KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Lirene Dermoprogram Mezo Collagene, Odżywczy krem korygujący zmarszczki na noc 40+

4,6 na 5102 opinie

Kupi ponownie: 76% osób
    Anna0726
    22 kwietnia 2019 o 18:08
    Dobry krem na noc
    Lirene Dermoprogram, Mezo Collagene, Odżywczy krem korygujący zmarszczki, udało mi się przetestować dzięki Wizaż.pl, wraz z kremem liftingującym na dzień. Bardzo dziękuję za ten zestaw! Krem zamknięty jest w lekkim, czerwonym, plastikowym słoiczku z granatową,metaliczną nakrętką. Opakowanie, na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo elegancko i sama się zdziwiłam, że to nie szkło. W środku znajdujemy gęsty, biały krem. Ma on mocniejszy zapach niż krem na dzień, ale również całkiem ładny i nie męczący. Jest także bardziej treściwy, ale w dalszym ciągu rozprowadza się bardzo sprawnie i szybko wchłania. Po nałożeniu na skórę, w pierwszym odczuciu wydaje się być tłusty i ciężki ale po wniknięciu w naskórek, sprawia że cera jest dobrze odżywiona, miękka i lekko napięta. Nie pozostawia tłustej czy lepkiej warstwy, ma leciutko satynowe wykończenie. Dobrze sprawdza się stosowany nawet po cięższych serach i bez problemu można nałożyć na niego ulubiony olej. Krem świetnie wpasował się w moje aktualne potrzeby, ponieważ akurat jestem w grupie wiekowej 40+, ponadto moja cera jest również mieszana i skłonna do niedoskonałości. Krem stosowałam codziennie wieczorem i nakładałam go w dość dużych ilościach - lubię dopieścić twarz przed snem i jeśli kosmetyk nie zaczyna się rolować to wklepuję go sporo aby dostarczyć cerze porządną dawkę odżywienia. Przez to jego wydajność wypada u mnie dość średnio, ale to bardziej moja "wina". Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu, oprócz tego że naprawdę mocno odżywia i nawilża cerę, to genialnie ją napina i rzeczywiście ładnie spłyca drobne zmarszczki. Cera prezentuje się zdrowo i młodziej. Ponadto znakomicie współgra z moimi ulubionymi olejami dzięki czemu mogę zapewnić sobie kompleksową pielęgnację. Przy tych wszystkich zaletach, dobrze spisuje się w pielęgnacji cery mieszanej - nie powoduje pogorszenia jej stanu czy pojawiania się niechcianych niespodzianek na twarzy. Uważam, że cena kremu świetnie koresponduje z jego jakością i to godny polecenia produkt. Myślę, że chętnie kupię go znowu i serdecznie polecam wypróbować.

29 osób uznało tą opinię za pomocną
    M_art_a_Anna
    1 kwietnia 2021 o 22:02
    3 / 5
    Nie jestem przekonana
    Krem ma lekką, puszystą konsystencję. Bardzo delikatny i subletny zapach. Krem ma właściwości nawilżające. Szybko się wchłania. Sloiczek jest lekki, poręczny. Niestety nie nadaje się na podrażnioną skórę. Produkt wydajny. W atrakcyjnej cenie.

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    AlicjaMi
    11 października 2019 o 13:59
    5 / 5
    pozostawia skórę w znacznie lepszej kondycji
    Krem nabyłam w promocji z Rossmanowej półki, nie kosztował majątku wobec tego warto testować takie kosmetyki. Po odkręceniu słoiczka urzekł mnie całkiem przyjemny zapach - nie nachalny i odurzający jak niektórych kremów. Krem nie ma tępej konsystencji, po nałożeniu szybko się wchłania - nie pozostawia tłustego filmu jest praktycznie niewyczuwalny - lubię taki efekt. Z racji tego, że jestem posiadaczką cery mieszanej miałam obawy czy rano moja buzia nie będzie się świecić, czy pory nie będą powiększone - i to rozwiewam wszelkie obawy krem sprawdził się i nie przetłuścił skóry. Nie podrażnia, nie wywołuje reakcji alergicznych W trakcie codziennego stosowania zauważyłam znaczną poprawę w jędrności oraz napięciu skóry - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Drobne zmarszczki są mniej widoczne, a skóra w znacznie lepszej kondycji niż przed zastosowaniem kremu. kolejną zaletą produktu są jego właściwości nawilżające - i to w skali od 1 do 10 należy się mocna 10 ! Jednym słowem - nie trzeba wydawać fortuny na drogie kremy, aby uzyskać taki efekt, a na to stać każda z nas :) Krem od teraz będzie gościł na mojej półce - czy kupię go ponownie? - zdecydowanie tak!
    Zalety:
    • spłyca drobne zmarszczki
    • dobrze nawilża
    • lekka konsystencja - bardzo szybko się wchłania
    • nie przetłuszcza - nadaje się do cery mieszanej
    • poprawia jędrność i sprężystość skóry
    • przyjemnie pachnie
    • nie jest drogi
    • nie podrażnia, nie uczula
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    elennna
    5 września 2023 o 10:58
    Przyjemny kremik
    Bardzo przyjemny krem do każdego typu cery, ładnie się wchłania i przyjemnie nawilża. Zapach ma bardzo delikatny, troszkę przypominający krem nivea. kupię ponownie
    Kupił/a w:Inna drogeria

