Calluna Medica, Biocellulose Facial Mask Lifting Schwitzerland Edelweiss & Ice Wine (Maseczka liftingująca `Szwajcaria `)

Maseczka liftingująca , która już po pierwszej aplikacji na skórze daje widoczny efekt ujędrniająco-liftingujący, niweluje zmarszczki – nawet te głębokie, dzięki czemu skóra wygląda na młodszą, wypoczętą i bardziej zrelaksowaną. Optymalnie nawilża i odżywia, przez co przywraca młodzieńczy i świeży wygląd. Przyczynia się do optymalizacji nawilżenia i elastyczności skóry. Stymuluje regenerację komórkową dzięki czemu skóra wygląda młodziej, bardziej sprężyście i odzyskuje swój naturalny blask.
Szarotka alpejska

Edelweiss, czyli Szarotka alpejska była ulubionym kwiatem słynnej cesarzowej Sissi; jest symbolem miłości, czystości i nieśmiertelności. Ekstrakt z tej rośliny ma niezwykle szerokie spektrum działania. Ze względu na zawartość czynników aktywnych wspaniale się sprawdza jako panaceum na oznaki starzenia się skóry, takie jak brak jędrności czy zmieniony kontur twarzy.

Absorbuje promieniowanie UV, przez co chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym i działa antyoksydacyjnie. Przyczynia się do optymalizacji nawilżenia i elastyczności skóry. Stymuluje regenerację komórkową dzięki czemu skóra wygląda młodziej, bardziej sprężyście i odzyskuje swój naturalny blask.

W medycynie tradycyjnej szarotka używana była jako środek łagodzący i przeciwzapalny. Jej właściwości oczyszczające i przeciwbakteryjne dają cerze świeżość, działają relaksująco i odprężająco. Efektem zastosowania ekstraktu szarotki jest widocznie odmłodzona, piękna i jędrna cera.

Wino lodowe

Szwajcarskie Ice Wine otrzymuje się z winogron Vidal Blanc i Pinot Noir dzięki specjalnym warunkom atmosferycznym, które występują kilka razy na dekadę. Z tego niezwykłego wina, nazywanego często eliksirem, powstaje unikatowy ekstrakt. Swoją wysoką efektywność zawdzięcza on nagromadzeniu wielu unikatowych i bardzo skutecznych substancji: cukrów, polisacharydów i polifenoli. Działanie jest widoczne już po jednej minucie, natomiast jego efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Dlatego już po pierwszej aplikacji maseczka liftingująca Szwajcaria sprawia, że na skórze widoczny jest efekt ujędrniająco-liftingujący, niwelujący zmarszczki – nawet te głębokie, dzięki czemu cera twarzy wygląda na młodszą, wypoczętą i bardziej zrelaksowaną.

Rewelacja

Kupiłam maseczke w super cenie 16 zł wzięłam kilka sztuk ????
Zaciekawił mnie jej skład wino lodowe i szarlotka alepejska ????
I tutaj moje zaskoczenie, maseczka jest swietna!
WYGODA w aplikacji, przylega ładnie do twarzy, dobrze nasączona
Po jej zastaowoaniu od razu czujemy nawilżenie, ujędrnia i zauważyłam wizualny lifting skóry
Skóra jest pełna blasku, wygładzona
Jestem naprawdę miło zaskoczona, efekt utrzymuje się cały dzień i rano mamy również miękka i nawilżona skórę ????
Zużyłam 3 opakowania i oczywiście kupię więcej, bo warto

✔️ Maseczka daje efket Wow
✔️ Idelanie nawilża
✔️ Dobrze dopasowuje się do skóry
✔️ Wygodnie i się ją nakłada
✔️ Super cena
✔️ Fajny skład
✔️ Przy regularnym stosowaniu poprawia wygląd skóry

Warto ją wypróbować, polecam ????

Moja ukochana maseczka!

"Skosztowałam" ją raz i przepadłam! Zdecydowanie moja najukochańsza z masek w płachcie! Jeśli masz przed sobą wielkie wyjście, randkę, pokazówkę w pracy ;) to bez zastanowienia sięgaj po tą maseczkę. Jest bardzo nasączona i zdecydowanie nie wyschnie tworząc na skórze skorupkę. Ma boski skład - sprawdziłam od a do z.