Dessange, Professional Hair Luxury Extreme 3 Huiles Shampooing Nutri Regenerant (Silnie regenerujący szampon do włosów z 3 olejami)

Zainspirowany technikami regeneracji włosów stosowanymi w salonach fryzjerskich DESSANGE szampon Extrême 3 Huiles odżywia i chroni włosy suche i uwrażliwione. Dzięki formule zawierającej 3 dobroczynne olejki: arganowy, kameliowy i pracaxi, włosy stają się odżywione, gładkie i pełne witalności. Suche, uwrażliwione włosy odzyskują blask i naturalne piękno.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych, do włosów farbowanych
łagodzące, nawilżające, wygładzające
Włosy
wymagające prostowania, długie

Szampon kupiłam zachecona opiniami na wizażu, jako że poszukuję czegoś co naprawi moje włosy po dwukrotnej dekoloryzacji z czarnego do blondu.

Produkt przepięknie pachnie, kwiatowo, intensywnie, znajomi pytają czy mam jakieś nowe perfumy, a to tylko szampon :) Jest bardzo wydajny, mimo małego opakowania starczył mi na ponad 2 miesiące myjąc włosy co drugi dzień.

Dobrze domywa włosy, pieni się, włosy po jego użyciu łatwo się rozczesują (a z tym mam duży problem), są odżywione, nawilżone i bardziej gładkie. Czuć jak grzebień sunie po kosmykach bez żadnych przeszkód.

Szampon nie należy do najtańszych, ale zdecydowanie warto go kupić raz na czas!

To jest szampon!

Doskonały dla włosów cienkich i długich, dobrze oczyszcza i nie obciąża. Szampon sprawia, że włosy są dobrze odżywione, miękkie, gładkie, błyszczące, nie puszą się. W moim przypadku wydłuża również świeżość włosów, nie przetłuszczają się tak szybko. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, zamknięty w wygodnym opakowaniu, cała seria z 3 olejami działa fantastycznie na włosy. Warto szukać tego produktu na promocji, ponieważ nie należy do tanich.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szampon do włosów suchych i poddawanych zabiegom stylizacji

Szampon ma delikatny ładny zapach, nie podrażnia skóry głowy, łatwo się pieni i dobrze spłukuje. Wlosy są mile w dotyku i łatwe w rozczesywania.
Dodatkowym plusem szamponu jest jego opakowanie, dzięki czemu wiem ile mi pozostało produktu.

Wypielęgnowane włosy

Bardzo fajne szampony ostatnio nabywam w Hebe, ta marka nie jest wyjatkiem. Mimo niezbyt zachwycajacego składu, postanowiłam dać mu szansę. Szampon przyjemnie sie stosuje, obficie się pieni i ma kwiatowo-slodki zapach. Zostawia włosy gładkie, nawilżone, lagodnie obchodzi się z kolorem po farbowaniu. Przestałam mieć splatane i przyklapnięte siano, kosmyki są lśniące i sprężyste nawet bez odżywki. Nie przetluszcza ich przy nasadzie. Jest wydajny, skuteczny, niestety regularna cena nie jest niska. Stosuje na przemian z węglowym szamponem oczyszczającym Salon at Home Wortington - oba lubię, ale ten jest zdecydowanie bardziej wydajny, regenerujący i łagodny dla włosów.

Jeżeli na głowie od prostowania czy innych zabiegów masz tzw. sianko, to ten szampon jest właśnie dla ciebie. Oprócz dużej wydajności, pięknego zapachu i mocnego pienienia, szampon ten uratuje cię przed obcinaniem włosów, gdyż...Świetnie odżywia, nawilża, regeneruje. Włosy po jego stosowaniu (wraz z olejkiem z serii) są gładkie, sypkie, lśniące i bez siana.

Świetny włosowy nawilżacz!

Szamponu używałam razem z maską oraz olejkiem z tej samej serii. Produkt ma poręczne, klasyczne opakowanie - butelka z korkiem na zatrzask..
To jeden z lepszych szamponów do suchych i wrażliwych włosów, jakich do tej pory używałam.
Jest bardzo wydajny, niewielka ilość pozwalała mi na umycie całej głowy (włosy średniej długości, do ramion). Już podczas mycia czułam, że włosy nie plączą się i są przyjemne w dotyku. Przeczesywałam je palcami bez problemu jeszcze przed użyciem maski - to mnie naprawdę zaskoczyło :)
Po dwukrotnym umyciu nakładałam niewielką porcję maski, a na same końcówki olejek z tej serii. Suszyłam włosy i efekt był świetny. Błyszczące, miękkie i nawilżone włosy.
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie zapach :( Co prawda nie drażnił mnie na tyle, żeby nie chcieć używać produktów, ale jest specyficzny. Ciężko go porównać do czegokolwiek, na pewno nie jest to zapach owocowy ani kwiatowy. Przypomina mi trochę ciężkie wieczorowe perfumy.
Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia bardzo indywidualna, a 99% z nas i tak wącha szampony przed zakupem ;-)

Agata

Fajny produkt

Mój ostatni nabytek, a raczej prezent! Baaardzo fajny! Szkoda, że dość ciężko go dostać, bo moje włosy po myciu były piękne i zostało to zauważone przez innych. Będę sięgać!

Jeden z lepszych

W ramach testów na wizażu miałam okazję zapoznać się z całą serią kosmetyków Dessange Professional Hair Luxury. Muszę przyznać, że kondycja moich włosów znacząco się poprawiła już po 3 tygodniach stosowania. Seria ta daje możliwość stworzenia małego SPA dla włosów w domowym zaciszu i można spokojnie porównać ją do profesionalnych kosmetyków fryzjerskich. Szampon bardzo dobrze się spienia, daje efekt świeżości i świetnie regeneruje zniszczone włosy. Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu ;)

piękny egzotyczny zapach

tak, zapach to pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy trzymamy w dłoni ten szampon. szampon jest przezroczysty, barwy bursztynu. naprawdę ma niezwykły zapach olejków, lekko cynamonowy, miodowy, ambrowy. włosy przyjemnie pachną po umyciu. dobrze się pieni, nawilża. włosy pięknie wyglądają, są bardziej błyszczące, a końcówki nie są postrzępione. nie elektryzują się . warto przetestować.

Szampon Dessange, Extrême 3 Huiles,

Te kosmetyki są cudowne, zapach obłędny, a włosy jak po wyjściu u fryzjera i efekt nie znika. Jestem zachwycona. Szampon nadaje blasku, miękkości, a włosy są piękne.

Oczyszcza

Szampon bardzo ciekawie się prezentuje, ponieważ jego zawartość jest widoczna i widać w nim fajne bąbelki. Kolejną zaletą butelki jest to, że wiemy kiedy zbliża się ku końcowi i powinniśmy zaopatrzyć się w kolejny szampon.
Moim zdaniem spełnia swoje zadanie, oczyszcza włosy i bardzo przyjemnie pachnie.

Szampon dessange

Szampon zrobił czystki na skórze głowy jak wykładowcy na pierwszym roku studiów. Jednocześnie zadbał o te pięknie rosnące latorośle zwane włosami. Włosy są bardziej miękkie i pięknie pachną.