Everyday Minerals, Eye Blending Brush (Pędzel do cieni)

Everyday Minerals, Eye Blending Brush (Pędzel do cieni)

Pojemność 1 szt

Skośnie ścięty pędzelek, idealny do aplikacji cieni do powiek oraz eyelinera. Jest dobrze wyprofilowany, co pozwala na precyzyjne wykonanie makijażu oka. Powstał z recyklingowanego bambusa oraz niewiarygodnie miękkich włókien syntetycznych.
Wymiary:
długość - 15 cm, długość rączki - 10 cm, długość włosia - 1,5 cm, szerokość włosia - 1 cm.

do cieni, do oczu
pędzle
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

jak zwykle EDM ;o)

Czailam sie i czailam. Kupilam jednak ten drugi blender nazwany przez wizazanki miotelka, jednak ten za mna chodzil nadal. Posiadam jeszcze dwa inne pedzle o takim ksztalcie. Inglot jest duzy , miekki i zbyt puszysty. Do nakladania cienia na cala powieke ok, ale tylko w zalamanie mi nie pasuje. Zoeva, wydawala mi sie jakas sztywna, cos mi nie pasowalo, wiec sie wkoncu i na ten blender skusilam. Jestem zadowolona, nie zaluje zakupu. EDM wydaje sie podobny do Zoeva, ale ma wlosie pod innym skosem przez co wygodniej mi sie nim jedze w zalamaniu powieki. Na docelowe roztarcie cieni nadal lubie zlapac za miotelke ;o) ale ten idealnie pasuje mi zeby naniesc cienie w zewnetrzy kacik i w zalamanie. Nie zaluje ze go zamowilam i uzywam codziennie.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie bedzie juz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej sztuki, ktora byla juz kilka razy prana i nie zanosi sie ze pedzle szybko sie zniszczy

Z początku kupiłam go do aplikacji cienia na całą powiekę, dawał radę, Aktualnie stosuję go przy malowani zewnętrznego kącika oka, skośny kształt idealnie się do tego nadaje :)

Ilość zużytych opakowań: słownie: jeden pędzel

BDB

Kolejny trafiony pędzel EDM.

Z poczatku sceptycznie podchodziłam do takich skosnych pędzelków.A po co i właściwie jakieś dziwne toto.Ale okazało się, że takie skosnie ścięte pędzle bardzo ułatwiają malowanie powieki i zewnętrznego kącika.

Pędzel EDM jest:
-dobrze wykonany
-ma miękkie włosie, nie drapie powieki
-dobrze nabiera i rozciera kosmetyk
-łatwu w utzymaniu, dobrze się go myje, nie odksztalca się
-ładnie wyglkada.Wiem, że to nie najwazniejsze ale lubie pędzle EDM za ich design

Na zdjęciu z pędzelkiem Ectools z zestawu do oczu.
Jak dla mnie on nie ma wad.Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Uwielbiam go

Podchodziłam do tego pędzelka sceptycznie. Trochę się go obawiałam i kilka dni leżał nieużywany. Ale kiedy się odważyłam, to się zakochałam.
Bez problemu robię sobie nim cały makijaż oka. Łatwy w użyciu, przyjemny, nie osypuje cieni (używam minerałów z edm).
Po umyciu nie traci kształtu. Włosy z niego nie wypadają.
Pędzelek jest dobrej jakości i wygląda bardzo estetycznie.

PWC

Mam kilka pędzli z EDM i z wszystkich jestem zadowolona, ale ten to po prostu Pędzel Wszech Czasów.

Odkąd nabrałam wprawy w jego obsłudze, nie potrzebuję już żadnego innego pędzla do makijażu oka (no, chyba że cienkiego do kresek). Jest tak wyprofilowany, że można używać go na różne sposoby. Nadaje się do nałożenia bazowego cienia na całą powiekę, rozświetlacza pod łuk brwiowy, cienia w kąciku, w załamaniu powieki, do rozcierania....
Włosie, jak zawsze w EDM - bosko miękkie, nic się nie odkształca, nie gubi włosków, mój ani trochę nie sztywnieje po praniu. Mam go ok. rok, używam codziennie, a wygląda jak nowy.
To, co jeszcze w nim bardzo lubię, a czego nie zauważyłam przy innych pędzlach: Nie wchłania kosmetyku, więc nie trzeba go myć bardzo często, czy wycierać przed użyciem następnego koloru, a makijaż jest czysty.

Właściwie to ten cudak służy mi do malowania, a inne do oczu, choć też fajne, pełnią rolę już tylko dekoracyjną ;)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: jeden

Jeden pedzel, caly makijaz oka

Swietny pedzel, jak go ktos kiedys na forum nazwal: samomalujacy :D Nie umialabym tego lepiej powiedziec: mozna nim jednym zrobic caly makijaz oka, nawet taka sierotka jak ja sobie nim radzi. Mysle, ze dla oka z bardzo mala powierzchnia powieki bylby zbyt duzy i malo precyzyjny, ale ja mam srednia, i u mnie dziala bez zarzutu.
Nie daje pelnych 5* poniewaz, jak wszystkie pozostale pedzle EDM, wlosie mu zesztywnialo od prania, ale to moze moja wina choc myje lagodnymi szamponami w letniej wodzie...

Używam tego produktu od: rok?
Ilość zużytych opakowań: caly czas jeden

Kapitalny.

