AA, Vegan, #Peel, Peeling enzymatyczny do twarzy

AA, Vegan, #Peel, Peeling enzymatyczny do twarzy

Średnia ocena: 3.64/5

Naturalne substancje aktywne zamknięte w recepturze peelingu sprawią, że nagromadzone zanieczyszczenia zostaną skutecznie usunięte z powierzchni skóry. Wyciąg z owsa i papaina doskonale złuszczają obumarłe komórki, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie gładsza i odzyskuje zdrowy koloryt. Dzięki regularnemu stosowaniu Twoja skóra nabierze jedwabistej gładkości. Każdą recepturę z serii AA Vegan certyfikowała Fundacja VIVA!, będąca jedną z najbardziej uznanych organizacji działających na rzecz zwierząt.

mieszana, wrażliwa, tłusta, trądzikowa
antybakteryjne, oczyszczające, wygładzające
bez alkoholu
w tubce
drobnoziarniste
enzymatyczne

Efekt delikatny, czy po prostu go brak?

Skończył mi się peeling, dlatego poszłam do Rossmanna zakupić nowy. Szukałam czegoś lżejszego, dlatego padło na ten produkt. Miałam z tej serii kiedyś żel do mycia twarzy i sprawdził mi się dobrze, dlatego byłam pozytywnie nastawiona. Sam produkt ma raczej lekki, słabo wyczuwalny zapach. Do tego kremową konsystencję i częściowo się wchłania. Aplikacja jest przyjemna i łatwa. Peeling należy zdecydowanie do wydajnych. A jeśli chodzi o efekty, to tutaj już jest troszeczkę ciężej. Owszem, jest to peeling, jak sam producent mówi, delikatny. Jednak, jak dla mnie, to ten efekt jest wręcz znikomy. Po użyciu skóra jest bardziej gładka i tyle. Nie zauważyłam ukojenia, czy też jakiegoś nawilżenia mojej cery.

Nie robi szału

Skusiłam się na ten produkt, gdyż potrzebowałam jakiegoś peelingu enzymatycznego, a słyszałam o nim same dobre opinie.

Po zużyciu całego opakowania stwierdzam jednak, że u mnie nie działał wyjątkowo dobrze. Używałam go do twarzy, szyi i dekoltu. Jedyne co zauważyłam po zmyciu produktu, to delikatnie odświeżona skóra, a nie tego oczekuję od peelingu. Nie usuwał suchych skórek, być może dla mojej cery był po prostu za łagodny. Cenowo przystępny, jest także wydajny. Polecam dla cer, które nie są wymagające.

delikatny dotyk

Piling kupiłam by wyrwać się ze szponów tych najpopularniejszych, sprawdzając czy inne dają radę.

APLIKACJA:
Konsystencja dość gęsta, łatwo się rozprowadza po twarzy. Aplikacja jest o tyle łatwa, że kosmetyk ma biały kolor dlatego nie ma problemu z zauważeniem gdzie potrzebujemy grubszej warstwy.
Gorzej ze zmywaniem go, wymaga większego nagimanstykowania się, ale nie ma dramatu.

DZIAŁANIE:
Faktycznie zostawia skórę bardziej miękką ale nie zauważyłam większego złuszczenia naskórka. W opisie kosmetyku obiecane są gruszki na wierzbie, które oczywiście kompletnie się nie spełniły, nie lubię czegoś takiego (koi i uspokaja cerę, łagodzi zaczerwienienia i nawilża).

Delikatny, idealny dla wrażliwej skóry i częstszego stosowania

Peeling kupiłam szukając czegoś delikatnie oczyszczającego w momencie gdy moja skóra była bardzo wrażliwa i potrzebowała odrobiny wsparcia. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że peeling nada się chyba dla nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Preparat zamknięty jest w niewielkiej tubce i tu muszę się zdecydowanie zgodzić z jedną z koleżanek, że grafika opakowania nijak się ma do odbiorcy produktu. Moim zdaniem jest bardzo infantylna i mało atrakcyjna. Niestety zniechęca do kupna i zwrócenia na produkt uwagi.

Kosmetyk ma formułę delikatnego kremu, bardzo łatwo go rozprowadzić po twarzy, świetnie się również zmywa. Jest to produkt wegański, jego skład jest jak najbardziej naturalny i bardzo delikatny. Ta jego delikatność to właśnie "clue" tego produktu, dla jednych będzie idealny, dla pozostałych zbyt delikatny. W momencie gdy moja skóra była mocno podrażniona, kosmetyk sprawdził się idealnie - delikatnie złuszczał, kiedy stan mojej skóry się poprawił, kosmetyk jest dla mnie zbyt delikatny. Zawsze jednak po jego użyciu skóra jest miękką, nawilżona i wypielęgnowana.

Niestety myślę, że po zużyciu tego opakowania, a trochę się już z nim męczę, raczej nie kupię go ponownie.

Dobry dla wrażliwej cery

Kupiłam go z ciekawości producent obiecał naturalny skład i skuteczność więc się na niego skupiłam. Peeling dobrze oczyszcza jest bez zapachowy praktycznie i nie wyczuwa się Dembiński w nim co uważam za coś dziwnego. Trzymalam go na twarzy około 10 min nie skrzywdził mojej wrażliwej skóry nie spowodował podrażnień i pieczenia. Delikatnie oczyścił i pozostawił ml wygląd żona skore. Ma fajna kremowa konsystencję i przyjemnie się go nakłada skóra po nim jest gotowa na dalsze etapy pielęgnacji

Nie zachwyca

Dobra, mój błąd, nie doczytałam dobrze etykiety i miałam zupełnie inne oczekiwania co do produktu. Postanowiłam dać mu jednak szansę, bo żel z tej serii był całkiem ok.

