Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Roślinny żel myjący do twarzy SORAYA plante naturalnie oczyszcza skórę dzięki zawartości delikatnej substancji myjącej pochodzenia roślinnego. Zawiera wyciągi z aloesu i białej herbaty. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną, świeżą, gotową do dalszej pielęgnacji.

w tubie
żel
>100ml

Ojjj przyjemny

Duża pojemność, bardzo wydajny żel i przyzwoicie niska cena. Łatwo dostępny w drogeriach. Prosty skład pochodzenia naturalnego, fajnie oczyszcza, nie powoduje ściągania twarzy. Przyjemny, delikatny zapach. Nie spowodował mi dodatkowych wyprysków. Warto po nim zastosować jednak jeszcze tonik. Ogromny plus za naszą polską markę.

Fajny, do spróbowania

Jest to żel, który mnie nie podrażnił, ładnie domywał twarz, ma delikatny zapach. Pewnie za jakiś czas do niego wrócę, ale póki co chcę testować nowe produkty. Fajna cena i dostępność. Mam twarz normalną w stronę suchej i po myciu miałam uczucie ściągniecia, jednak po nałożeniu pozostałej pielęgnacji wszystko mijało.

Bardzo dobry

Żel znajduje się w poręcznej tubie z wygodnym zamknięciem typu klik. Opakowanie jest wykonane z elastycznego tworzywa, które ułatwia wydobycie produktu niemal do samego końca. Otwór do wyciskania żelu jest odpowiedniej wielkości, dzięki czemu jego dozowanie nie sprawia problemu.

Produkt jest przezroczysty i ma dość rzadką konsystencję, przypomina lekko rozwodniony żel. Dobrze się pieni. Nie jest to jakaś szalona piana, ale spokojnie starcza jej na umycie twarzy. Łatwo go spłukać, nie pozostawia na skórze żadnej warstwy.

Produkt jest niemal bezzapachowy. Co prawda da się wychwycić herbacianą nutę, jednak jest on bardzo delikatny i dość słabo wyczuwalny. Mam wrażenie, że z czasem jeszcze bardziej wietrzeje.

Żel dobrze myje, usuwając ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Fajnie odświeża, przy czym nie wysusza, brak uczucia ściągnięcia. Nie "zdziera" warstwy hydrolipidowej ze skóry, ale czuć i widać, że jest dobrze oczyszczona. Nie podrażnia i nie uczula. To co najbardziej mi się w nim spodobało, to fakt, że cera po nim sprawiała wrażenie rozświetlonej wewnętrznym blaskiem :D Nie wiem, jak to dokładnie opisać, ale po prostu wyglądała lepiej.

Najlepszy żel do twarzy!

Uwielbiam go, serio! Jest taki delikatny. Nakładanie go na twarz to przyjemność. Pozostawia skórę mega gładziutką i miękką. Jest dosyć rzadki ale łatwo się pieni. Ma ładny zapach i jak za tak niską cenę świetny skład.
Używam go codziennie rano i wieczorem. Po około 2 miesiącach stosowania widzę, że moja skóra stała się gładka i rozświetlona a wszelkie kosmetyki dłużej się na niej utrzymują. Bardzo polecam i będę do niego wracać.

Mój ulubiony żel!!!

Jeden z pierwszych żeli po których widzę i czuje różnice oczyszczenia mojej skóry. Często można go napotkać na przecenach w Rossmannie i kosztuje ok. 10 PLN. Podczas mycia trochę się pieni co mnie zaskoczyło, ale nie podrażnia mojej skóry i nie szczypie. Mam cerę trądzikową i mieszaną, ten produkt bardzo dobrze sobie z tym radzi :)

Plus za skład

Żel przyciąga swoją szatą graficzną, to ona chyba powoduje, że chcemy ten żel przetestować. W miękkiej i dużej tubie znajdujemy przezroczysty żel, który ma raczej słaby zapach, może nawet ciut mało atrakcyjny, żel też jak na moje wymagania słabo się pieni. Nie uczula i nie podrażnia, co jest dużym plusem. Cena w promocji jest ok. Wydajność średnia.

trzy wady - ale zasadnicze

Ten żel ma trzy wady:
1. wysusza moją skórę
2. nie domywa
3. nieładnie pachnie

Kupiłam ze względu na ładne opakowanie i substancje pochodzenia naturalnego.

