Dessange, Professional Hair Luxury, Extreme 3 Huiles, Szampon odżywczy do włosów bardzo suchych i uwrażliwionych

Szampon odżywczy do włosów suchych, uwrażliwionych, poddawanych zabiegom fryzjerskim i częstej stylizacji.
Pierwszy krok rytuału odżywczego dla włosów bardzo suchych i uwrażliwionych to pielęgnacyjny szampon, który odżywi strukturę włosa. Drogocenne olejki: arganowy, kameliowy i pracaxi, wspomagają regenerację i zapewniają włosom elastyczność.

Jeden z lepszych

W ramach testów na wizażu miałam okazję zapoznać się z całą serią kosmetyków Dessange Professional Hair Luxury. Muszę przyznać, że kondycja moich włosów znacząco się poprawiła już po 3 tygodniach stosowania. Seria ta daje możliwość stworzenia małego SPA dla włosów w domowym zaciszu i można spokojnie porównać ją do profesionalnych kosmetyków fryzjerskich. Szampon bardzo dobrze się spienia, daje efekt świeżości i świetnie regeneruje zniszczone włosy. Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu ;)

Używa produktu od: próbka

Szampon do włosów suchych i poddawanych zabiegom stylizacji

Szampon ma delikatny ładny zapach, nie podrażnia skóry głowy, łatwo się pieni i dobrze spłukuje. Wlosy są mile w dotyku i łatwe w rozczesywania.
Dodatkowym plusem szamponu jest jego opakowanie, dzięki czemu wiem ile mi pozostało produktu.

Wypielęgnowane włosy

Bardzo fajne szampony ostatnio nabywam w Hebe, ta marka nie jest wyjatkiem. Mimo niezbyt zachwycajacego składu, postanowiłam dać mu szansę. Szampon przyjemnie sie stosuje, obficie się pieni i ma kwiatowo-slodki zapach. Zostawia włosy gładkie, nawilżone, lagodnie obchodzi się z kolorem po farbowaniu. Przestałam mieć splatane i przyklapnięte siano, kosmyki są lśniące i sprężyste nawet bez odżywki. Nie przetluszcza ich przy nasadzie. Jest wydajny, skuteczny, niestety regularna cena nie jest niska. Stosuje na przemian z węglowym szamponem oczyszczającym Salon at Home Wortington - oba lubię, ale ten jest zdecydowanie bardziej wydajny, regenerujący i łagodny dla włosów.

Bardzo dobry

Jeżeli na głowie od prostowania czy innych zabiegów masz tzw. sianko, to ten szampon jest właśnie dla ciebie. Oprócz dużej wydajności, pięknego zapachu i mocnego pienienia, szampon ten uratuje cię przed obcinaniem włosów, gdyż...Świetnie odżywia, nawilża, regeneruje. Włosy po jego stosowaniu (wraz z olejkiem z serii) są gładkie, sypkie, lśniące i bez siana.

Świetny włosowy nawilżacz!

Szamponu używałam razem z maską oraz olejkiem z tej samej serii. Produkt ma poręczne, klasyczne opakowanie - butelka z korkiem na zatrzask..
To jeden z lepszych szamponów do suchych i wrażliwych włosów, jakich do tej pory używałam.
Jest bardzo wydajny, niewielka ilość pozwalała mi na umycie całej głowy (włosy średniej długości, do ramion). Już podczas mycia czułam, że włosy nie plączą się i są przyjemne w dotyku. Przeczesywałam je palcami bez problemu jeszcze przed użyciem maski - to mnie naprawdę zaskoczyło :)
Po dwukrotnym umyciu nakładałam niewielką porcję maski, a na same końcówki olejek z tej serii. Suszyłam włosy i efekt był świetny. Błyszczące, miękkie i nawilżone włosy.
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie zapach :( Co prawda nie drażnił mnie na tyle, żeby nie chcieć używać produktów, ale jest specyficzny. Ciężko go porównać do czegokolwiek, na pewno nie jest to zapach owocowy ani kwiatowy. Przypomina mi trochę ciężkie wieczorowe perfumy.
Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia bardzo indywidualna, a 99% z nas i tak wącha szampony przed zakupem ;-)

Agata

Fajny produkt

Mój ostatni nabytek, a raczej prezent! Baaardzo fajny! Szkoda, że dość ciężko go dostać, bo moje włosy po myciu były piękne i zostało to zauważone przez innych. Będę sięgać!

piękny egzotyczny zapach

tak, zapach to pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy trzymamy w dłoni ten szampon. szampon jest przezroczysty, barwy bursztynu. naprawdę ma niezwykły zapach olejków, lekko cynamonowy, miodowy, ambrowy. włosy przyjemnie pachną po umyciu. dobrze się pieni, nawilża. włosy pięknie wyglądają, są bardziej błyszczące, a końcówki nie są postrzępione. nie elektryzują się . warto przetestować.

Używa produktu od: próbka

Szampon Dessange, Extrême 3 Huiles,

Te kosmetyki są cudowne, zapach obłędny, a włosy jak po wyjściu u fryzjera i efekt nie znika. Jestem zachwycona. Szampon nadaje blasku, miękkości, a włosy są piękne.

Oczyszcza

Szampon bardzo ciekawie się prezentuje, ponieważ jego zawartość jest widoczna i widać w nim fajne bąbelki. Kolejną zaletą butelki jest to, że wiemy kiedy zbliża się ku końcowi i powinniśmy zaopatrzyć się w kolejny szampon.
Moim zdaniem spełnia swoje zadanie, oczyszcza włosy i bardzo przyjemnie pachnie.

Szampon dessange

Szampon zrobił czystki na skórze głowy jak wykładowcy na pierwszym roku studiów. Jednocześnie zadbał o te pięknie rosnące latorośle zwane włosami. Włosy są bardziej miękkie i pięknie pachną.

Cudowny zapach i działanie :)

Miałam możliwość przetestowania tego produkty w ramach Klubu Recenzentek.
Jest to jeden z produktów z tej linii. Szampon ma bardzo przyjemny, lekko perfumowany zapach, który naprawdę długo utrzymuje się na włosach.
Dobrze się pieni, bardzo dobrze. Jest dość wydajny. Przy regularnym stosowaniu włosy rzeczywiście stały się odżywione, nawilżone, wygładzone i puszyste. Zdecydowanie mniej się łamią. Bardzo chętnie będę sięgać po ten produkt :)

Fajny szampon

Szampon ma zapach bardzo intensywny który utrzymuje się na włosach dość długo. Mi on nie przeszkadza bo lubię taki zapach. Konsystencja szamponu jest bardzo przyjemna jak na szampon, jest gęsta ale nie bardzo, przypomina mi miód kolorem i samą konsystencją. Nie wielka ilość wystarczy by dobrze umyć włosy. Pieni się, oczyszcza bardzo dobrze i nie obciąża włosów. Super też sprawdza się z dodatkiem innych szamponów.

Mój hit

Szampon jest naprawdę bardzo dobry,wydajny i nawilżający.Czuć obecność olejków w trakcie mycia włosów.Mam przesuszona skórę na dłoniach,która bardzo fajnie się nawilża podczas używania szamponu.
Zalety:
Nawilżenie
Wydajność
Ładny zapach
Ładne opakowanie
Wady:
Brak