Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Suchy szampon Batiste Volume do włosów potrzebujących objętości. Odświeża włosy, absorbuje sebum i ma przy tym piękny, świeży zapach!

Najlepszy wśród suchych szamponów

Suchych szamponów stosowałam już mnóstwo. Jedynie po Batiste widać różnicę, włosy są odświeżone i nie obciążone. To mój ulubiony produkt z tej kategorii.

Świetny jak cała seria

Ta seria szamponow Batiste to najlepsza seria,szczególnie dla osób z ciemnymi włosami. Wersja volume pięknie, świeżo pachnie. Równomiernie się naklada i wmasowana we wlosy jest niewidoczna. Jednocześnie nie da sie z nim przesadzic. Mozna modelować wlosy jak sie chce i ile sie chce. Pięknie odbija je od skóry glowy. Wlosy caly czas sa miekkie i gładkie.

Niezbędnik

Nie zliczę ile razy ten produkt uratował mi życie, gdy wstałam rano i moje włosy mściły się za wieczorne lenistwo. Przyklapnięte, przetłuszczone (a byłam Was 2 dni temu!) dawały jasno do zrozumienia, że lepiej było je umyć i ułożyć, niż siedzieć na telefonie. Na szczęście, wtedy wystarczył szampon Batiste i stasus włósowy zmienił się z "chyba żąrtujesz" na "akceptowalne". Jest to najlepszy produkt tego typu, jaki miałam, konkurencja nie dorasta mu do stóp

lekki utrwalacz fryzury

Spodziewałam się kolejnego zwykłego szamponu od Batiste, a przy pierwszym użyciu odkryłam jego właściwości utrwalające. Dzięki niemu włosy nie tylko wyglądają na świeższe, ale i nie ma problemu z odstającymi kosmykami. Wszystko jest delikatnie utrwalone i trzyma przez cały dzień. Także ładnie, naturalnie pachnie.

Jeden z lepszych suchych szamponów

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, dlatego suchy szampon jest moim najlepszym przyjacielem, szampony firmy Batiste nie pozostawiają białych śladów na moich ciemno brązowych włosach, pięknie pachną i przede wszystkim odświeżają włosy szybko i na długo, widocznie zwiększając objętość.

Najlepszy suchy szampon ever

Otrzymałam zestaw suchych szamponów od Batiste w ramach testów Wizaż. Już wcześniej często sięgałam po nie na sklepowych półkach. Testowałam również inne produkty z tej kategorii i uważam, że Batiste są najlepsze. Włosy po ich zastosowaniu wyglądają na świeżo umyte. Jeśli dobrze się go wmasuje, prawie nie widać białych śladów. Włosy wyglądają po nim trochę za bardzo matowo, ale wystarczy popsikać włosy dowolną odżywką w sprayu i efekt znika. Szampon z efektem zwiększenia objętości faktycznie spełnia swoje zadanie. Jeśli nałóż się go od spodu włosów u nasady, włosy wyglądają na ładnie uniesione. Czego chcieć więcej? Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po produkty od Batiste.

Uniesienie włosów w minutę

Nawet świeżo umyte włosy są w stanie po tym produkcie wyglądać lepiej. Zyskują zwiększoną objetość, która utrzymuje się cały dzień.

Posiadam włosy, które co 2 dni trzeba myć, ponieważ przetłuszczają się u nasady. Czasami na 3 dzień rano panikuję, że włosy wyglądają nieświeżo, ale wtedy wyciągam szampon Batiste i w minutę mam świeże, uniesione i zdrowo wyglądające włosy.
Nie zostawiają na moich ciemnych brązowych włosach białych plam, efekt utrzymuje się przez cały dzień, włosy są uniesione, ładnie pachną i są przyjemne w dotyku. Produkt nie wpływa na stan mojej skóry głowy, nie podrażnia, nie zwiększa produkcji łoju.
Niedawno szampony przeszły test, który wiele o nich mówi. Poważnie zachorowałam i nie miałam siły umyć włosów przez ponad 5 dni. Włosy były tłuste, wyglądały na nieświeże i nawet fryzura w kitke im nie pomagała. Natomiast użycie szamponu spowodowało, że zniknęła tłusta warstwa, specyficzny zapach i uniosły się. Efekt ten utrzymał się przez 24 godziny, aż do umycia włosów. Samo to świadczy bardzo dobrze o produktach marki Batiste. Polecam!

