Eveline, Glow and Go!, Strobe Highlighter (Wypiekany rozświetlacz do twarzy)

Eveline, Glow and Go!, Strobe Highlighter (Wypiekany rozświetlacz do twarzy)

Zobacz oferty

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 8,5 g

Highlighter wypiekany Glow and Go! To wielowymiarowe, połyskujące rozświetlenie makijażu. Jedno pociągnięcie pędzla nadaje skórze perłowy blask i jedwabistą gładkość, rozpromienia cerę.

SUPER!

Długo się zastanawiała nad kupnem tego produktu i to był błąd! Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Wybrałam kolor 02 ponieważ mam śniadą karnację i wydawał się dla mnie najlepszy. To niezwykłe jak dobrze mi się go nakłada, wystarczy jedno pociągnięcie pędzlem i skóra jest pięknie rozświetlona. Można budować to rozświetlenie, ja jednak idę w stronę delikatnego glow. Idealnie komponuje się z moim podkładem. Tworzy lekki efekt mokrej skóry co jest dla mnie na plus. Nie osypuje się. Posiada długotrwały efekt.

czemu nie

Nie znałam tej firmy wcześniej i skusiłam się na zakup jej rozświetlacza przeglądając różne płynne produkty tego typu, ponieważ od dawna kusiła mnie płynna konsystencja. Nabyłam kolor antique gold. Jest dość ciemny, ale uwaga (!) - nawet posiadaczki jasnej karnacji nie muszą się bać plam. Rozświetlacz aplikuję pędzelkiem, wcierając go starannie w skórę. Rozprowadzam po kościach policzkowych i grzbiecie nosa. Kosmetyk wtapia się w skórę naprawdę dobrze

Mój ulubiony

Muszę przyznać, iż po przygodach z różnego rodzaju rozświetlaczami do twarzy, ten wydał mi się najlepszym.
Posiada odpowiednią, moim zdaniem kremową konsystencję.
Łatwo się rozprowadza, nadając partiom twarzy, na które go nanosimy, widocznego rozświetlenia. Stosuję go głównie w okolicach oczu i efekt jest naprawdę zadowalający.
Poza tym jest mega wydajny. Używam go od ponad trzech miesięcy i ciągle mam wrażenie, że chyba nigdy nie ma zamiaru się skończyć.
Jak dla mnie ideał, więc szczerze polecam.

Świetny rozswietlacz

Kupiłam nie czytając żadnej recenzji, nie chciałam się sugerować opiniami innych????. Lubię markę Eveline ma coraz lepszej jakości produkty i ten właśnie rozswietlacz do nich należy. Zacznę od opakowania plastik ☹️ale widzimy przynajmniej co jest w środku, na pierwszy rzut oka wygląda w opakowaniu na dużo ciemniejszy natomiast po otwarciu wygląda jak złoto. Po nałożeniu to kolor coś pomiędzy złotem a perła. Bardzo ładny jak dla mnie odcień. Rozswietlacz prasowany, nałożony na sucho daje widoczny ale subtelny odcień, na mokro jest jeszcze bardziej widoczny. Wygląda super, tworzy taką trochę tafle, ładnie odbija światło. Nie osypuje się z twarzy, jest trwały długo się trzyma nawet przy dużej temperaturze. Trochę uwydacznia niedoskonałości ale to normalne jeśli nie zakryjemy odpowiednio korektorem wcześniej. Jestem naprawdę zadowolena i myślę że produkt jest wydajny bo duzo go nie trzeba na twarz taki skubany jest dobry????cena za taką jakość też na plus

Świetny na co dzień

Nie lubię mocnego efektu tafli na twarzy, ponieważ na policzkach mam jeszcze blizny po trądziku których się nie pozbyłam i rozświetlacze są w stanie to podkreślić.
Ten rozświetlacz daje subtelny, dzienny efekt oczywiście skromnie używany.

