Niuqi, Make Up, Make Up Cover (Podkład kryjąco-wygładzający)

Niuqi, Make Up, Make Up Cover (Podkład kryjąco-wygładzający)

Kategoria
Marka

Podkład kryjąco-wygładzający NIUQI zapewnia doskonałe krycie bez efektu maski. Kremowa formuła tuszuje niedoskonałości, dopasowując się do koloru skóry oraz wygładzając jej strukturę. Zawiera filtr UV. Polecany do każdego typu skóry.

Filtry
SPF <15
fluidy
normalna
kryjące
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Szkoda, że tak rzadko dostępny

Jest to naprawdę świetny produkt. Pięknie wyglada na twarzy, nie waży się, świetnie współpracuje z pudrami. Nie za szybko się wyświeca a przede wszystkim nie robi plam. Cena bardzo niska jak na tak dobry podkład. Naprawdę szkoda, że był tak mały rzut.

Oj niedobry...

Kupiłam z ciekawości, ale bardzo mnie zawiódł.
Na twarzy różowieje i bardzo ciemnieje, dość mocno się również wyświecał. Krycie było świetne, jednak co z tego jeśli się ciastkuje, ściera i po pewnym czasie zwyczajnie go nieestetycznie widać. Zbiera się też w zmarszczkach pod oczami. Szybko wyglądał, jakby był noszony już wiele godzin.
Żeby go zużyć i nie wyrzucać musiałam mieszać ze zbyt jasnym podkładem innej marki, a i tak wyglądało to źle. Nigdy więcej.

Średni

Skusiłam się na odcień nr 02
Mimo swojej niskiej ceny, produkt bardzo dobrze kryje i jest dość wydajny. Niestety są to jedyne zalety, które znalazłam.
Co do wad, to moim zdaniem konsystencja jest za gęsta. Powoduje to trochę ciężkie aplikowanie, a także fakt, iż czuć do na twarzy. Ponadto, po pewnym czasie staje się widoczny.
Jak dla mnie, kompletnie nie trafiony.

fajny

Podkład kupiłam z ciekawości w biedronce jednak sprawdził sie u mnie super,fajne krycie jak za tak niską cenę
jestem mile zaskoczona i już szukam nowego :)

Zaskoczył mnie

Trochę sceptycznie podchodziłam do tego podkładu. Bo jak to tak fajny podkład w biedronce w promocji za 10 zł? Moje obawy się potwierdziły i tak kupiłam fajny podkład w Biedronce za 10 zł. Jest zamknięty w szklanym pojemniczku z pompką która niestety wydobywa za mało produktu i się trochę zacina ale to nie jest dla mnie problem. Jego formuła jest według mnie tłusta ale mojej suchej skórze to odpowiada. Kiedy mam ochotę na glow to właśnie ten podkład nakładam. Kolor najjasniejszy niestety odrobinę jest dla mnie za ciemny ale jak przeciągne na szyję jest ok . Ładnie wygląda na buzi, nie ciastkuje się. Trwałość jest też okej . Jest to taki dobry podkład na codzień.

Naprawdę przyzwoity podkład

Podkład niuqi wpadł mi w ręce przez przypadek w biedronce. Nie znałam wcześniej tej firmy więc moje podejście było sceptyczne. Niską cena skłoniła mnie do kupna, oraz obietnica producenta co do krycia bez efektu maski. A więc do rzeczy, podkład jest naprawdę dobry, krycie jest całkiem przyzwoite i rzeczywiście nie tworzy maski na twarzy. Bardzo fajna konsystencja, gęsta, ale nie szybko zastygająca więc można na spokojnie bo nakładać. Nie zapycha. Jedynym małym minusem jest wykończenie, które nie jest całkiem matowe, ale tego producent nie zapewniał.

Jest ok

Podkład swietnie się rozprowadza, dobrze kryje, nie czuć go na twarzy. Ale to by było na tyle. Szybko się sciera, zostaje w zmarszczkach mimicznych. Ładne wykończenie niestety na krótko. Szybko się wyświeca. Mimo to po zmieszaniu z innym trwałym podkładem trzymie się nieco dłużej. Jest ok do rozjaśniania innych podkładów a najjaśniejszy dobrze służy jako korektor. Kupiłabym go ponownie chociażby z tego powodu. Dla mnie ok ale rewelacji nie ma.

