Batiste, Dry Shampoo & De-Frizz (Suchy Szampon z wygładzającym kokosem)

Batiste, Dry Shampoo & De-Frizz (Suchy Szampon z wygładzającym kokosem)

Batiste De-Frizz to suchy szampon do włosów ze skłonnością do puszenia się oraz kręconych, zawierający olejek abisyński, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je wygładzając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

SPOSÓB UŻYCIA: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy.

Ulubieniec i mój HIT wszechczasów!

Najlepszy suchy szampon! Odświeża, odżywia i nawilża włosy - to jedno. Ale ten szampon wygładza i sprawia, że włosy się nie puszą!Jestem brunetką i nigdy, nie widziałam białych śladów po użyciu tego suchego szamponu. Dodatkowo włosy się fajnie układają po użyciu produktu i przepięknie pachną kokosem. Opakowanie jest w formie solidnego aerozolu. Dzięki niemu aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna. Muszę pochwalić wygląd opakowania - jest piękne i estetyczne. Mamy tu do czynienia z prawdziwym hitem! Kupię zdecydowanie ponownie, choć nie wiem kiedy - wydajność powala na kolana!

Nie odświeża a raczej pogarsza włosy

Bardzo lubię suche szampony od firmy Batiste.
Jakiś czas temu weszły nowe serie a wśród nich DE-FRIZZ czyli szampon do włosów ze skłonnością do puszenia się oraz do włosów kręconych, zawierający olejek abisyński, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je wygładzając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość...
A ja myślę, że jest to jak dotąd i w sumie jedyny beznadziejny szampon tej firmy, który według mnie nawet pogarsza a nie polepsza stan naszych włosów ponieważ po tym produkcie włosy nie są odświeżone a co gorsza są jakby bardziej tłuste i oklapnięte.
Ja nie polubiłam się z tym szamponem dlatego też jeżeli macie cienkie włosy to nie polecam go Wam.

Świetny!

Suche szampony od Batiste w klasycznej wersji niespecjalnie mnie zachwyciły ze względu na to, że pozostawiają na włosach i ubraniach biały osad. Nowa specjalistyczna wersja od Batiste na szczęście tej wady nie ma. Trzy szampony, które wchodzą w skład tej linii w ten tu oceniany są dla mnie 9/10. Dlaczego? Szampony świetnie odświeżają włosy, pięknie pachną i butelki są dość dobrze nabite. Wada? Nie chronią ani nie zwalczają łupieżu ani nie wygładzają jak obiecuje producent.

Używa produktu od: próbka

Batiste - Suchy Szampon z wygładzającym kokosem

Szampon otrzymałam do testowania w Klubie Recenzentki. Produkt znajduje się w bardzo poręcznym i ładnym opakowaniu.
Zapach jest bardzo ładny, przyjemny i delikatny, nie jest duszący i umila używanie szamponu.

ZALETY:
- szybkie odświeżenie włosów,
- nie pozostawia białego nalotu,
- wydajny,
- świeży zapach,
- nadaje miękkości i wygładzenia włosom,
- niewysuszająca formuła.

WADY:
- brak.

przyzwoity

Szampon oceniam na +4. Nie mam mocno zniszczonych włosów by wypowiedzieć się co do wygładzenia włosów wygładza je niezauważalnie i bardzo delikatnie , na pewno szampon ich nie wysusza na wiór i nie pozostawia białych śladów. Ogólnie dobry produkt wart swojej ceny. Pozostawia ładny zapach na włosach.

Mój faworyt

Z całej trójcy szamponów, to ten jest właśnie moim ulubionym. Uwielbiam jego zapach, który długo się utrzymuje. Włosy są miękkie, sebum w ogóle na nich nie widać. Uwielbiam po niego sięgać , jest dla mnie ratunkiem w kryzysowych sytuacjach.

Dla niesfornych włosów

Produkt polecałabym raczej dla osób zmagających się z niesfornymi włosami, ponieważ widocznie je wygładza i sprawia, że zachowują swoje miejsce na długi czas. Po porannym użyciu szamponu i uczesaniu włosów można mieć pewność, że dobry wygląd utrzyma się przez większą część dnia.

Bardzo dobry

Szampon dostałam w ramach testów, lubie produkty marki Batiste za to, że w porównaniu do innych szamponów nie zostawiają białych śladów. Zapach zabójczy jestem w nim zakochana, nie zostawia na włosach białych śladów, wygładza włosy i ładnie odbija od nasady.

Bardzo dobry szampon od Batiste

Szampon otrzymałam do testów. I jako jeden z 3 szamponów, ktore otrzymałam, najmniej przypadł mi do gusty. W przeciwieństwie do szamponów: nawilżającego i do zniszczonych włosów, ten pozostawia bardziej widoczne białe ślady po użyciu, włosy są matowe i trochę sztywne, ma zbyt drażniący zapach ( ale to już kwestia indywidualna). Generalnie jest ok, ale nie zachwycił mnie.

Szybkie odświeżenie

Suche szampony Batiste to błyskawiczny ratunek, kiedy masz nieświeże włosy a nie masz czasu ich umyć. Włosy są uniesione, pachnące. W moim przypadku odświeżenie trwa jakieś 6-7 godzin. Szampony mają obłędne zapachy. De-frizz likwiduje dodatkowo puszenie się włosów.

Zakochałam się!

Idealny, zachwycający, długo mogłabym wymieniać jego zalety! :) Moje włosy nie dość, że potrzebowały często odświeżenia, to dodatkowo zostały mocno zniszczone przez zabiegi fryzjerskie. Wypróbowałam już wiele szamponów innych marek, ale Batiste zdecydowanie wygrywa - nie robi na włoskach efektu sianka, opakowanie wygodne i eleganckie. I ten dodatek kokosa! Pięknie pachnie, nie zajmuje dużo miejsca w torebce, robi cuda na głowie :))

Używa produktu od: próbka

Odświeżenie i wygładzenie!

Moje włosy uwielbiają się z kokosem, dlatego tez polubiły się z suchym szamponem Batiste z formułą De-Frizz. Oprócz tego, że szampon wspaniałe i zauważalnie odświeża włosy, nadaje im również połysk, miękkość i wygładzenie. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku i nie puszą się. Dodatkowo produkt pięknie pachnie i łatwo sie aplikuje.

Zalety:
-zapach
-odświeżenie
-wygładzenie
-łatwość aplikacji
-opakowanie

Może być

Od długiego czasu używam suchych szamponów firmy Batiste, ale zazwyczaj kupuję te z dodatkiem koloru. Niestety ten szampon zostawia ślady na ciemnych włosach. Trzeba aplikować szampon bardzo ostrożnie, aby nie zmienić koloru włosów na siwy. Trzeba jednak przyznać, że szampon rzeczywiście odświeża włosy i pozostawia je gładkie i nie piszące się. Szampon ten będzie idealny dla osób o jasnych włosów. Kolejnym plusem jest przyjemny zapach.