Mascot Europe BV, Konjac Sponge Bamboo Charcoal (Gąbka Konjac z bambusem i węglem do cery tłustej)

Gąbka z korzenia rośliny konjac z dodatkiem węgla aktywnego. Produkt idealny do cery tłustej i wrażliwej. Oczyszcza pory, zmiękcza i nadaje blasku skórze.
Ta gąbka to produkt w 100% naturalny i biodegradowalny.

gąbki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Ekonomiczna Gąbka Konjac

Gąbka Konjac z bambusem i aktywnym węglem do cery tłustej. W ekonomicznie przystępnej cenie by Action. To na plus. Kupiłam bowiem ten ekonomiczny zamiennik, zachęcona recenzjami oryginału.

Faktycznie gąbka jest z węglem drzewnym (Charcoal Bamboo) toteż powinna być dobra do mycia i masażu skóry tłustej, problematycznej, skłonnej do wyprysków. Czy ma to sens ? hmm wątpliwa sprawa.

Praktyka : Gąbka jest twarda jak skała , a po namoczeniu staje się bardzo miękka. Efekt złuszczający daje bardzo lekki. Gąbka mokra jest gładka, ale nie śliska. Nie czujesz, że coś dzieje się ze skórą. Pytanie kluczowe - Czy to sprawia, że ​​skóra jest gładsza. Niekoniecznie ! Czy gąbka głęboko oczyszcza hmmm mysle, ze myjąc starannie myjką materiałową uzyskamy podobny efekt.
wg mnie efekt złuszczający jest bardzo łagodny (nie można go porównać do rękawicy złuszczającej, myjki lub szczotki do twarzy jest to znacznie łagodniejsze). W rzeczywistości jest ona tak łagodna, że można pocierać i usuwać nią niedomyty makijaż, który przestaje być problem. Pomimo łagodnego charakteru oczyszczania według mojego smaku, moja twarz zyskała przyjemne uczucie świeżości i lekkiego oczyszczenia i tyle !

Mimo to u mnie nie sprawdziło - szybko poszło w kat. Jakoś było mi nie po drodze. Moze trzeba przekonać sie do tego upierdliwego rytuału ! A moze trzeba nabyć oryginał, ale tego na dzień dzisiejszy nie wiem. Tej gąbce mówię już dziękuje, to nie jest to ! Fajnie wiec, ze jest to produkt w 100 % ekologiczny i bio-degradowalny, to z czystym sumieniem mogę wrzucić do kosza !

Ocena końcowa hmmm czy warto kupić ? Mozna spróbować i zobaczyć czy polubimy sie z takim systemem mycia twarzy. Ja potraktować ten zakup jako eksperyment, zabawę z czymś nowym. Werdykt końcowy produkt nie przydatny jak dla mnie , wiec dałabym zero, ale biorąc pod uwag,ę właściwości i cenę, to dam dwa ! Do zmywania makijażu sie nada, ale wole myjkę bawełnianą niż to.