Derma E, Microdermabrasion Scrub (Peeling do twarzy)

Derma E, Microdermabrasion Scrub (Peeling do twarzy)

Drobnoziarnisty peeling usuwa matowość i wygładza drobne linie, zmarszczki, redukuje szorstkość i blizny po trądziku, zapewniając zdrowszy, młodszy wygląd. Detoksykująca sól z Morza Martwego oraz orzeźwiające olejki eteryczne natychmiast zmiękczają i energizują skórę, zapewniając blask.
Etyczne piękno
Dbamy o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i środowisko naturalne. Dlatego dbamy o ekologiczną pielęgnację skóry. Bez GMO, glutenu i soi.

naczynkowa, tłusta, młoda, normalna, wrażliwa
oczyszczające, wygładzające, rozświetlające
bez alkoholu, bez parabenów
w słoiku
drobnoziarniste
mechaniczne

Najlepszy z najlepszych

Miałam ten produkt pół roku w koszyku na iherb, kilka razy słyszałam pozytywne opinie na youtube i chciałam przetestować ten peeling.Cena naprawdę jest wysoka za tego typu produkt.100 zł za 56g.Na promocji kupiłam za niecałe 80zł.I uważam że to jest rewelacyjna cena za ten efekt.Pierwsze wrażenie było wow,moja sucha skóra wygłąda jak po wizycie u kosmetyczki.Stosuję regularnie i moja skóra bardzo szybko się zmienia.Dla jednej aplikacji potrzebuję bardzo mało produktu , bo produkt jest bardzo wydajny.Regularnie stosowane peelingu wspomagają regenerację skóry, rozjaśniają przebarwienia, a także spłyca blizny oraz zmniejsza ich widoczność.Dla mojej skóry to jest ratunek,to kosmos,to must have,cena w porównaniu do niesamowitych efektów jest zaniżona.Oprócz tego peeling jest:
Cruelty-Free
GMO-Free