Ettang, Peppermint Modeling Take -out Cup Pack (Miętowa maska do twarzy)

Ettang, Peppermint Modeling Take -out Cup Pack (Miętowa maska do twarzy)

Jednorazowa maseczka modelująca. Nawilża, chłodzi oraz odświeża cerę. Relaksuje oraz poprawia kondycję skóry.

Niestety

Niestety żadna z maseczek z tej linii nie sprawdziła się w moim przypadku. Linia na opakowaniu do momentu którego należy nalac wodę jest w złym miejscu. Nie widziałam żadnych efektów po użyciu, a po wyrobieniu maseczki zrobiły się okropne grudki

Bubel- wyścig z czasem

Maseczka zamknięta jest w plastikowej miseczce, mamy dołączoną szpatułkę więc super. Wystarczy, że wlejemy wodę, wymieszamy i maseczka gotowa. Brzmi banalnie ale w praktyce jest to trudne wyzwanie. Po pierwsze maseczki nie da się dobrze wymieszać i mamy sporo grud. Po drugie maseczkę musimy nakładać bardzo szybko, ponieważ w trakcie gęstnieje i nie sposób ją nałożyć. Udało mi się nałożyć połowę maseczki, drugą połowę musiałam wyrzucić. Maseczka zachowuje się typowo do masek algowych, które musimy nakładać grubą warstwą. Po zaschnięciu ściąga się ją łatwo i wygląda to trochę jak gumowa maska z grudami. Kto miał do czynienia z algowymi maseczkami wie o co mi chodzi. W trakcie czujemy przyjemny chłód co mi się podoba. Maseczka działa kojąco i wygładzająco, nawilżenie jest raczej średnie.

Żałuję, że skuszona promocją kupiłam kilka sztuk na zapas. Dla mnie to bubel a aplikacja maseczki to wyścig z czasem.