Posiadam odcień 02 czyli piękny, złoty kolor.
Nie posiada w sobie drobinek brokatu, a rozświetlające drobno zmielone drobinki. Krzywdy raczej sobie nim nie zrobimy.

Na większe wyjścia i bardziej profesjonalny makijaż można zainwestować w coś innego, ale na tym się nie zawiodłam, a jest bardzo wydajny, bo mam go już ponad rok i została ponad połowa opakowania

SUPPER!

Mega wydajny rożswietlacz! Uwierzcie dziewczyny kupiła mgo rok temu i mam go dość sporo jeszcze!!
Produkt jest niesamowity, już przejechanie po nim pędzlem w tą i z powrotem pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości rozświetlacza.
Prezentuje się nieziemsko na twarzy- rozjaśnią ją idealnie nadając skórze spektakularnego glow.
Skora wydaje się mega promienna i swietlista, nakładam go też by podkreślić cień do powiek.
Produkt jest bardzo wytrzymały- przetrwa bezproblemu na twarzy calą impreze :)
Jest tani i dostępny bez problemu, naprawdę polecam!

Pięknie wyglądający rozświetlacz

Rozświetlacz który daje świetlisty efekt, pełen blasku, czy jest to możliwe? Zdecydowanie tak.
Jest to piękny, wypiekany rozświetlacz, dający cudowne, świetliste wykończenie makijażu. Pięknie się mieni w zależności od tego jak pada na niego świtało. Nie trzeba nakładać go w wielkich ilościach aby zobaczyć efekt. Wystarczy mała ilość aby nasze policzki były idealnie rozświetlone.

Bardzo fajny rozświetlacz

Jestem fanką wypiekanych rozświetlaczy i zdecydowanie ten należy do tych, które polecam. Można nim budować blask, jaki chce się uzyskać, od delikatnego błysku do pięknej tafli. Posiada drobinki, które mi osobiście odpowiadają.

Rozświetlacz

Bardzo pięknie rozświetla, najlepszy produkt tego typu jaki miałam! Wygląda świetnie nałożony delikatnie, jak i w większej ilości. Dobrze się rozprowadza na twarzy. Naprawdę polecam!

Ładniutki!

Efekt tego rozświetlacza jest po prostu piękny świetlisty dodaje nam blasku!
Konsystencja między palcami jest kremowa a na buzi lekko i szybko się rozprowadza.
Stapia się ze wszystkimi moimi podkładami nie wyglądając przesadnie i tak teatralnie.
Trzyma się cały dzień nie tracą świetlistości nie ściera się i rozświetla nam skórę przez cały długi dzień.
Mam nr 01 champagne jest to chłodny odcień ktory mieni się na srebrno.
Mega mega wydajny nie wiem kiedy go skończę ale to mnie akurat cieszy.
Niezależnie gdzie go nałożymy czy na kości policzkowe nad ustami czy nosku wygląda delilatnie i pięknie!
Serdecznie polecam!!!!!

Duże oczekiwania słaby efekt

Rozświetlacz nie spełnił moich oczekiwań. Jest on bardzo suchy. Słabo się go aplikuje gdyż trzeba dużo nałożyć i dużo ruchów wykonać żeby był widoczny. Nie daje blasku. Brak trwałości. Jestem zawiedziona.

Mój ulubieniec

Zdecydowanie jeden z moich faworytów wśród rozświetlaczy. Kupiłam na promocji za jedyne 12 zł więc cena w porównaniu do jakości jest na prawdę niska.
Rozświetlacz ma malutkie drobinki, świetnie się go rozprowadza, wystarczy tylko troszkę go nałożyć aby uzyskać piękny efekt glow.
Kolor szampański dobrze się wtapia i nie wyglada sztucznie, pięknie się swieci.
Pomimo tego, że jest bardzo dobry nada się nie tylko na wielkie wyjścia, ale i na codzień. Zdecydowanie polecam