Nie dla każdych włosów

Produkt nie sprawdził się na moich włosach, ponieważ z natury maja duża objętość. Lecz mama która ma problem z objętością włosów bardzo ten produkt zachwalała i twierdziła że chętnie go kupi.

dla mnie rewelacja

Ten suchy szampon jest dla mnie strzałem w 10. Oprócz tego, że jest skuteczny jeśli chodzi o odświeżenie włosów, to jeszcze unosi je u nasady co dla mnie jest plusem ze względu ma moje ciężkie i oklapnięte włosy :) Jego zapach jest normalny, nie drażni. Ma inne opakowanie i dyfuzor w porównaniu do pozostałych suchych szamponów.

Katastrofa

U mnie niestety zupełnie się nie sprawdził. Potwornie skleja włosy. Tak, że później nie mogłam ich nawet przeczesać włosami. Może sprawdziłby się przy włosach bardzo krótkich jako utrwalacz fryzury. U mnie niestety wyglądał jakbym popsikała sobie odrost lakierem do włosów.

Mega wow

Szampony batiste uwielbiam za zapach, natychmiastowa pomoc w trudnych sytuacjach, za cudowne opakowania i trwałość. Batiste volume jest moim numerem 1, strzał w 10 ???? nie dość że unosi u nasady, odświeża włosy to jeszcze nieziemsko pachnie. Uwielbiam go. Mój KWC

Używa produktu od: próbka

Volume Batiste

Rzeczywiście podnosi włosy u nasady, a jak wiemy tłuste włosy są oklapniete. Także polecam bo widać efekty. Nie posostawia białych śladów. Moje włosy szybko się przetluszczaja więc ten produkt jest dla mnie idealny zwłaszcza kiedy muszę gdzie na szybko wyjść

Mega objętość jest

Lubię szampony z Batiste i kupuję tylko je. Nie wszystkie wersje są super (ja bardzo lubię Tropikal), ale staram się co jakiś czas kupić jakąś nową wersję, której jeszcze nie miałam.
Ta wersja chyba jest stosunkowo nowa, więc byłam jej ciekawa. Szampon kosztował ok.4 e. Dla mnie cena jak najbardziej w porządku, bo też nie używam tego typu produktów jakoś bardzo często, więc wystarczają mi na ok.2 miesiące.

Włosy myje codziennie i po suchy szampon sięgam rzadko. Przeważnie używam suchego szamponu jak mam naprawdę lenia w weekend i nie chce mi się myć włosów.

Produkt ma ładne i kolorowe opakowanie, chociaż już takie trochę bardziej stonowane niż te stare Batiste. Trochę mniej pstrokate. Atmizer mocno psika produktem, więc spryskanie włosów to moment. Nic się nie zacina, nie psuje,itd.

Zapach jest bardzo ładny. Dosyć świeży, chyba taki jeden z lepszych, nie dusi. Nie czuję go na włosach w ciągu dnia, więc dla mnie to plus. Wolę czuć swoje perfumy niż szampon ;)

Szampon mocno bieli włosy. Moje są bardzo ciemne i ciężko mi się pozbyć z nich tego białego osadu. Np.po wersji Tropikal jest biały osad ale mniejszy i łatwiej się go pozbyć. Tutaj nie ma szans bym mogła go użyć na dzień. Dużo zabawy z tym by pozbyć się białego nalotu na włosach a rano i tak zawsze brakuje czasu...dlatego używam go na noc przed snem i wyciera się on w poduszkę podczas snu, więc nie ma problemu z przybielonymi włosami rano. To jest mój taki patent na suche szampony.

Szampon dodaje mega objętości i przy tym utrwala fryzurę. Używając go na noc, rano moje włosy mają super objętość (przez sen włosy jej nie tracą) i fryzura jest rano bez zmian, więc nie trzeba już układać włosów.
Ale włosy są po nim tępe w dotyku, takie trochę sztywne i matowe. Ciężko je rozczesać i trochę ciężko zmyć ten produkt z włosów.
To mi się w nim nie podoba.

Produkt spełnia swoją główną rolę, czyli odświeża włosy, pochłania nadmiar sebum. Włosy są po nim bardzo świeże i zachowują swój kształt.

Kupiłam go jakieś 2 miesiące temu. Użyłam z 4 razy przy nasadzie i chyba jeszcze mam z połowę opakowania, więc jest wydajny przy takimi okazjonalnym stosowaniu.

Nie zauważyłam negatywnego wpływu na kondycję włosów, ale jak wspomniałam używam go nie za często.

Ponownie chyba nie kupię. Za mocno bieli i te włosy są takie suche i tępe... Ale tego że robi wow objętość nie można mu odmówić.