Yves Rocher, I Love My Planet, Shampooing Brillance (Szampon ekologiczny dla wszystkich rodzajów włosów)

Spraw, aby przyjemne chwile codziennej pielęgnacji stały się jednocześnie działaniem na rzecz środowiska naturalnego. Odkryj szampon do włosów z certyfikatem Ecolabel - Europejskim znakiem jakości produktu ekologicznego. Szampon jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, a dodatkowo przyjazny dla środowiska. Konsystencja jest transparentna, płynna. Szampon ma orzeźwiający i zawiera witaminę E oraz wyciąg z cytryny, które sprawiają, że włosy stają się miękkie i błyszczące.

W sumie jest okej

Szału nie było, a spodziewałam się, że będzie, bo do najtańszych nie należał. Skusiłam się, bo była promocja... Ogólnie jestem raczej na tak, chociaż nie wiem, czy kupiłabym go jeszcze raz. Starcza na dosyć długo.

Delikatny

Uważam ten szampon za najlepszy z wszystkich w YR. Jest faktycznie delikatny, sprawdza się na włosach o różnej kondycji. Dobrze myje włosy, pieni się bez problemów, nie podrażnia skóry głowy. Posiada delikatny zapach, pozostawia delikatny połysk, włosy nie plącze włosów. Opakowanie przezroczyste- widać zużycie. Ogólnie ok.

Generalnie ok

Produkt poprawny, ale szału nie ma. Dobrze się aplikuje i pieni, bardzo długo utrzymuje się zapach na włosach (Yves Rocher jest genialne jeśli chodzi o zapachy) ale nie zauważyłam, żeby produkt powodował jakąś rewelacyjną zmianę na moich włosach... ani się lepiej nie rozczesują, ani nie błyszczą jakoś bardziej... Generalnie szampon jak szampon, jeśli będzie kiedyś w promocji to pewnie go kupię bo nie jest zły, a jest nawet dość wydajny, ale z pewnością nie jest to Kosmetyk Wszech Czasów.

Najlepszy!

Ten szampon to rewelacja. Ma świetny zapach, dobrze się pieni, przez co jest super wydajny i pięknie pachnie . Ma wszystko czego oczekuję od szamponu. Bardzo dokładnie oczyszcza włosy, nawet po olejowaniu ;)

Dobry do codziennej pielęgnacji

Szampon lekki, przyjemny w użyciu. Dobrze się pieni i jest wydajny. Oczyszcza skórę głowy, ale nieco miałam po nim potargane włosy po umyciu. Raczej nie posiada jakichś specjalnych właściwości. Ale przy włosach mało problematycznych na pewno dobrze się sprawdzi. Na plus zasługuje to, że nie obciąża włosów i skutecznie usuwa zanieczyszczenia.

przyjemny!

Bardzo przyjemny szampon. Konsystencja okej, jest bardzo wydajny.
Opakowanie wygodne. Proste i z klasą.
Włosy po nim są mięciutkie, sprężyste i pięknie pachną.
Bardzo się polubiłam z tym szamponem ;)
Minusów brak.

Ładnie pachnie i tyle

Produkt świetnie pachnie, myje, ale nie robi dużo dla naszych włosów. Ale szampon jest dedykowany dla wszytskich rodzajów włosów, więc na próżno oczekiwać ochrony koloru, pielęgnacji, odbudowy zniszczonych włosów. Plusem jest to że jest ekologiczny. Dobrze się pieni, co dla mnie jest zaletą.

Nie dla mnie.

Zwykle głowę myję co 1 - 2 dni i moje włosy są grube ale jedna strona lubi się puszyć. Raczej nie mam dużego problemu z przetłuszczaniem się skóry. Zwykle staram się kupować produkty pozbawione mocnych detergentów w składzie.
U mnie szampon się nie sprawdził. Nie domywał dobrze, a włosy u nasady wyglądały na tłuste i oklapnięte. Zapach miał dosyć neutralny, a konsystencja w porządku się pieniła.
Niestety ale nie kupię go ponownie.

Jestem na tak

Mój pierwszy szampon z Yves Rocher jaki kupiłam, a zarazem produkt za który pokochałam tą markę. Delikatny zapach, świetnie się pieni a do tego robi to co robić powinien, czyli myje włosy jak powinien. Wszystko zwieńcza fakt, że wystarcza na długo.

Szampon jak szampon...

Szampon ekologiczny, spełnia tylko funkcję taniego szamponu do włosów. Dla każdego rodzaju? Niestety nie... Ja mam przetłuszczające się.. Niestety nie zmienił ich jakości. Moja przyjaciółka miała suche.. i dostała po nich większych uszkodzeń. Wielka szkoda bo zapowiadał się wyśmienicie!

Taki tam rypacz

Nie wiem co takiego eko jest w tym szamponie, może to opakowanie, choć wątpię. Sam kosmetyk to przezroczysty, mocno się pieniący rypacz, który moje włosy wysuszał i puszył. Używałam go jeszcze w czasie kiedy szampony z SLES gościły na mojej głowie częściej niż obecnie i zapamiętałam doskonale, że się nie polubiliśmy. To zwykły szampon do mocnego oczyszczenia, nic wartego uwagi.

Masakra

O mamo jak sobie pomyślę o tym szamponie to mam ciarki na plecach. Niby dobry, niby ekologiczny a taka tragedia na włosach. Po zastosowaniu go miałam tak ogromny łupież, swędzenie skóry głowy makabryczne, włosy tępe w dotyku. Raz zastosowałam i od razu poleciał do kosza. Dla mnie zdecydowanie na nie.