Love Beauty and Planet, Blooming Colour, Muru Muru Butter & Rose Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych z masłem Muru Muru i olejkiem różanym)

Zadbaj o intensywny kolor włosów farbowanych, stosując odżywkę Love Beauty and Planet Blooming Colour z masłem muru muru i olejkiem różanym. Odżywka do włosów wnika we włosy, by je odżywić i nawilżyć, przywracając włosom farbowanym blask i dobrą kondycję. Odżywka rozpieszcza Twoje zmysły długo utrzymującym się na włosach zapachem róży. Odżywka do włosów nie zawiera barwników, parabenów i silikonów. Produkt jest odpowiedni dla wegan. Butelki pochodzą z materiałów, które pozyskano w 100% z recyclingu i nadają się do całkowitego recyclingu.

do włosów farbowanych
wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, podtrzymujące kolor
zapachowa, bez SLS i SLES, bez silikonów
bogate
Skóra głowy
normalna

Świetna odżywka

Miałam okazję testować prawie całą tę serię i musze przyznać ze jest świetna. Kosmetyki mają intensywny, miękki, otulający, kwiatowy zapach. Ja nie wyczuwam jedynie róży, ale wiele różnych kwiatów. Odzywka zamknięta jest w butelkach z porządnego, grubego plastiku. odzywkę używam razem z szamponem z tej samej serii. Trzymam ja na mokrych włosach ok. minuty i to wystarcza. Włosy są miękkie, lśniące, dobrze się układają i rozczesują, a zapach utrzymuje się długo po umyciu. Czy odżywka chroni kolor? Tego na razie nie wiem, bo za krótko ją używam, ale na pewno pielęgnuje i dba o dobrą kondycję włosów. Odżywka jest bardzo wydajna, mamy tu aż 400 ml produktu. Jestem bardzo zadowolona, jest to fajna, a co najważniejsze naturalna seria kosmetyków bez szkodliwych substancji i barwników

Zaskoczyła mnie

Jestem zdziwiona, zszokowana, że taki niepozorny, drogeryjny kosmetyk potrafi tak zadbać o moje włosy rozjaśniane! Wygładza pasma, ładnie pachnie, delikatnie nabłyszcza. Sama dobroć w różowej butelce.

DObra

Mam włosy wysokoporowate, farbowane, po rozjaśnianiu. Odżywka mardzo ładnie nabłyszcza moje włosy, nie obciąża ich na 2 dzień. Włosy są sypkie i przyjemne w dotyku. Największym minusem jest opakowanie, przez które bardzo ciężko wydobyć produkt. Konsystencja kremowa, nie jest za rzadka jak większość odżywek do codziennego użytku, nie spływa mi z włosów. Zapach nie utrzymuje się na włosach co dla mnie jest plusem.

Rewelacja!

Widziałam reklamę tego cuda na przystanku i stwierdziłam, że obczaję to w sklepie. Może dwa dni później kupiłam... cały zestaw od razu - szampon, odżywkę i maskę.

Od lutego tuptam sobie po świecie z zafarbowanymi na niebiesko włosami. Jakąś pielęgnację trzeba mieć, prawda? Zwłaszcza przy rozjaśnianych i farbowanych włosach. Kto by chciał skończyć łysy...?

Uwielbiam zapach róż, a to już pierwszy zarobiony przez ten produkt plus. Ma bardzo ładne opakowanie, ale gdy ilość odżywki jest coraz mniejsza, ciężko ją wycisnąć.
Po użyciu "zestawowego" szamponu i maski, mam na głowie istną rewelację. Włosy wyglądają ślicznie, a w dotyku są jakbym ledwo co wyszła z salonu fryzjerskiego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kropka nad "i" w całej serii :)

Odżywka z tej serii to jeden z tych kosmetyków, którego sama bym nie kupiła albo nie zwróciła na niego uwagi, ale dziękuję za taką możliwość Wizażowi, bo wiele bym straciła :).