To już kolejny pędzel EDM, kupiłam przez Allegro. Nie nadaje się do nakładania cienia na całą powiekę tylko do aplikowania ciemniejszego cienia modelującego oko, i w tym sprawdza się znakomicie. Radzę popróbować najpierw jego używanie pod różnym kątem, bo faktycznie same trzymanie pędzla w ręku z włosiem pod różnym kątem daje różny efekt. Trwałość jak i w przypadku innych pędzli EDM bez zarzutu.

Używam tego produktu od: niedawna.
Ilość zużytych opakowań: jeden.

Świetny,jak to EDM :D

Mam ten pędzelek od maja.Nie jest to typowy blending brush,jak 217 Maca.Jest to pędzelek ścięty do rozcierania cienia w załamaniu powieki.Dobry jest też do nakładania cienia pod łuk brwiowy i mieszania go z cieniem niżej.
Jest bardzo dobrze wykonany,trwały,prałam go już wiele razy i nie wypadł z niego żaden włosek.Dodatkowo nic się z nim nie dzieje,nie rozczapierza się,nic nie zaczyna odstawac.
Jak to pędzle EDM jest zbity,ale mięciutki.Po praniu nie robi się drapiący,co czasami mi się zdarzało z innymi pędzlami.
Jest dośc łatwy do doczyszczenia.
Ładnie wygląda,wygodnie się używa i jest trwały :) A do tego taniutki (ok.17 zł na allegro).Polecam pędzle EDM ;)

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

lubie

Kosmetykow EDM jakos szczegolnie nie lubie, ale pedzle maja pierwsza klasa. Ten jest tak samo rewelacyjny, jak ich pozostale pedzelki.

+ super miekki
+ siersc mu nie wypada
+ dobrze naklada cienie, rozciera granice
+ wygodny w uzyciu
+ ladnie wyglada

Daje 4*, poniewaz ma troche za duzo wloskow i przez to czasem zamiast rozcierac granice cienia, on zwyczajnie ten cien zabiera.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

*****

Świetny pedzelek.Super wyprofilowane, miękkie i sprężyste włosie dzięki czemu nie trudno wykonać piękny makijaż całego oka.Na początku nie byłam do niego przekonana, ale teraz sięgam bardzo często.

Używam tego produktu od:roku

Pędzel - marzenie :)

Na pierwszy rzut oka - dziwny pędzel. Duża główka, włosie długie i miękkie, całość trochę miotełkowata. Czy tym da się w ogóle umalować oko? Wątpliwości pryskają błyskawicznie po kilku pierwszych próbach. Pędzelek jest po prostu doskonały! Nadaje się do zrobienia kompletnego, naprawdę przyzwoitego makijażu. Wystarczy obracać go pod różnym kątem aby mieć różne zastosowania: nakładamy wygodnie cień bazowy, malujemy precyzyjnie załamanie powieki robiąc klasyczne V czy też precyzyjnie podkreślamy dolną powiekę albo kącik wewnętrzny. Rozcieramy starannie przejścia między cieniami. Wszystko tym jednym pedzęlkiem. Może jedynie nie poradzić sobie z bardzo precyzyjnym nałożeniem ciemnego eyelinera. Poza tym jest bosko uniwersalny.
Ma jeszcze inne zalety: włosie jest niezwykle miękkie i niedrażniące - a zaznaczam, że jestem magawrażliwcem i łatwo łzawią mi oczy, np.bankowo przy tradycyjnych pacynkach .Poza tym miękkie włosie nie ciągnie powieki, to ogromny atut tego pędzelka. I jeszcze kolejna wielka zaleta: cienie nie osypują się, naprawdę.
Czy są jakieś minusy? Cóż, wydaje mi się, że że ze względu na wspomnianą miękkość i długość włosia pędzelek idealnie nadaje się do cieni sypkich, natomiast gorzej radzi sobie z tradycyjnymi prasowańcami - bo nabiera za mało cienia, a z kolei jeśli nabieramy z większą siłą, to nie pomalujemy się precyzyjnie, a to przecież jedna z podstawowych funkcji tego pędzla. Tak więc nie polecam pędzelka miłośniczkom cieni prasowanych, bo prostu nie wykorzystają w pełni jego atutów.
Jeszcze dodam, że pędzel jest po prostu śliczny. Dzięki bambusowej rączce i ładnej skuwce sprawia wrażenie produktu luksusowego, eleganckiego.
Stosunek ceny do jakości jest moim zdaniem rewelacyjny.
Mam ten pędzel od pół roku, piorę codziennie w mydełku Babydream. Nie wypadł ani jeden włosek.Używam tego produktu od:6 miesięcy

Edit po roku czyli marzec 2011: nadal używam, pędzelek nie zmienił się ani trochę mimo codziennego mycia. Uwielbiam go.
Edit wrzesień2011: podtrzymuję zdanie na temat tego pędzelka

Edit grudzień 2017: używam pędzelka od 7 lat codziennie (!) i jest nadal jak nowy. Podobnie zresztą jak pozostałe pędzle z EDM, też 7-latki. Właściwie innych pędzli do mkijażu nie używam

Całkiem dobry

Wcześniej używałam pędzelka do korektora z EDM do nakładania cieni więc ten wydał ni się dziwny. Na początku pomyślałam że jest trochę za szeroki i ma zbyt długie włoski ale gdy go użyłam spisał się całkiem dobrze. Jest mięciutki jak wszystkie z EDM, precyzyjny (pomimo obaw) i ma krótszy trzonek więc lepiej mi się go używa. Nie wiem czy kupię następny, jeden skośny mi wystarczy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca