Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Suchy szampon Batiste Volume do włosów potrzebujących objętości. Odświeża włosy, absorbuje sebum i ma przy tym piękny, świeży zapach!

Świetny jak cała seria

Ta seria szamponow Batiste to najlepsza seria,szczególnie dla osób z ciemnymi włosami. Wersja volume pięknie, świeżo pachnie. Równomiernie się naklada i wmasowana we wlosy jest niewidoczna. Jednocześnie nie da sie z nim przesadzic. Mozna modelować wlosy jak sie chce i ile sie chce. Pięknie odbija je od skóry glowy. Wlosy caly czas sa miekkie i gładkie.

Dotychczas najlepszy

Suchego szamponu używam dość sporadycznie, bo nie jest to zdrowa opcja dla skóry głowy, a włosy się przesuszają. Jednak Batiste volume daje na prawdę fajny efekt objętości, nie zostawia białych śladów - daje się łatwo wmasowac lub wyczesac z ciemnych włosów. Ma dość mocny ale ładny zapach który utrzymuje się na włosach. Dzięki efektowi jaki daje na objętość przebił wiśniowa wersję.

Nadaje super objętość

Jak zwykle ładne opakowanie i bardzo przyjemny zapach, to dwa podstawowe plusy produktów Batiste. Najważniejsza zaleta- skuteczne działanie. Szampon nadaje włosom super objętości, ponad przeciętnej dla tych produktów. Bardzo podoba mi się formuła tego szamponu- nie bieli włosów. Jest wręcz bezbarwny, przez co dla mnie posiadaczki ciemnych włosów nakładanie tego produktu jest dużo szybsza. Zdecydowanie polecam dla posiadaczek również ciemnych włosów.

Niezbędnik

Nie zliczę ile razy ten produkt uratował mi życie, gdy wstałam rano i moje włosy mściły się za wieczorne lenistwo. Przyklapnięte, przetłuszczone (a byłam Was 2 dni temu!) dawały jasno do zrozumienia, że lepiej było je umyć i ułożyć, niż siedzieć na telefonie. Na szczęście, wtedy wystarczył szampon Batiste i stasus włósowy zmienił się z "chyba żąrtujesz" na "akceptowalne". Jest to najlepszy produkt tego typu, jaki miałam, konkurencja nie dorasta mu do stóp

Najlepszy wśród suchych szamponów

Suchych szamponów stosowałam już mnóstwo. Jedynie po Batiste widać różnicę, włosy są odświeżone i nie obciążone. To mój ulubiony produkt z tej kategorii.

lekki utrwalacz fryzury

Spodziewałam się kolejnego zwykłego szamponu od Batiste, a przy pierwszym użyciu odkryłam jego właściwości utrwalające. Dzięki niemu włosy nie tylko wyglądają na świeższe, ale i nie ma problemu z odstającymi kosmykami. Wszystko jest delikatnie utrwalone i trzyma przez cały dzień. Także ładnie, naturalnie pachnie.

Jeden z lepszych suchych szamponów

Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, dlatego suchy szampon jest moim najlepszym przyjacielem, szampony firmy Batiste nie pozostawiają białych śladów na moich ciemno brązowych włosach, pięknie pachną i przede wszystkim odświeżają włosy szybko i na długo, widocznie zwiększając objętość.

Najlepszy suchy szampon ever

Otrzymałam zestaw suchych szamponów od Batiste w ramach testów Wizaż. Już wcześniej często sięgałam po nie na sklepowych półkach. Testowałam również inne produkty z tej kategorii i uważam, że Batiste są najlepsze. Włosy po ich zastosowaniu wyglądają na świeżo umyte. Jeśli dobrze się go wmasuje, prawie nie widać białych śladów. Włosy wyglądają po nim trochę za bardzo matowo, ale wystarczy popsikać włosy dowolną odżywką w sprayu i efekt znika. Szampon z efektem zwiększenia objętości faktycznie spełnia swoje zadanie. Jeśli nałóż się go od spodu włosów u nasady, włosy wyglądają na ładnie uniesione. Czego chcieć więcej? Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po produkty od Batiste.

Uniesienie włosów w minutę

Nawet świeżo umyte włosy są w stanie po tym produkcie wyglądać lepiej. Zyskują zwiększoną objetość, która utrzymuje się cały dzień.

Posiadam włosy, które co 2 dni trzeba myć, ponieważ przetłuszczają się u nasady. Czasami na 3 dzień rano panikuję, że włosy wyglądają nieświeżo, ale wtedy wyciągam szampon Batiste i w minutę mam świeże, uniesione i zdrowo wyglądające włosy.
Nie zostawiają na moich ciemnych brązowych włosach białych plam, efekt utrzymuje się przez cały dzień, włosy są uniesione, ładnie pachną i są przyjemne w dotyku. Produkt nie wpływa na stan mojej skóry głowy, nie podrażnia, nie zwiększa produkcji łoju.
Niedawno szampony przeszły test, który wiele o nich mówi. Poważnie zachorowałam i nie miałam siły umyć włosów przez ponad 5 dni. Włosy były tłuste, wyglądały na nieświeże i nawet fryzura w kitke im nie pomagała. Natomiast użycie szamponu spowodowało, że zniknęła tłusta warstwa, specyficzny zapach i uniosły się. Efekt ten utrzymał się przez 24 godziny, aż do umycia włosów. Samo to świadczy bardzo dobrze o produktach marki Batiste. Polecam!

Nie dla każdych włosów

Produkt nie sprawdził się na moich włosach, ponieważ z natury maja duża objętość. Lecz mama która ma problem z objętością włosów bardzo ten produkt zachwalała i twierdziła że chętnie go kupi.

dla mnie rewelacja

Ten suchy szampon jest dla mnie strzałem w 10. Oprócz tego, że jest skuteczny jeśli chodzi o odświeżenie włosów, to jeszcze unosi je u nasady co dla mnie jest plusem ze względu ma moje ciężkie i oklapnięte włosy :) Jego zapach jest normalny, nie drażni. Ma inne opakowanie i dyfuzor w porównaniu do pozostałych suchych szamponów.

Katastrofa

U mnie niestety zupełnie się nie sprawdził. Potwornie skleja włosy. Tak, że później nie mogłam ich nawet przeczesać włosami. Może sprawdziłby się przy włosach bardzo krótkich jako utrwalacz fryzury. U mnie niestety wyglądał jakbym popsikała sobie odrost lakierem do włosów.

Mega wow

Szampony batiste uwielbiam za zapach, natychmiastowa pomoc w trudnych sytuacjach, za cudowne opakowania i trwałość. Batiste volume jest moim numerem 1, strzał w 10 ???? nie dość że unosi u nasady, odświeża włosy to jeszcze nieziemsko pachnie. Uwielbiam go. Mój KWC