Pojemność 1 szt

Miękka gąbeczka do makijażu o ergonomicznym kształcie. Umożliwia precyzyjną aplikację, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Niezastąpiona przy nakładaniu podkładu, maskowaniu niedoskonałości oraz konturowaniu twarzy. Przed użyciem należy zwilżyć aplikator, w celu uzyskaniu optymalnej miękkości. Mokry aplikator utrzymuje produkt na powierzchni zamiast go wchłaniać.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Gąbeczka

Nie rozumiem czemu na opakowaniu wyglada na truskawkę . Nawet po otwarciu i zwilżeniu jej nie pachniała truskawka robi plamy, ale za to fajnie urosła . Ale nie zachęciła mnie do ponownego zakupu.

Super gąbka!

Ta gąbeczka jest naprawdę warta zakupu. Po namoczeniu zdecydowanie rośnie, bardzo ładnie rozprowadza produkty na twarzy, nie smuży. Nie ma problemów z jej czyszczeniem. Nie jest za twarda ani za miękka. Polecam. :)

Lovely Delicious Blender

Kupiłam tę gąbeczkę na promocji w Rossmann-ie, ponieważ słyszałam o niej mnóstwo dobrych opinii na youtube, na Instagramie, na wizażu. Wszędzie wychwalana, porównywana do oryginalnego Beautyblender-a. Bardzo się cieszyłam, że w końcu będę miała taką świetną gąbeczkę, która idealnie rozprowadzi mój podkład.
I rozczarowanie.... przy pierwszym nałożeniu to była tragedia. Cała twarz była w chropowatych plamkach,(takich jak struktura gąbeczki) do tego smugi i większość podkładu wsiąknięta. Dodam, że przygotowałam gąbeczkę do użycia jak trzeba.
Próbowałam jeszcze kilka razy z różnymi podkładami.
Dopiero przy piątej czy szóstej aplikacji zaczęła działać jak należy.
teraz jest jedną z lepszych gąbeczek jakie stosowałam.
Nie mam pojęcia dlaczego na początku tak źle mi się spisywała ale teraz jest genialna.
Jestem zadowolona i polecam szczególnie na promocji.
A jeśli Wam się nie sprawdzi to może dajcie jej jeszcze kilka szans. Jak widać potrzebuje czasu.

Polubiłyśmy się!

Kupiłam ją skuszona naprawdę dobrymi opiniami. Zresztą cena + -50% również zachęcała. Lubię ją, fajny zamiennik innych gąbek. Łatwo się czyści, łatwo dostępna w Rossmanie. Na pewno na plus!

Tania i dobra.

Gąbeczka na początku bardzo ładnie pachniała truskawkami. Lekko chemicznymi, ale truskawkami.

Gąbka nie wchłania podkładu - ani tego bardziej gęstego, ani płynnego.
Po zmoczeniu lekko zwiększa objętość, ale mniej niż gąbki, które używałam dotychczas.

Bardzo przyjemnie aplikuje się podkład.

Idealna

Od kilku miesiacy używam tej gąbeczki do nakładania podkładu. Jest to najlepsza rzecz pod słońcem. Ze względu na jej rozmiar, pozwala na dotarcie podkładu w najmniejsze miejsca. Jest mięciutka i wytrwała. Łatwo aplikuje się nią podkład. Jest także tania i powszechnie dostępna. Ma piękny kolor.

Jedna z lepszych tańszych gąbeczek

W jednej z recenzji przeczytałam że gąbeczka ma chropowatą powierzchnię, bardzo zbliżoną do oryginalnego Beauty Blendera. Ponieważ BB bardzo mi odpowiada i od jakiegoś czasu szukam tańszego zamiennika, postanowiłam spróbować.

Niestety moim zdaniem materiał z którego jest wykonana gąbeczka Lovely nie przypomina BB. Mimo, że przez opakowanie wydaje się być nieco chropowata, to do namoczeniu jest raczej gładka. Dlaczego wolę chropowatą powierzchnię od tej gładkiej ? Moim zdaniem lepiej się sprawdza przy rozszerzonych porach. Nie wiem czemu ale tak jest.
Nie mniej jednak chętnie po nią sięgam, ponieważ jest dla mnie odpowiednio miękka. Nie jestem fanką super mięciutkich gąbeczek, które są praktycznie niewyczuwalne na twarzy, ani tych twardych, które odbijają się niczym piłka. Lubię coś pośrodku. Dla mnie Lovely zrobiło właśnie taką gąbeczkę. Pod wpływem wody zwiększa objętość do podobnych rozmiarów jak BB. Ładnie rozprowadza podkład, dobrze się domywa. Nie wchłania zbyt dużo produktów. Na początku lekko puszcza kolor, ale po 2-3 myciu już przestała. Używam jej od kilku miesięcy i wygląda jak nowa.
Mimo że nie jest chropowata, jest to jedna z lepszych tańszych gąbeczek. Choć wciąż nie jest moim ideałem z pewnością zostanie ze mną na dłużej.