Sunny_M
    11 lutego 2022 o 20:55
    Fajny lekki krem
    Pierwsze wrażenie super - uwielbiam jak są wieczka z sreberka, bo mam poczucie, że to jest tylko mój krem i nikt nic do niego niczego złego nie dodał. Brak zapachu i dobra konsystencja. Szybko się wchłania i długo efekt nawilżenia utrzymuję. Bardzo ale to bardzo jestem zachwycona tym kremem. Stosowałam ostatnie prawie trzy miesiące, czyli najtrudniejsze miesiące były z nim uratowane.
    Zalety:
    • - konsystencja
    • - brak zapachu, albo bardzo delikatny
    • - odżywczy - długo nawilżenie się utrzymuję.
    Wady:
    • - brak :)
    • - szkoda że nie ma go w tubce lub nie ma łyżeczki, aby nie musieć w nim maczać palców.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

MagdalenaMar
    5 lipca 2021 o 22:44
    Skuteczny w dobrej cenie
    Krem jest łatwo dostępny, można go kupić w wielu drogeriach. Krem charakteryzuje się ładnym opakowaniem i przyjemnym zapachem. Krem ma lekką konsystencje i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu oraz skóra po nim nie lepi się. Krem po regularnym stosowaniu świetnie odżywia skórę, poprawia napięcie oraz bardzo dobrze nawilża. Produkt nie podrażnia i jest wydajny.
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    Samantaa91
    21 maja 2019 o 18:20
    OK
    Krem wygrałam mamie w ramach testowania na wizaż Moja ocena kremu jest pozytywna . Krem nie jest tępawy w smarowaniu wiec nie zrobimy sobie sobie krzywdy nim pogłębiając zmarszczki. Cera jest nawilżona ,zmarszczki jak by zostały spłycone mniej widoczne Zapach jest bardzo ładny delikatnie perfumowany jak by .
    Zalety:
    • -zapach
    • -konsystencja
    • -efekty działania
    Wady:
    • -brak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    cola123
    30 kwietnia 2019 o 9:20
    4 / 5
    Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki można osiągnąć przy codziennym używaniu kremu. Po nałożeniu szybko się wchłania, a skóra staje się nawilżona. Przy codziennym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra stała się wygladzona i bardziej sprężysta. Bardzo polecam każdej osobie.

nitramsch
    29 kwietnia 2019 o 8:35
    5 / 5
    dobry krem w swojej cenie
    Krem dobry, co codziennego stosowania. Skóra jest nawilżona, jędrniejsza. U mnie nie wywoływał nadprodukcji sebum. Dobrze pracuje w nocy, skóra rano jest w lepsze kondycji.

sylwia7207
    28 kwietnia 2019 o 22:34
    Cudowny zapach!
    krem wart przetestowania! pięknie pachnie, bardzo szybko się wchłania, jest lekki i na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Buzia jest dobrze nawilżona i miękka.

najlepszalala
    27 kwietnia 2019 o 2:40
    Odpowiednie nawilżenie i regeneracja
    Bardzo dobrze nawilża cerę. Jest odświeżona, miękka i gładka. Drobne zmarszczki są spłycone, cera delikatna i odpowiednio nawilżona. Dobry również pod makijaż, bo szybko się wchłania.
    Używa produktu od:próbka

atena79
    26 kwietnia 2019 o 14:03
    4 / 5
    Krem ma eleganckie opakowanie, ładny zapach i fajną konsystencje. Mam wrażenie, ze moja buzia wygładziła się. Jest przyjemniejsza w dotyku. krem szybko się wchłania.

