Batiste, Dry Shampoo & Hydrate (Suchy Szampon nawilżający włosy niewidoczna formuła)

Batiste Hydrate to suchy szampon przeznaczony do włosów suchych i normalnych, zawierający olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je nawilżając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w spray'u
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Najlepszy suchy szampon

Nigdy nie miałam do czynienia z tak niesamowitym produktem.
Szybki w użyciu, bardzo łatwy w obsłudze , nie zostawia białych śladów i cudownie pachnie

Suchy szampon

Super produkt - ratuje w wielu sytuacjach, kiedy chce się dobrze wyglądać, a brakuje nam czasu na umycie włosów zwykłym szamponem. Szybka i łatwa aplikacja, dobra cena, nie pozostawia białych śladów, a włosy po jego użyciu faktycznie wyglądają na czyste i odświeżone.

Szampon naprawdę super, noszę go codziennie w torebce!

Szampon naprawdę super, noszę go codziennie w torebce!
Zapach jest ok, nie drażniący, świeży.
Nie zostawia białych śladów, co jest mega ważne dla mnie.
Włosy dobrze się po nim rozczesują.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, jestem mile zaskoczona :)

Najlepszy kosmetyk tego rodzaju

Przetestowałam wiele suchych szamponów ale Batiste jest zdecydowanie najlepszy. Nie skleja włosów, łatwo się go "wyczesuje" -ekspresowe odświeżenie. Ma przyjemny zapach i jest przystępny cenowo! Włosy są uniesione bez widocznego białego proszku!

Nie zostawia siwyego proszku na włosach**

Suchy szampon bardzo dobrze się sprawdza. Często kiedy nie mam czasu na mycie głowy a muszę szybko wyjść stosuje suchy szampon Batiste, Dry Shampoo & Hydrate. Wystarczy spryskać włosy niewielką ilością preparatu roztrzepać włosy i gotowe. Włosy są odświeżone, miękkie i delikatne. Nie wysusza włosów i podnosi je u nasady. Jest lekki i delikatny. Nie zostawia na włosach białego nalotu. Nie obciąża włosów. Ma ładny zapach.

Bez białego nalotu

Suchy szampon bardzo dobrze się sprawdza, lepszy od innych, których używałam. Często kiedy nie mam czasu na mycie głowy a muszę pilnie wyjść sięgam po suchy szampon Batiste, Dry Shampoo & Hydrate. Bardzo łatwo się go aplikuje. Wystarczy spryskać włosy w niewielkiej ilości i widać znaczną różnicę. Jest bardzo wydajny. Włosy są odświeżone, miękkie i delikatne. Szampon unosi je u nasady. Nie wysusza włosów. Jest lekki i delikatny. Nie zostawia na włosach białego nalotu, za to duży plus. Inny był widoczny na włosach. Skóra głowy po nim nie swędzi, nie powoduje łupieżu.Nie obciąża włosów.Ma ładny zapach.Mój ulubieniec wśród suchych szamponów. Kupię ponownie.

Super

Do zakupu przekonały mnie recenzje na stronach. Nie byłam przekonana po oraz zawsze wydawało mi się że na ciemnych włosach będzie to nie fajnie wyglądało ale byłam zachwycona i jestem szampon spełnił moje oczekiwania i jestem zachwycona poleć naprawdę ;)

Super

Szampon ma piękny zapach. Robi to co powinien i co producent obiecuje, jest praktycznie niewidoczny, błyskawicznie odświeża włosy i lekko wygładza. Unosi u nasady, zapobiega ich puszeniu się.
Ma bardzo dobry skład i co ważne nie ma parabenów, sls i silikonów więc nie obciąża i nie niszczy. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używa produktu od: próbka

Batiste Hydrate to suchy szampon przeznaczony do włosów suchych i normalnych, zawierający olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę.Jego formuła pochłania sebum. Nie pozostawia na włosach białych śladów. Jest fantastyczny. Nie obciąża włosów dodatkowo. Wystarczy na długi czas, ale nie nadaje się do codziennego stosowania.Zalety:
-łatwa aplikacja
-zapach
-działanie odświeżające
-nawilżenie

Wady:
brak

przyzwoity

Szampon oceniam na +4. Nie mam mocno zniszczonych włosów by wypowiedzieć się co do nawilżenia włosów na pewno szampon ich nie wysusza na wiór i nie pozostawia białych śladów. Ogólnie dobry produkt wart swojej ceny. Pozostawia ładny zapach na włosach.

Suchy szampon

Suchy szampon to alternatywna dla osób, które chcą dobrze wyglądać, ale nie maja czasu umyć włosów. Kupiłam go dla wypróbowania. Wiec tak wystarczy niewielka ilosc nanieść na włosy, aby stały się odświeżone. Jego formuła pochłania sebum. Nie pozostawia na włosach białych śladów. Jest fantastyczny. Nie obciąża włosów dodatkowo. Wystarczy na długi czas, ale nie nadaje się do codziennego stosowania.

super

Mam bardzo geste i długie włosy, które szybko się przetłuszczają.
Mam " patent" na suchy szapon : używam go zaraz po wysuszeniu włosów.
Dzięki temu włosy dłużej pozostają świeże i nie przylegają do głowy.
Ten szapon nie obciąża włosów, jest delikatny, ale spełnia swoje funkcje.
Włosy są miękkie i nawilżone ( nie wiem jak on to robi?) jest niewidoczny ( nie ma białego nalotu) nie swędzi po nim głowa. Nie ma lepszego na rynku!!!!

Świetny

Szampon o pojemności 200 ml otrzymałam do testów. Aerozol rozpyla mgiełkę równomiernie pokrywającą włosy. Rzeczywiście jest niewidoczny - nie ma mowy o jakichkolwiek białych sladach. Zapach jest przepiękny, świeży.
Szampon błyskawicznie odświeża wlosy nie obciążając ich, są przy tym miękkie i pachnące.
Szampon rzeczywiście dobrze sprawdza się w sytuacji, kiedy muszę bardzo szybko odświeżyć włosy, by wyglądały świeżo i czysto. Nie obciąża włosów, a jednocześnie sprawia, że stają się miękkie, pachnące i pełne objętości. Produkt jest także bardzo wydajny.