Scandia Cosmetics, Krem do rąk 25% masła Shea `Róża`

Scandia Cosmetics, Krem do rąk 25% masła Shea `Róża`

Krem do rąk z zawartością 25% Shea. Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji suchej, podrażnionej i zniszczonej skóry rąk. Łatwo rozprowadza się na skórze, intensywnie nawilża i regeneruje przywracając skórze aksamitny wygląd. Apetyczny zapach wprowadza dobry nastrój.

kremy do rąk
50 - 100ml
Skóra
sucha

Jeden z lepszych

Jako wielka fanka róży w każdej postaci zakupiłam kosmetyk na wiosnę, gdy skończyłam zimową tubkę tego samego kremu o innym zapachu.
Krem jest świetny w okresie jesienno-zimowym. Dzięki wysokiej zawartości masła Shea dobrze nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej, lepiącej warstwy. Dobrze działa na skórki - zmiękcza je i nawilża.
Jeden z moich ulubionych.
Wydajność jest naprawdę świetna. Mi jedna tubka przy częstym użyciu wystarczyła na kilka miesięcy. Bardzo dobry, naturalny skład.
Cudowne zapachy - każdy znajdzie coś dla siebie.
Jedyne co mi przeszkadza to opakowanie. Szata graficzna jest przyjemna, jednak w wyniku używania kosmetyku szybko się ściera, co nie wygląda zbyt estetycznie. Samo opakowanie z jakiegoś plastiku ciężko rolować w miarę używania kremu.

Intensywna regeneracja i ochrona.

Krem kupiłam w osiedlowym supermarkecie. Nigdy wcześniej nie widziałam tej marki, więc postanowiłam wypróbować.
Krem dodatkowo zapakowany jest w tekturowy kartonik, estetyczny, ale moim zdaniem niepotrzebny.
Tubka jest koloru srebrnego z wygodną nakrętką. Jest bardzo miękka więc po kilku użyciach traci swój pierwotny kształt i odkształca się.
Początkowo trudno jest wydostać produkt z tubki, dopiero po kilkukrotnym użyciu staje się to łatwiejszą czynnością, myślę, że powodem jest wyjątkowo gęsta formuła kremu.
Krem bardzo pięknie pachnie, zapach jest intensywny, słodki, typowo różany.
Krem jest bardzo bogaty, odżywczy, konsystencja gęsta, przez co nie wchłania się szybko i pozostawia tłustą, ochronną warstewkę, nieco lepką.
Krem ma intensywne odżywczo-regenerujące działanie, bardzo silnie wygładza, odżywia i natłuszcza dłonie. Idealny dla rąk przesuszonych, dojrzałych lub narażonych na działanie detergentów.
Efekt regenerujący jest naprawdę widoczny. Dłonie po dłuższym stosowaniu tego kremu stają się naprawdę wygładzone, zregenerowane i zyskują piękny wygląd.
Krem może być jednak zbyt ciężki dla osób młodych, bez problemów ze skórą dłoni, gdyż ma bardzo odżywczą formułę.
Ze względu na naprawdę intensywne i długotrwałe działanie wystarczy stosować krem do 2-3 razy w ciągu dnia.
Krem nawilża i regeneruje skórę dłoni o wiele lepiej niż kremy (dużo tańsze co prawda) innych marek, które stosowałam po każdym umyciu rąk, czyli średnio 6-7 razy w ciągu dnia.
Ze względu na swoje działanie krem jest dużo wydajniejszy niż tańsze kremy, które stosuje się dużo częściej w ciągu dnia, ale których działanie jest krótkotrwałe.
Bardzo chętnie wrócę do tej marki.