Zapach peelingu jest dość chemiczny, jednak nie jest jakiś nachalny czy mocno intensywny. Samo działanie jest natomiast, hmmm, bez większego szału. Faktycznie, skóra jest delikatnie wygładzona (z naciskiem na delikatnie), jednak z czasem zauważyłam, że sprzyja powstawaniu ropnych wyprysków. Z tego powodu używałam go raz na tydzień, aby zużyć go do końca, a jednoczenie nie pogorszyć za mocno stanu cery. Za to nie powoduje pieczenia ani innego uczulenie, więc dobre i to.

No cóż, z AA to my się jednak nie polubimy. To chyba już będzie koniec podejść do marki, bo ileż można.

Delikatny i skuteczny!

Peeling enzymatyczny AA #PEEL kupiłam w Rossmannie. Potrzebowałam akurat jakiegoś peelingu, więc do koszyka wrzuciłam również ten produkt. Jakież pozytywne było moje wrażenie, gdy okazało się, że ten peeling działa u mnie dokładnie tak, jak znany peeling ananasowy droższej marki. Działanie kosmetyku jest na tyle delikatne, a jednocześnie skuteczne, że podczas aplikacji mam wrażenie jakby przyjemnej maseczki! Produkt jest biały, kremowy. Po dziesięciominutowym "zabiegu" skóra jest gładka, odświeżona i bardzo przyjemna w dotyku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Ten peeling nie szczypie tak, jak inne peelingi enzymatyczne! Cieszy mnie zawartość naturalnych składników i witaminy E (jakże zbawiennej dla skóry). Pojemność produktu to 75 ml i wystarcza na dość dużo zastosowań. Efekt miękkiej i przyjemnej w dotyku skóry wygrywa wszystko. Osobiście lubię, gdy kosmetyki ładnie pachną - ten nie wyróżnia się jakimś specjalnie przyjemnym zapachem, ale - rzekłabym - neutralną, ledwo wyczuwalną wonią. Dość łatwo się zmywa. Jestem zadowolona z działania produktu i polecam. To "perełka" za grosze! Dla mnie super! Warto wypróbować.

Super !

Pierwszy raz zdecydowałam się na peeling enzymatyczny, dotychczas nie stosowałam peelingów tego rodzaju. Ale jestem bardzo zadowolona i na pewno do niego wrócę.
Produkt umieszczony jest w wygodnej biało-żółtej tubce z której dobrze się wydobywa produkt. Peeling jest koloru białego gęsty super się rozprowadza oraz ma delikatny zapach.
Peeling jest naprawdę super po jego użyciu nie zauważyłam aby mnie uczulił czy spowodował jakiekolwiek podrażnienia. Cera po nim jest bardzo gładka aksamitna przyjemna w dotyku, a makijaż po peelingu wygląda wprost przepięknie. Jest to delikatny produkt który też nie robi jakiegoś efektu wow, ale jest naprawdę godny uwagi i nie zrobi nam krzywdy.

Przyjemny

Kosmetyk dostałam od znajomej, której się nie sprawdził. Ja za to polubiłam go od pierwszego zastosowania. Znajduje się w tubce. Na minus jest to, że, gdy kosmetyk się już kończy to ciężko go wycisnąć.
Ma formułę dość gęstego kremu i przyjemny, delikatny zapach. W moim przypadku spełnił założenia producenta. Skóra po zmyciu go jest miękka, bardziej rozjaśniona i uspokojona. To delikatny efekt, ale sam ten peeling jest bardzo delikatny i bezpieczny. Myślę, że nawet najbardziej wrażliwym cerom nie zrobi krzywdy. Po regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę. Cera stała się mniej podrażniona i odżywiona. Na plus jest oczywiście fakt, że to produkt wegański i z dobrym składem.

Ideał dla cery wrażliwej

Używanie tego kosmetyku to czysta przyjemność.
Zapach, konsystencja, działanie.. Ja jestem kupiona.

Peeling jest zapakowany w małą, poręczną tubę dzięki czemu nie ma problemu z wydobyciem produktu.
Konsystencja peelingu jest kremowa, po nałożeniu niewidoczna.
Kosmetyk w żaden sposób nie podrażnią skóry. Ani po nałożeniu, ani po zmyciu.
Pozostawia po sobie uczucie oczyszczenia i aksamitnej miękkości. Twarz staje się niesamowicie gładka dzięki czemu późniejszy makijaż wygląda olśniewająco.
Mnie osobiście bardzo odpowiada efekt jaki uzyskuje po użyciu tego peelingu i na pewno będę do niego wracać.

Bardzo delikatny

Nie jestem fanką peelingów enzymatycznych, ale latem odpuszczam sobie peelingi kwasowe i sięgam po coś mega delikatnego.
Ten peeling z AA przy mojej cerze mieszanej i wrażliwej spektakularnych efektów nie dał, ale był w porządku.

Jest on gęsty i kremowy. Nie powoduje pieczenia i zaczerwienienia skóry.
Ja trzymałam go ok.10/15 minut. Zmywał się łatwo i nie pozostawiał na skórze żadnego filmu.

Skóra po jego użyciu była trochę bardziej gładka w dotyku i w sumie tyle.

Nie czułam efektu odświeżenia skóry jak po niektórych peelingach enzymatycznych.

Myślę, że jest to produkt dla naprawdę wrażliwej skóry. Moja cera mieszana potrzebuje czegoś mocniejszego.

Super, że jest to produkt polski i wegański.

Delikatnie złuszcza I wygładza skórę

Kupiłam go bo bardzo lubię tą markę.Polubiłam go za to że jest wegański.Oprócz tego świetnie złuszcza i wygładza skórę twarzy.Ma piękny zapach i jest wydajny.