Dobra, ale nie fenomenalna

Gąbka od Lovely znacznie różni się od oryginalnego Beauty Blendera. Przede wszystkim nie jest tak mięciutka. Co prawda nie można o niej powiedzieć, że jest twarda, ale aplikacja nią podkładu jest mniej przyjemna niż BB. Może nie jest to okładanie się po twarzy, ale mogłoby być delikatniej i bardziej milusio. Niestety jest lekki efekt piłkowania (bęc bęc zamiast bounce bounce...).
Gąbka Lovely nie jest tak porowata jak BB, więc wydaje mi się, że wypija mniejszą ilość podkładu. Dobrze i bezproblemowo go rozprowadza nie tworząc smug. Efekt wizualny w porównaniu do Beauty Blendera jest identyczny. Podkład dobrze stapia się ze skórą i wygląda naturalniej niż przy aplikacji pędzlem czy paluchami. Trochę zabiera krycia, ale chyba taka już uroda gąbek.
Gąbka truskawka jest też większa niż BB. Mimo to nie mam problemu, żeby dotrzeć w strategiczne miejsca w stylu wewnętrzny kącik oka. Spokojnie można sobie podarować zakup małych bananowych blenderów tej samej marki. Mam je i są przyjemne w użyciu, jednak zbędne. Czerwona truskawa świetnie daje radę solo.
Gąbeczka Lovely ma ten sam stopień trudności (łatwości?) domycia z resztek podkładu co pierwowzór. Do mocniejszych podkładów używam najczęściej duetu olejek z Isany+mydło antybakteryjne, a te naturalne często zmywam żelem do twarzy i ew. mydłem, którego akurat używam do mycia rąk.
Przez swoje spore gabaryty gąbka długo schnie. Należy zwrócić szczególną uwagę na jej odpowiednie suszenie, dobrze ją wycisnąć i nie daj boże kisić w ciemnej, zamkniętej kosmetyczce. Najlepiej zostawić ją w miejscu z dostępem do słońca i przewrócić na drugą stronę w trakcie schnięcia (chociaż nie jest to konieczne, ale gąbka serio długo pozostaje wilgotna).
Ku mojej rozpaczy gąbka nie ma żadnego zapachu. Truskawkę przypomina tylko z nazwy.
Gąbki używam od ok. dwóch miesięcy i nic złego się z nią nie dzieje. Myję ją po każdym użyciu i starannie suszę i wygląda jak nowa. Nie zapowiada się, żeby uległa zniszczeniu w najbliższym czasie.
Podsumowując, to dobra gąbka, ale dla mnie za mało miękka. Będę testować dalej. Na promce w Rossmannie można się skusić.

Dobry zamiennik oryginału!

Polecam ją szczególnie osobom początkującym, które nie mają tylu pieniędzy na zakup oryginału. Dobrze rozprowadza podkład, korektor oraz krem BB. Nie zostawia smug, a także nadaje się do konturowania oraz bakingu!

Wykorzystała: kilka próbek

Lovely, Delicious Blender Strawberry (Gąbeczka do makijażu)

Testuję gąbeczkę od jakiegoś czasu. Jest bardzo dobrą alternatywą do klasycznego nakładania podkładu palcami. Zdecydowanie wolę gąbeczki silikonowe, gdyż w głąb nie wchodzi podkład, tylko całość jest na wierzchu.

Bardzo dobra gąbeczka

Gąbkę kupiłam w rossmannie i nie żałuję. Dodam że jest twardsza od popularnej gąbki z wibo (ciemno różowej) , lecz mimo to sprawuje się naprawdę świetnie!

+ mocno puchnie pod wpływem wody
+ koniuszek gąbki jest idealny do rozprowadzania korektora (nie za miękki, nie za twardy)
+ cudownie się ją czyści , zawsze miałam problem z domywaniem gąbek, z tą jest inaczej, podkład zmywa się bez problemu
+ jest mega trwała ! Używam już miesiąc i totalnie nic się z nią nie stało, nadal wyglada jak nowa
+ ładnie rozprowadza podkład , nie zostawia żadnych smug i plan
+ piękny kolor

Uważam, że póki co to najlepsza drogeryjna gąbeczka. Używanie jej to czysta przyjemność. Polecam wypróbować.

Super miękka

Kupiłam ją w Rosmannie za 20zł i nie żałuje.Myślałam że będzie pachnieć truskawką ale tak nie jest.
Jest mega miękka , po zmoczeniu zwiększa swoje rozmiary
Dobrze rozprowadza podkład, nie smuży.
Domywa się bez problemu.
Ma większe pory i mam wrażenie że zjada więcej podkłady ale to da się przeżyć