Lovely, Delicious Blender Strawberry (Gąbeczka do makijażu)

Lovely, Delicious Blender Strawberry (Gąbeczka do makijażu)

Pojemność 1 szt

Miękka gąbeczka do makijażu o ergonomicznym kształcie. Umożliwia precyzyjną aplikację, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Niezastąpiona przy nakładaniu podkładu, maskowaniu niedoskonałości oraz konturowaniu twarzy. Przed użyciem należy zwilżyć aplikator, w celu uzyskaniu optymalnej miękkości. Mokry aplikator utrzymuje produkt na powierzchni zamiast go wchłaniać.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Miękkaaaaa :D

Przy jej pomocy aplikacja podkładu jest znacznie ułatwiona. Pozwala rozprowadzić kosmetyk tak, aby idealnie wtopił się on w skórę. Po wielu miesiącach codziennego użytkowania gąbeczka nie popękała, nie zmył się kolor, nie obsypuje się. Mięciutka bardzo przyjemna. Cena bardzo niska oraz wysoka dostępność. Roście ogromna pod wpływem wody

Jedna z najlepszych.

Zdecydowanie jest to lepsza gąbeczka niż ta z Wibo.
Na początku jest ona trochę twarda ,po mimo zmoczenia ale po 2-3 razach jest idealnie miękka.
Korzystanie z niej to była czysta przyjemność,a ja nigdy nie mam tylko jednej gąbeczki,zawsze zmieniam je co dziennie.
Gąbeczka jest minimalnie porowata i bardzo łatwo się ją domywa olejkiem z Isany.
Ja bardzo rzadko kupuję coś takie same ponieważ uwielbiam testować ,a przy tej gąbce ponownie zakupiłam jeszcze raz.
Po kilku dobrych miesiącach gąbeczka mi na dole pękła,ale podejrzewam,że to jest też wina mojego kota,który uwielbiał się nią bawić,gdy ją chwycił.
Idealnie rozprowadza podkład oraz korektor bez efektu zważenia.
Polecam!Szczególnie teraz na promocji w Rossmannie.

Przebiła wszystko

Gąbka hit!! Ilekroć spróbuje jakiejś innej gąbki zawsze wracam do tej z podkulonym ogonem, bo wg mnie nie ma lepszej.
Hulu, real techniques, blend it, beauty blender - dla mnie żadna nie byla lepsza.
Pięknie rozkłada PODKŁAD, nie pochłania go dużo, jest wytrzymała, odpowiednio miękka, rozmiaru w sam raz. No i do tego dostępna w Rossmannie.

Gąbeczka lovely

Bardzo miękka i miła w dotyku.
Aplikacja produktów zarowno mokrych jak i suchych bezproblemowa.
Cena adekwatna do produktu.
Dzięki swojemu kształtowi dociera we wszystkie miejsca dokładnie rozkładając podkład czy krem bb.

super

Gąbeczka bardzo fajna, rozprowadza podkład dośc łatwo i prosto dlatego warto wypróbowac. Jest super porównując do innych gąbeczek. Cenowo bardzo niska i warta zakupu

super

Gąbeczka Lovely, Delicious Blender Strawberry jest bardzo fajna, rozprowadza podkład dokładnie na twarzy, jest super wydajna, warta swojej ceny dla początkujących z makijażem

Truskaweczka

Jestem zaskoczona i to bardzo pozytywnie. Myslalam, ze pro beauty sponge z wibo to najlepsze co moze mi sie przytrafić, ale żyłam w błędzie.
Gąbka lovely jest bardziej aksamitna w dotyku, jakby bardziej silikonowa, jedwabiście gładka.
Nie ciastkuje podkładu a przedewszystkim jest bardziej trwała od tej z wibo ( wibo zaczyna pękać na wierzchu i odrywać sie po kawałeczku).

Najlepsza gąbka drogeryjna

Dużo lepsza niż wibo. Niestety nie jest idealna. Jest trochę porowata i twardsza od droższych gąbek (glam shop, blend it) ale jeżeli ktoś szuka taniej porządnej gąbki to zdecydowanie polecam tę.

Beznadziejna

Kupiłam skuszona pozytywnymi recenzjami tej gąbeczki, a także zmuszona okolicznościami - moja stara gąbka z Glam Shopu nadawała się już tylko do wyrzucenia, a nowa jeszcze nie zdążyła dojść. Powiem tak: dawałam jej wiele szans, naprawdę. Po niecałych dwóch tygodniach jednak zdecydowałam się ją wyrzucić, bo naprawdę - tak beznadziejnej gąbki dawno nie miałam.

Jest bardzo porowata, zbyt porowata. Wchłania produkty płynne w zastraszających ilościach. Tak jak do makijażu dziennego zwykłam wykorzystywać max 2 pompki podkładu, tak przy tej gąbce 5 pompek to za mało. Nawet tak mocno kryjące produkty jak estee lauder dw spija, zjadając całkowicie ich krycie. O korektorze nie wspomnę... Nawet benefit boeing oraz loreal inffalible nałożony w grubej ilości nie był w stanie przykryć mi zasinienia - choć przy każdej innej gąbce nie było z tym problemu.

Mimo całej porowatości i dość dużej elastyczności gąbki na twarzy wydaje się dość twarda. Bardzo ciężko odbija się od twarzy. Dodatkowo rozprowadza produkty nierównomiernie. Tworzy plamy i smugi.

Zdecydowanie lepiej używało mi się jej na sucho, ale i tak uważam że była beznadziejna w porównaniu do innych znanych mi gąbek z podobnej półki cenowej.

No beznadzieja. Ciężko mi zrozumieć jej fenomen, bo naprawdę - takie gąbki z powodzeniem można kupić na ali za 2-3 zł i wszyscy wiedzą że są beznadziejne. Ta jednak zbiera różne pochwały. I nie, nie jestem wybredna. Za 20 zł (na promocjach 15 zł) można kupić idealną gąbkę (o fakturze jak beauty blender) z Glam Shopu, niewiele droższe są gąbki z Blend it. Nawet Gąbki rossmanowskie za 12 zł (marka beauty coś tam) są lepsze niż to. Nie wspomnę już o całkiem niezłej różowej gąbce z siostrzanej marki Lovely - Wibo.

Nie polecam, nie warto próbować.

Kupiłam w Rossmanie i jest ok.

Kupiłam w Rossmanie i jest ok. Plusy:

+ łatwo ją wyczyścić,
+ dobra cena,
+ wytrzymała,
+ świetnie dopasowuje się do twarzy.

Minus - jedyny w sumie jaki zauważyłam - bardzo chłonie podkład.

Całkiem fajna

Gąbka o niebo lepsza niż wibo ciemno różowa, mięciutka, niezbyt porowata i dobrze wtapiająca podkład w twarz. Całkiem łatwo się czyści, nie jest to moja ulubiona gąbeczka ale bardzo przyjemnie się z nią pracuje, ale jedynie kiedy jest wilgotna. Sucha nie daje dobrego fajnego efektu na twarzy.

Tragedia!!!

Skuszona pozytywnymi opiniami, kupiłam ją i nie rozumiem zachwytów. Porównójąc jej strukturę z innymi gąbkami jakie posiadam, w tej widać tj porowatosci. Pije strasznie dużo podkładu, nawet po odsączeniu z wody mam wrażenie że jest za mokra. Podczas aplikacji wydaje specyficzny dźwiek.