Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Batiste, Dry Shampoo & Volume (Suchy Szampon nadający objętości)

Suchy szampon Batiste Volume do włosów potrzebujących objętości. Odświeża włosy, absorbuje sebum i ma przy tym piękny, świeży zapach!

Mega wow

Szampony batiste uwielbiam za zapach, natychmiastowa pomoc w trudnych sytuacjach, za cudowne opakowania i trwałość. Batiste volume jest moim numerem 1, strzał w 10 ???? nie dość że unosi u nasady, odświeża włosy to jeszcze nieziemsko pachnie. Uwielbiam go. Mój KWC

Używa produktu od: próbka

Volume Batiste

Rzeczywiście podnosi włosy u nasady, a jak wiemy tłuste włosy są oklapniete. Także polecam bo widać efekty. Nie posostawia białych śladów. Moje włosy szybko się przetluszczaja więc ten produkt jest dla mnie idealny zwłaszcza kiedy muszę gdzie na szybko wyjść

Mega objętość jest

Lubię szampony z Batiste i kupuję tylko je. Nie wszystkie wersje są super (ja bardzo lubię Tropikal), ale staram się co jakiś czas kupić jakąś nową wersję, której jeszcze nie miałam.
Ta wersja chyba jest stosunkowo nowa, więc byłam jej ciekawa. Szampon kosztował ok.4 e. Dla mnie cena jak najbardziej w porządku, bo też nie używam tego typu produktów jakoś bardzo często, więc wystarczają mi na ok.2 miesiące.

Włosy myje codziennie i po suchy szampon sięgam rzadko. Przeważnie używam suchego szamponu jak mam naprawdę lenia w weekend i nie chce mi się myć włosów.

Produkt ma ładne i kolorowe opakowanie, chociaż już takie trochę bardziej stonowane niż te stare Batiste. Trochę mniej pstrokate. Atmizer mocno psika produktem, więc spryskanie włosów to moment. Nic się nie zacina, nie psuje,itd.

Zapach jest bardzo ładny. Dosyć świeży, chyba taki jeden z lepszych, nie dusi. Nie czuję go na włosach w ciągu dnia, więc dla mnie to plus. Wolę czuć swoje perfumy niż szampon ;)

Szampon mocno bieli włosy. Moje są bardzo ciemne i ciężko mi się pozbyć z nich tego białego osadu. Np.po wersji Tropikal jest biały osad ale mniejszy i łatwiej się go pozbyć. Tutaj nie ma szans bym mogła go użyć na dzień. Dużo zabawy z tym by pozbyć się białego nalotu na włosach a rano i tak zawsze brakuje czasu...dlatego używam go na noc przed snem i wyciera się on w poduszkę podczas snu, więc nie ma problemu z przybielonymi włosami rano. To jest mój taki patent na suche szampony.

Szampon dodaje mega objętości i przy tym utrwala fryzurę. Używając go na noc, rano moje włosy mają super objętość (przez sen włosy jej nie tracą) i fryzura jest rano bez zmian, więc nie trzeba już układać włosów.
Ale włosy są po nim tępe w dotyku, takie trochę sztywne i matowe. Ciężko je rozczesać i trochę ciężko zmyć ten produkt z włosów.
To mi się w nim nie podoba.

Produkt spełnia swoją główną rolę, czyli odświeża włosy, pochłania nadmiar sebum. Włosy są po nim bardzo świeże i zachowują swój kształt.

Kupiłam go jakieś 2 miesiące temu. Użyłam z 4 razy przy nasadzie i chyba jeszcze mam z połowę opakowania, więc jest wydajny przy takimi okazjonalnym stosowaniu.

Nie zauważyłam negatywnego wpływu na kondycję włosów, ale jak wspomniałam używam go nie za często.

Ponownie chyba nie kupię. Za mocno bieli i te włosy są takie suche i tępe... Ale tego że robi wow objętość nie można mu odmówić.