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolinapiekarus
    Faktycznie nawilża
    Moja skóra po tym kremie stała się jędrniejsza, ale nie bardziej nawilżona. Podoba mi się jego konsystencja, zapach i opakowanie. Co do wydajności i sposobu nabierania kremu - o wiele bardziej wolałabym, gdyby był w tubce czy w opakowaniu z pompką.
    Używa produktu od:tydzień

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    74ines
    5 / 5
    Nie trzeba wydawać fortuny....
    .....żeby trafić na kosmetyki które spełniają to co obiecują. Lirene stworzył serię dla kobiet 40 (czyli dokładnie dla mnie) która stymuluje 10 czynników młodości skóry. Brzmi zachwycająco i takie właśnie jest działanie tego kremu !! Krem ma w sobie olej z awokado który jest bogaty w witaminy A, E, K I Pp a także nienasycone kwasy tłuszczowe oraz alantoinę i olej z masłosza. Kremu używam od prawie 3 tygodni i jestem absolutnie oczarowana tym co robi z moją skórą. Od jakiegoś czasu walczyłam z suchością cery, miałam problem z suchymi skórkami i silnym ściąganiem skóry. Kosmetyki których używałam nie radziły sobie z tym zupełnie ( używałam, maści i kremów, serum i olejków - zero efektów). Po 3 dniach używania serii Mezo Collagene byłam na prawdę zaskoczona pozytywnym wpływem tych kremów na moją skórę. To było na prawdę spektakularne i zbawienne. Moja cera odżyła, zniknęły suche skórki, cera stała się napięta, nawilżona i rozświetlona. Nie zniknęły nagle zmarszczki bo tak działa tylko botoks ;D ale moja skóra jest w na prawdę wspaniałej kondycji. Czy kupię krem ponownie....hmm - przyznam, że już kupiłam ( trafiłam na promocję w drogerii ;)) a to chyba najlepsza rekomendacja :)

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    ojojotka
    5 / 5
    Jak dla mnie nocne cudo!
    Na tle kremu na dzień - nocny dostaje 6! Dla mnie jest świetny! Bałam się, że otrzymam tłuściocha, jak to bywa z kremami na noc, a tu miłe zaskoczenie - błyskawicznie się wchłania i co najważniejsze poczułam nawilżenie i napięcie skóry, na jakim mi zależało. To jest to! Oczywiście, nie spodziewajcie się cudów i po jednej nocy nie obudzicie się młodsze, ale baaaardzo zadowolone. Skóra wygląda zdrowo i świeżo. Z przyjemnością stosuję go na noc, nie podrażnia, nie zapycha. Nasza przyjaźń będzie trwała!

skaner19
    nocne ujędrnianie
    Nocne nawilżenie, skóry ujędrnienie, świetne dotlenienie i odżywienie. Lirene to super sprawa, z pielęgnacją genialna zabawa. Dobra konsystencja i wydajność. Poręczne opakowanie.
    Używa produktu od:tydzień

basia140678
    26 kwietnia 2019 o 12:14
    Domowa mezoterapia
    Wstając rano moja skóra po zastosowaniu tego kremu jest dobrze nawodniona, cera wygląda świeżo i zdrowo. Jak przystało na krem odżywczy na noc, powinien być ciężki, jednak zaskoczył mnie, bo konsystencja jest lekka , ładnie się prowadzi po skórze, szybko wchłania, nie pozostawia tłustej otoczki a jedynie lekką warstwę. Moja skóra jest zdecydowanie bardziej jędrna, napięta, skończył się problem suchych skórek. Może nie sprawił, że zmarszczki które już mam znikły całkowicie, wiedziałam, że tak się nie stanie, jednak istniejące zmarszczki są jakby sprasowane i rzeczywiście mniej widoczne. Twarz jest wypoczęta, promienna a w dotyku gładka i miękka. ten krem to taki pieszczący moją skórę rytuał na noc.

Variegata
    26 kwietnia 2019 o 12:14
    Godny polecenia
    Jestem bardzo zadowolona z kremów Mezo Collagene na noc. Podczas stosowania kremu wyraźnie czułam jak skóra się napina. Krem intensywnie nawilża. Przez to cera staje się gładsza. Odczucia moje są też pozytywne pod kontem konsystencji oraz zapachu. Fajnie że zakrętka kremu na noc ma inny kolor niż kremu na dzień z tej samej serii. Nie pomylę ich przy stosowaniu obu tych kremów. Zdecydowanie polecam.

Produkty podobne