Jordan, Green Clean, Szczoteczka do zębów `Medium`

Jordan, Green Clean, Szczoteczka do zębów `Medium`

Pojemność 1 szt

Jordan Green Clean łączy w sobie wspaniałą funkcjonalność, nowoczesny design i zrównoważone materiały. W procesie projektowania nic nie jest pozostawione przypadkowi, a wszystkie materiały są starannie dobrane z myślą o środowisku:

Uchwyt wykonany jest w 100 % z przetworzonego i zatwierdzonego przez FDA tworzywa sztucznego pochodzącego z pojemników na żywność, takich jak kubki youghurt.
Szczecina wykonana jest z nylonu pochodzenia biologicznego pochodzącego z roślin oleistych - odnawialne źródło
Opakowanie wykonane jest z makulaturowych włókien papierowych pochodzących z produktów na bazie papieru.
Etykieta opakowania wykonana jest z papieru z certyfikatem FSC, co gwarantuje, że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.
Jordan Green Clean jest dostępny w miękkim i średnim włosiu oraz w 4 różnych kolorach.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mój ulubieniec

Szczoteczka idealna! Świetnie czyści i jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Nie podrażnia dziąseł. Nic dodać, nic ująć. Wracam do niej za każdym razem, kiedy jedna mi się zużyje. Często jest przeceniona :)

Mój ideał

Wiele lat szukałam dobrej szczoteczki, od tych prostych po najbardziej powycinane - przerobiłam wszystko, dopiero wybór szczoteczki Jordan sprawił, że od roku używam tylko tego modelu (u mnie wersja SOFT). Na pierwszy rzut oka szczoteczka wygląda mało interesująco - proste włosie, prosty design, szarobure kolory, po pierwszym użyciu okazuje się, że ideał. Moje zęby nigdy nie były tak czyste, idealnie gładkie, bez osadów nawet w zakamarkach, nie podrażnia dziąseł. Stały się bardziej białe, a nie używam pasty wybielającej, w miejscach w których zaczynał osadzać się kamień nazębny jest czysto. Do tego eko opakowanie i uchwyt szczoteczki, wygląd i kolorystyka również podoba mi się bardzo. Polecam wersję soft dla wrażliwych zębów i dziąseł.

Nareszcie

Wreszcie stworzono idealny produkt do higieny zębów. Szczoteczka jest bardzo miękka i nie podrażnia dziąseł, a dokładnie czyści zęby. Ogromny plus za to, że jest biodegradowalna i ekologiczna. Sam design jest strzałem w dziesiątkę. Super kolory i świetne ekologiczne opakowanie. Jestem zadowolona

Całkiem dobra

Kupiłam 20 listopada 2019 r. w Rossmannie w promocji za 7,49 zł (normalna cena to 10,99 zł). Wybrałam twardość Medium w zielonym kolorze. Włosie jest dosyć twarde jak na medium. Kilka razy krwawiły mi przez to dziąsła :( główka jest duża i prostokątna, nie zawsze łatwo było dotrzeć do tylnych przednich zębów.

medium

trochę jestem zmieszana, bo jednak myslałam, że szczoteczka jest w pełni biodegradowalna a jednak okazuje się, że jest tam i plastik. zawsze jest tego trochę mniej, ale jednak trochę jestem zasmucona tym faktem - moje niedopatrzenie, nie przeczytałam całej informacji o niej. tak czy inaczej sama szczotka jest bardzo wygodna, wygląda bardzo ładnie. Ma prosty wygląd, ale wygląda bardzo elegancko. Poza tym dodałabym, że jest ona dość twarda, solidna i ładnie trzyma się w dłoni. Co do najwazniejszej kwiesti - bardzo ładnie myje ząbki :D Cena ok, dostępność też ok. :)

Troska o planetę i higienę w 1 <3

Od jakiegoś czasu, dosyć interesuję się kwestiami ochrony środowiska, stąd podczas poszukiwań nowej szczoteczki do zębów, produkt przykuł moją uwagę.
W kwestiach ekologicznych opakowanie zamiast z plastiku, wykonano z bardziej biodegradowalnego materiału, co jest na pewno lepszym rozwiązaniem. Tak samo materiały, z których wykonano szczoteczkę, zawierają w sobie mniej plastiku niżeli standardowe odpowiedniki.
Swoją wersję posiadam w wersji SOFT, z czego jestem bardzo zadowolna, bo to pierwsza od dłuższego czasu szczoteczka, która podczas mycia zupełnie nie podrażnia, nie szura moich dziąseł, a wręcz delikatnie je muska, utrzymując w nienaruszonym stanie.
Włosie szczoteczki skutecznie czyści przestrzenie międzyzębowe, bo jest tak zaprojektowane by skutecznie tam docierać.
Jestem bardzo zadowolona, z pewnością jeśli egzemplarz ulegnie zniszczeniu, skuszę się tę propozycję.

Super pomysł :)

Bardzo fajny pomysł. Przetwarzanie już wcześniej powstałego plastiku jest świetną inicjatywą. Po co produkować więcej plastiku jak i tak mamy go już wystarczająco dużo? Sama w sobie szczoteczka jest bardzo zwykła i przypominała mi stare szczoteczki, które były w sprzedaży zanim weszły te wszystkie gumiaki. Szczecina na początku była bardzo twarda. Mam wrażliwe dziąsła i je trochę podrażniła. Z czasem troszkę się "stępiła" i było lepiej. Uważam, że wszystkie szczoteczki powinny być produkowane z odzyskanego plastiku.

Całkiem solidne

Szczoteczki stanowiące kompromis między ekstra eko a tym co jest dostępne w rossmannie. Podoba mi się opakownie i fakt, że są one w 100 % z recyklingu. Szczoteczki są odpowiedniej twardości, nie niszczą się szybko nawet wtedy kiedy nadchodzi czas wymiany (ze względu na higienę) nadal wygladają bardzo dobrze. Cena również jest przystępna oraz fakt, że można dostać je w rossmannie.

Szczoteczka warta uwagi

To taki przedmiot, który jest trochę kompromisem, nie jest całkiem eko, bo jednak plastik, ale jednak z przetworzonych opakowań więc nie jest źle. Opakowanie jest kartonowe. Ta szczoteczka to fajny krok w dobrą stronę według mnie, ograniczanie plastikowych śmieci zawsze na plus :)
A jeśli chodzi o użytkowanie, to jest prosta szczoteczka bez żadnych udziwnień i bajerów. Próżno tu szukać kilku długości włosów czy powierzchni czyszczącej język, ale nie o to chodzi w tej szczoteczce. Rączka jest lekko wygięta żeby mycie było łatwiejsze i jest. Jest solidnie wykonana, nie ma żadnych nierówności, włosie dobrze się trzyma, w wersji soft jest naprawdę delikatne. Używa się przyjemnie. Kolorystyka jest stonowana. Cena niewysoka, jest też łatwo dostępna np w Rossmanie.
Ogólnie ok.