Long4Lashes, Shine Power, Ekspresowa maska do włosów `Połysk i miękkość`

Long4Lashes, Shine Power, Ekspresowa maska do włosów `Połysk i miękkość`

Ekspresowa maska-serum Shine Power to natychmiastowo działający kosmetyk intensywnie wnikający w głąb włosów i zapewniający efekt połysku i miękkości, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Działanie składników aktywnych: Innowacyjny Expert Protein Complex z fitokeratyną precyzyjnie i błyskawicznie uzupełnia niedobór składników budulcowych, regeneruje miejsca wymagające odbudowy, a dzięki systemowi Thermo Protect stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi – gorące powietrze, zmiany wilgotności. Olejek ze słodkich migdałów, dzięki bogactwu składników odżywczych i witamin, poprawia kondycję włosów i sprawia, że odzyskują witalność, idealny połysk i wyjatkową miękkość.Kompleks witaminowy wraz z ekstraktem z aloesu przenika w głąb włosów, doskonale je nawilżając, wzmacniając i dodając im blasku.

w saszetce
do włosów długich, do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
wygładzające, nabłyszczające, nawilżające

Oscar dla producenta!

Tak zmyślnej fabuły nie byłby w stanie napisać byle kto. Tu trzeba mieć wybitny talent w dziedzinie bajkopisarstwa. Opis tej maski... no, porywa. Cóż tu się ma nie dziać! Idealny połysk! Wyjątkowa miękkość! Nawilżenie, wzmocnienie i uwaga: puenta tej opowieści - EFEKT JAK PO WIZYCIE W SALONIE FRYZJERSKIM!!!
To albo ten salon jakiś kiepski albo aktor, który ma odegrać tą całą rolę do kitu...

Do zakupu tej maski popchnęły mnie trzy następujące powody* (nie żeby mnie trzeba było jakoś specjalnie namawiać do zakupu kosmetyków, ale lubię się zawsze dobrze uargumentować):
1. Uwielbiam serum do rzęs tej marki;
2. Zawsze jestem łasa na obietnice połysku;
3. Na KWC posiada tylko jedną opinię, więc czemu by nie dołożyć cegiełki od siebie?
*kolejność losowa

Posiadam włosy do ramion. Od nasady szybciej się przetłuszczają a końce wymagają porządnego dociążenia i wygładzenia, są suche. Połowa długości ma naturalny kolor, reszta to stary farbowany już zrudziały ciemny brąz

połysk umiarkowany, miękkość duża

Maskę kupiłam bez przekonania, wydawało mi się, że wszystko co wychodzi pod logo long4lashes jest tylko odcinaniem kuponów od sławy odżywki przyspieszającej wzrost rzęs, której sama jestem wielką fanką. Skusiła promocyjna cena - 3,50 za saszetkę, no to co mi szkodzi. No i nie tylko nie zaszkodziło, ale jestem z maski bardzo zadowolona.
Na moje cienkie półdługie włosy ilość maski przeznaczonej na jedno użycie jest wystarczająca, zapach jest bardzo przyjemny, nie kwiatowy, nie owocowy, taki szamponowo-odżywkowy ;) Już podczas spłukiwania włosów czuje się, że są bardzo miękkie i efekt utrzymuje się także po wyschnięciu. Co do połysku to jest zauważalny, natomiast raczej jako subtelny zdrowy blask niż efekt nabłyszczacza. Nie mam bardzo zniszczonych włosów, więc może dlatego różnica 'przed' i 'po' nie jest tak spektakularna.
Chętnie wrócę do tej maski, ale najpierw przetestuję jej pozostałe wersje :)