Eveline, Bubble Face Mask Moisturising (Maska bąbelkowa w płacie `Nawilżenie`)

Eveline, Bubble Face Mask Moisturising (Maska bąbelkowa w płacie `Nawilżenie`)

Pojemność 1 szt

Nawilżająca maseczka bąbelkowa w płacie, wzbogacona o zieloną herbatę, alantoinę i grejpfrut, idealnie odświeża skórę, intensywnie wygładza, detoksykuje oraz niweluje przesuszenia, pozostawiając cerę nawilżoną i promienną.

Bąbelkowa wariacja

Zdziwiłam się bardzo gdy zobaczyłam na półce w drogerii ten produkt, ale postanowiłam go wypróbować i nie żałuję. Maska ta jest bardzo bogata w takie składniki jak zielona herbata i grejpfrut.
Opakowanie to zwykła saszetka, która w sobie kryje maseczkę w płachcie nasączoną dosyć mocno płynem. Płat ma zielony kolor, ale to jest ta esencja, która zamienia się w piankę. Materiał maseczki jest miękki i dobrze mi się go nakładało, i był dobrze dopasowany do mojej twarzy.
Maseczka zaczyna dosyć szybko musować i zamienia się jej powierzchnia w piankę. Odczuwa się na twarzy lekkie bąbelkowanie, ale nie trwa to długo.
Ja po minięciu zalecanego czasu ściągałam maseczkę z twarzy, a piankę, ktora powstała wykorzystywałam do dokładnego oczyszczenia skóry, i potem zmyłam ciepłą wodą.
Skóra po tym zabiegu jest miękka, dopieszczona, nawilżona. Maseczka nie wywołała u mnie żadnej niepożądanej reakcji.

Używa produktu od: próbka

Innowacyjny dla mnie produkt

Masek w płacie zaczęłam używać dopiero od niedawna. W tym przypadku mamy połączenie tejże maski wraz z efektem bąbelkującym co jest dla mnie totalną nowością.
Marka Eveline wprowadziła tego typu dwie propozycje-dla cery normalnej i mieszanej oraz tej, która jest przeznaczona dla cery suchej i wrażliwej.
Tą maskę dostałam w prezencie, więc nie miałam możliwości wyboru, ale na przyszłość chce wypróbować tą drugą opcję, bardziej odpowiadającą mojej cerze.
Opisywany produkt wzbogacony został w zieloną herbatę, alantoinę i grejpfrut.
Znajduje się w podłużnej, foliowej saszetce z dobrze zaznaczonym miejscem do rozerwania.Szata graficzna jest kolorowa i przykuwa uwagę. Wszelkie informacje znajdują się w tylnej części .
Po otwarciu saszetki wyczuwalny jest dość chemiczny aromat, który nie przypadł mi do gustu, na szczęście nie jest bardzo intensywny i nie psuje zabiegu.
Płat ma zielony kolor, jest mocno nasączony,ale nie przesadnie i ściśle ułożony.Widoczny jest nadmiar esencji, która także ma zielonkawą barwę. Materiał jest miękki, ale dosyć cienki, więc trzeba uważać przy rozkładaniu.Zaczyna szybko musować, ale piana stopniowo nabiera objętości i nie spada z buzi.
Rozmiar płachty jest dla mnie odpowiedni, bo pokryła całą twarz, ale miałam problem z otworami na oczy i usta. Czułam dyskomfort, gdy zadziałał aktywny tlen, bo piana spływała mi na usta.
Przez 15 minut zalecanego czasu odczuwa się miłe bąbelkowanie, taki delikatny masaż dla skóry. Płat pod koniec niestety zsuwa się z buzi pod wpływem ciężkości piany.
Po zdjęciu jej widoczne są na twarzy pozostałości, a producent zaleca zmycie ich ciepłą wodą i rzeczywiście nie ma z tym problemu. Ja jednak wolę maseczki, gdzie resztę esencji mogę wmasować.
Produkt pozostawia skórę gładką, pełną blasku, nawilżoną.Nie powoduje zaczerwienia czy podrażnienia. Nie zaostrza zmian trądzikowych i nie powoduje powstawania nowych.
Nie jest drogi, a dodatkowo łatwo dostępny.