Błyskawicznie odświeża i dodaję objętości.

Suchy szampon ma piękny zapach, który pozostaje na włosach. Suche szampony otrzymałam w ramach testowania . Sprawiają,że włosy są odświeżone i nabieraja objętości. Warto mieć taki produkt zawsze pod ręką. Jest idealny gdy nagle musimy wyjść i nie mamy czasu na umycie włosów. Po wmasowania nie zostawia białych śladów jak w przypadku niektórych szamponów. Na stałe zagości w mojej torebce.

Ładny zapach podoba mi sie

Zapach super, duża pojemność i opakowanie fajnie się prezentuje i sprawdza i testujemy wraz z mama, dodaje oczywiście lekka objetosc zapraszam do zakupu mój typ głowy to gęste włosy długie za ramiona

Niesamowita objętość

Zdecydowanie jeden z ulubieńców. Odkąd trafiłam na suche szampony marki Batiste nawet nie zamierzam sięgać po inne! Dry Shampoo & Volume wyróżnia się tym, że jeszcze bardziej daje efekt obiętościowy na włosach. Włosy wydają się gęstsze, wysoko uniesione i do tego rozpyla piękny zapach. Trwałość też jest ogromnym plusem.

Szybki ratunek

Idealny na szybką akcję przed wyjściem gdy nie ma na nic czasu, nie tylko odświeża włosy ale również nadaje im objętości i puszystości a przy tym bardzo ładnie pachnie. Nie zauważyłam minusów. Łatwe i szybkie stosowanie, kolorowe opakowanie i czysta przyjemność użycia. Polecam

JEDEN Z LEPSZYCH!

Dostałam do testu trzy szampony batiste, mysle ze szampony batiste są jednymi z najlepszych suchych szamponów na rynku oraz są bardzo przystepne cenowo. Używając szamponu batiste volume można nie tylko nadać świeżości włosom ale i także objętości oraz ułożyć fajną fryzurę! Napewno przyda się każdej zabieganej pani. Polecam

ŚWIETNY!

Zapach jest bardzo ładny, tak samo jak opakowanie- duże, a do tego dobrze wykonane i w przyjemne wzory. Szampon nie zostawił na moich włosach żadnych białych plam, błyskawicznie je odświeżył i sprawił, ze cały dzień czułam się pewnie. Produkt będzie dobrym wyborem dla każdego, bo używali go także inni domownicy o różnych typach włosów. Zdecydowanie polecam i sięgnę po nie drugi raz

Cudowna objętość

Suchy szampon VOLUME cudownie odświeża włosy jak i unosi u nasady. Włosy nie plączą się, a ułatwiają ich stylizację. Po zastosowaniu włosy są pachnące, miękkie i mają większą objętość. Co najważniejsze, szampon Batiste praktycznie nie pozostawia widocznych białych śladów na włosach po wmasowaniu. Polecam, każdej kobiecie, która potrzebuje z rana odświeżenia włosów.

Dobry produkt do odświeżenia i stylizacji włosów

Jestem zadowolona z efektu jaki daje ten suchy szampon. Ma przyjemny zapach. Po jego użyciu włosy były widocznie odświeżone i lekko uniesione, ale zrobiły się lekko sztywne, podobnie jak po użyciu lakieru do włosów. Efekt odświeżenia i uniesienia utrzymuje się przez cały dzień. Dlatego uważam że jest dobrym produktem przy stylizacji włosów i u pięciu, jednak przy ropuszczonych włosach, nie daje już takiego fajnego efektu. Mimo to, uważam ten suchy szampon za świetny produkt.

Ratunek w kilka sekund

Szampon mam okazję testować dzięki wizaż. Tak samo jak poprzednik okazał się strzałem w dziesiątkę. W 100% spełnia zapewnienia producenta. Moje włosy są uratowane w chwili gdy nie mam czasu na mycie a muszę dobrze wyglądać.