoją fryzurę.

Włosy czyste bez użcyia wody :) Ciiii ale nikt nie musi o tym wiedzieć:)

Batiste , Dry shampoo & hydrate czyli suchy szampon do włosów o niewidocznej formule nawilżający naszą czuprynę.

Uwierzcie mi dziewczyny,że to byo jedno z moich najlepszych testowań pod słońcem.
Jestem pielegniarką i żyję w ciągłym biegu , czasami nawet nie mam czasu na to żeby poświecić chwilę na umycie włosów przy czym jeszcze dłuższa na wysuszenie ich ponieważ mam długie wlosy i schną naprawdę kupę czasu dlatego suche szampony to moje wybawienie w zabieganych czasach.

Suchy szampon od batiste dry & hydratę testowałąm przez miesiąc zamieniąjać się jeszcze z dwoma pozostałymi szamponami:)
To był miesiąc w którym naprawde rzadko myłam włosy:p
Szampon ma świetny aplikator ponieważ aplikuje idealną ilość produktu.

Jeśli chodzi o odświeżenie włosów jest naprawde genialny. Wystarczy schylić głowę ku dołowi i dokładnie spryskać całe włosy u nasady , następnie wetrzeć kosmetyk a resztę zczesać szczotką.
I to wszystko bardzo łatwy sposób na mycie włosów bez wody i nikt nie musi o tym wiedzieć):
włosy sa pachnące świeże i nie widać na nich szamponu:)
Cos genialnego

Ale ogromny szacunek za to ,że nawilża włosy i to na prawde
zauważyłam że moje włosy po użyciu suchego szamponu są miękkie i gładkie

świetny szampon

Suchy szampon od batiste to zdecydowanie mój faworyt wśród dostępnych na rynku produktów tego typu.Zaczynając od ciekawej kolorowej szaty graficznej która cieszy oko.
Pięknie pachnie.
Nie zostawia białych śladów,fryzura jest błyskawicznie odświeżona oraz uniesiona.
Bardzo przypadło mi do gustu to że dane szampony posiadają nawilżającą włosy formułę.
Fajne jest to że na włosach nie pozostawia tępego uczucia,nadal są miękkie i lśniące.

Ulepszona formuła i piękny zapach

Klasyczne szampony Batiste przetestowałam już niemal w każdej wersji zapachowej, jednak zapach nowej serii nawilżającej skradł całkowicie moje serce. Dodatkowo formuła została udoskonalona, przez co produkt lepiej odświeża, nie bieli i nie obciąża włosów, przez co są one miękkie i uniesione u nasady. Polecam!

ZALETY:
- lepsze odświeżenie włosów niż po klasycznej wersji,
- nie bieli włosów,
- piękny, subtelny zapach,
- włosy uniesione u nasady,
- wydajny.

WADY:
- brak.

Jestem ich fanką

Szampony Batiste odkryłam jakiś czas temu i to już moje 3 opakowanie. Przetestowałam już wiele suchych szamponów, od tych tańszych po te droższe. Czesto cena nie była wyznacznikiem jakości a te tańsze produkty okazywały się o niebo lepsze.
W tym przypadku cena idealnie odpowiada jakości.

Szampon bardzo dobrze maskuje nieświeże włosy, nie pozostawia białych plam i nie sypie się na ubrania. Jest to bardzo ważne żeby suchy szampon był niewidoczny ponieważ żadna z nas nie chce mieć nieestetycznych placków.

O dziwo ten suchy szampon nie wysuszył mi włosów a wręcz przeciwnie- stały się miękkie i delikatne. Dziwne ale serio tak jest. Zazwyczaj suchy szampon obciąża włosy ale nie w tym przypadku.
Delikatny, pozytywny szok.

Rewelacja

Zawsze byłam wielką fanką suchych szamponów od Batiste jednak nowe formuły sprawiły, że uwielbiam je jeszcze bardziej. Wcześniejsze wersje pozostawiały białe ślady na włosach co znacznie mi i tak nie przeszkadzało gdyż znikały one po kilkunastu minutach. Batiste niejednokrotnie ratował mi zaspane poranki więc polecam z całych sił wszystkim zabieganym dziewczynom :)

Bardzo dobry batiste

Suchy szampon tej firmy sprawdza sie u mnie bardzo dobrze polecam z czystym sercem równiez ta wersję ktora dba i nie przesusza włosów ???? do tego zapach bardzo ladny niczym perfumy ktore dość dlugo utrZymują sie na wlosach.

Idealny na przesuszone włosy

Jest to moje pierwsze opakowanie, ale już wiem, że przepadłam. Na pewno kupię kolejne. Świetna alternatywa, gdy chcemy odświeżyć włosy, a nie mamy czasu ich umyć. Zapach piękny, kojarzy mi się z dobrymi perfumami. Włosy po zastosowaniu są lekko uniesione i przyjemne w dotyku. Jedyny minus - trzeba dosyć długo go wyczesywać, gdyż lubi pozostawić siwe pasma.

Skuteczne i szybkie odświeżenia włosów

Szampon otrzymałam do testowania w Klubie Recenzentki. Produkt znajduje się w bardzo poręcznym i ładnym opakowaniu.
Zapach jest przyjemny, wyczuwalny, ale nie jest duszący i umila używanie szamponu.
Sam produkt szybko i skutecznie odświeża włosy, nie wysusza ich i co najważniejsze nie zostawia białych śladów, bardzo łatwo można wyczesać go z włosów, dzięki czemu nawet gdy mamy niewiele czasu i bardzo nam się spieszy nie musimy się martwić, że gdzieś na włosach zostały jakieś białe ślady, które potem odkryjemy. Włosy po jego użyciu są miękkie i odbite od nasady.

Delikatny świeży zapach i odświeżone włosy

Szampon dostałam od wizaż.pl do testów. Stosowalam wczesniejsze szampony suche Batiste, ale w większości przeszkadzał mi nachalny zapach, który czułam cały, co przypominało mi, że nie myłam a tylko 'odswierzałam' włosy. W przypadku tego kosmetyku jest inaczej, zapach jest delikatny, świeży, nie czuję go na każdym kroku, co jest plusem w tym przypadku. Mam też wrażenie, że włosy są odświeżone dużo mocniej i dłużej niż przy wcześniejszych produktach. Na pewno jeszcze kupię i polecam :)