Prawie bez wad ^.^

Kupiłam podkład przypadkiem robiąc zakupy w biedronce. Nie pokładałam w nim nadziei , bo same wiecie jak to jest z tymi dyskontowymi kosmetykami.
Zaciekawił mnie jego ładny, cielisty odcień i niska cena. Postanowiłam więc zaryzykować.

Teraz już wiem, że to był strzał w 10!

Podkład jest zapakowany w szklaną buteleczę z pompką, która się czasem zacina - ale taki mały minus nikomu nie zaszkodził.
Sam produkt jest stosunkowo gęsty, kolor 01 Cielisty idealnie dopasował się do mojej skóry. Ja nakładam go najpierw palcami, delikatnie go rozcierając, a potem wklepuje go gąbeczką.
Krycie podkładu jest dość mocne, bez problemu radzi sobie kryciem niedoskonałości. Nie zapycha mnie.
Minusem jest właśnie ta gęstość, która zwiększa jego użycie przy jednej aplikacji. Produkt cięzki do zdobycia - byłam w kilku biedronkach i niestety nie znalazałam go w żadnej. Szkoda, bo był tani i dobry.

Ja osobiście jestem z niego zadowolona. Jeśli tylko spotkam go w jakiejś biedronce to kupię go na zapas.

Krycie

Nie byłam do końca przekonana że za ta cenę podkład będzie miał działanie kryjące i zarazem matujące i zaskoczyłam się bardzo pozytywne.Krycie idealne wraz z baza matujaca tworzy bardzo zgrany duet.Polecam

Kryje :D

Kupiłam w Biedronce akurat był w promocyjnej cenie :D Spodobało mi się opakowanie (z pompką). Wybrałam kolor nr 02 dla mnie super kryje, dość długo utrzymuje się na twarzy, nie ma efektu maski. Jedyny minus to już jest ciężko dostępny, mam nadzieję, że jeszcze uda mi się znaleźć :)

Bubel

Testowałam ten podkład wyłącznie z ciekawości, gdyż kolor (n'02) jest totalnie nietrafiony. Mam cerę normalną, skorą do podrażnień.
Aplikacja: jest gęsty, ciężko sie rozprowadza. Nie można budować krycia, gdyż robi się ciastko, choć jedna warstwa wystarczy by ukryć np. wypryski. Czuć go na twarzy.
Noszenie: Po kilku minutach na twarzy stał się widoczny. Podkreśla każdą skórkę. Po dwudziestu minutach wszedł w zmarszczki mimiczne. Na tym etapie powinnam była go już zmyć, gdyż wyglądał na znoszony. Po godzinie starł się z nosa, mimo że nie dotykałam go. Zaczął się rolować na brodzie. Było czuć go jeszcze mocniej.
Totalnie nie współpracował z rozświetlaczami (nałożyłam dwa różne dla porównania).
Podsumowując: jest ciężki i bardzo szybko staje się widoczny. Totalne przeciwieństwo mojego ulubionego podkładu.

Ówczesny ulubieniec!

Mam kolorek N02 i ten kolor jest dla mnie w punkt! Idealnie beżowy, a ja właśnie takich odcieni jestem zmuszona szukać. Krycie ma super! Pięknie można je budować i nie tworzy przy tym maski. Nie rozmazuje się, nie roluje, dobrze trzyma się twarzy, a zagruntowany pudrem to już w ogóle super. Podoba mi się to, że choć to podkład kryjący, nie jest on takim typowym matem i nie jest też ciężki, nosi się go dzięki temu komfortowo na buzi przez cały dzień i nie czuć go na skórze. Nie jest to konsystencja taka typowa ciężka i tępa, charakterystyczna dla podkładów kryjących. Jest delikatna, kremowo-lejąca a i wykończenie nie jest właśnie takie matowe, a ładnie satynowe, dzięki czemu buźka wygląda na cudnie wygładzoną i świeżą. U mnie nie zbiera się jakoś mocno w załamaniach( wiadomo, ze po całym dniu coś zawsze się zbierze, lecz jest to na tyle mało widoczne, że mi nie przeszkadza). Jak dla mnie bajka, uwielbiam i będę szukać na zapas!