+nawilża, wygładza włosy, sprawia, że są łatwe do ułożenia i poskromione
+zapach na 6! Dodatkowo na moich włosach długo się utrzymuje
+ma w 100% wegański skład
+opakowanie w 100% z recyklingu i w 100% nadające się do ponownego recyklingu
+wzbogacony organicznym olejem kokosowym, który zastępuje silikony
+ ma 94% biodegradowalnej formuły
+ nie ma barwników, parabenów i silikonów
+mega wydajny
+uroczy, subtelny, kobiecy wygląd butelki
+dobra dostępność - produkty są prawie w każdym Rossmann'ie
+przystępna cena - akuratny stosunek ceny do jakości (często na promocji)

Spełnia obietnice producenta w 100%. Tak jak sama nazwa produktu wskazuje - dla kochających piękno i swoją planetę produkt idealny. Z uwagi na to, że produkty mają kilka linii na pewno każda z Nas znajdzie tą odpowiednią dla siebie. Ja osobiście na pewno przetestuję wszystkie produkty z tej linii, te kosmetyki zdecydowanie do mnie przemawiają, bo kocham piękno i swoją planetę.

Genialna odżywka

Odżywka z masłem muru muru jest naprawdę godna polecenia. Nie obciąża włosów, nadaje im lekkości i sypkości. Włosy po niej pięknie pachną i są zdyscyplinowane, genialnie się układają.

Love beauty and planet muru muru buttrr &, Rose canditioner

Ze szamponem tworzą duet doskonały. Fajna konsystencja super rozprowadza się na wlosy. Zapach utrzymuje się na dłużej. Wlosy są miękkie w dotyku, nawilzone. Polecam w 100%

Sredni

Ż całej serii ten produkt najmniej mi sie sprawdził. Odżywka jest gęsta i bardzo teściwa, dla mnie za ciężka. Za bardzo obciąża włosy. Używam raz na jakiś czas, bardziej jako maskę. Opakowanie nieporeczne, ciężkie. Produkt ciężko wydobyć, szkoda że producent nie pomyślał o pompce.

Bardzo mi się podoba

Bardzo przyzwoita odżywka. Pięknie pachnie. Włosy po niej są miękkie i jedwabiste. Wystarczy potrzymać ją na włosach 3 minuty i już widać dobre efekty. Mam wrażenie że łatwiej się rozczesują i są bardziej podatne przy układaniu Używam razem z szamponem z tej serii, którą otrzymałam w ramach Klubu recenzentki.
Odżywka co dla mnie ważne nie przetłuszcza włosów, a taki problem dotykał nie przy innych produktach tego typu. Mam włosy gęste, grube i ze skłonnością do przetłuszczania.
Generalnie polecam, ale mam jedno zastrzeżenie . Opakowanie, Super, że to duża butla, ale odżywka jest gęsta i wydobycie jej z opakowania jest utrudnione. Pompka załatwiłaby problem.

Robi dobrą robotę

W połączeniu z szamponem z tej samej serii, odzywka robi świetna robotę.
Początkowo myślałam, że odzywka będzie zbyt słaba, ponieważ nie jest to produkt zbyt treściwy. Na szczęście się myliłam ;)
Trzymam ją na włosach od 3 do 5 minut. Po zmyciu są mięciutkie i delikatne. Można je bez problemu rozczesać.
Po wysuszeniu włosy są lśniące, miękkie i sypkie. Mniej się przetłuszczają .

Odzywka ma piękny kwiatowy zapach. Cała seria, czyli szampon, odzywka, balsam i żel pod prysznic również tak pięknie pachną.

Niestety muszę tutaj wspomnieć o opakowaniu. To niestety jedyna wada tego produktu. Wydobycie odżywki przez tak małą dziurkę mokrymi rękami jest bardzo trudne. Jak opakowanie zassie powietrze butelka się odkształca i trudno ją przywrócić do pozadanej formy. Niszczy się przez to także etykieta. Uważam, że pompka załatwiłaby sprawę.
Czy kupię ponownie ? Raczej tak, ale odżywkę przeleję chyba do innego, wygodniejszego opakowania.

Bardzo ładne opakowanie, przyjemny skład. Stosowałam zawsze po myciu włosów, po prostu pozostawiałam na parę minut. Włosy po jej użyciu były bardziej lejące, łatwiej się rozczesywały, nie powodował nadmiernego przetłuszczania, włosy nie były przeciążone.

Zwykła odżywka o pięknym zapachu

Odżywka w solidnym opakowaniu oraz o pięknym zapachu. Jej konsystencja jest gęsta i łatwo nakłada się odżywkę na całe włosy. Dobrze się spłukuje, a włosy świetnie się potem rozczesują.
Po zastosowaniu czuć ładny zapach oraz miękkość włosów. Są nawilżone i wygładzone.
Poza ładnym zapachem , wg mnie, działa podobnie do iinych odżywek.