ZALETY
Skład żelu jest dobry. Tu rzeczywiście zastąpiono agresywne detergenty i konserwanty tymi pochodzenia naturalnego, które mają łagodniejsze działanie i są bezpieczniejsze dla skóry.

Pomimo łagodniejszych detergentów pieni się bardzo dobrze. Jest bardzo wydajny. Wystarczy odrobinka, by pokryć całą twarz.

WADY
Bardzo mocno WYSUSZAJĄCY dla mojej skóry (normalna, dojrzała). Natychmiast po zmyciu, kiedy przecież skóra jest jeszcze nawilżona pojawia się uczucie suchości i ściągnięcia. Tak mocne, że muszę natychmiast aplikować tonik i esencję. Ponieważ obecnie używam na noc łagodnych retinoli, po myciu normalnie aplikuje tylko tonik, a potem krem z retinolem. Nie chcę dawać pod retinol żadnych innych kosmetyków, bo nie wiem czy nie osłabią działania retinolu. Po użyciu tego żelu muszę nakładać na skórę kosmetyki mocno nawilżające, bo uczucie wysuszenia jest intensywne. Nie jest to efekt stosowania retinolu, bo dwie inne pianki myjące zupełnie nie dają tego efektu.

Użyłam go też rano, choć normalnie rano myję twarz tylko wodą. Efekt wysuszenia skóry jest taki sam.

Żel NIE DOMYWA makijażu. Twarz zmywam 2-etapowo. Najpierw olejek, potem żel lub pianka. Po umyciu twarzy żelem przetarłam twarz wacikiem z tonikiem, bo chciałam ocenić jakość mycia. Wacik nie był idealnie czysty. Nie używam mocnego, wodoodpornego makijażu. Krem BB, tusz, róż.

Nieładny ZAPACH. Zapach jest nieprzyjemny, chemiczny. Nic odświeżającego, nic herbacianego (tu w składzie biała herbata). Wolę kosmetyki do mycia twarzy bez zapachu. A jeśli już to z przyjemnym.

Powtórzyłam mycie wieczorne jeszcze kilka razy, by się przekonać, że to nie był chwilowy kaprys mojej skóry. Ale nie. Ten żel po prostu się dla mojej twarzy nie nadaje.

Soraya wydała cudowny żel do mycia twarzy!

W ostatnich miesiącach coraz to więcej marek tworzy produkty przyjazne dla środowiska, jednocześnie by nie krzywdzić zwierząt. Powstał z tego trend, który jak dla mnie mocno owocuje! Jako, że od wielu miesięcy sama staram się wybierać takie produkty, musiałam koniecznie wypróbować tą serie kosmetyków od Soraya, która zresztą jest bardzo polecana.

Pierwsze wrażenie po otworzeniu wieczka, bardzo przyjemny i delikatny zapach. Nie czuć w nim grama chemii, nie jest sztuczny, naprawdę bije od niego naturalność. Po za tym ma naprawdę dobry skład, większość pochodzenia naturalnego, jak dla mnie bajka! Nie trzeba nakładać do mycia twarzy dużej ilości żelu, ponieważ świetnie się rozprowadza, jest dosyć rzadki, a nie wielka ilość w zupełności wystarczy. Super się go spłukuje, nie pozostawia lepkiej cery. Do tego pozostawia skórę nawilżoną i gładką, wyraźny jest efekt odświeżenia. Żel do mycia twarzy nada się dla cery suchej, wrażliwej .. czyli taka jak moja. Wiele kosmetyków powoduje u mnie reakcje alergiczne, zaczerwienienie, a przy tym nic takiego nie wyskoczyło. Kosztuje naprawdę nie wiele, a jest świetny.

Polecam go wypróbować z całego serca, podejrzewam, że sprawdzi się na każdym typie cery. :)

Świetny skład, dobry dla każdego rodzaju cery

Żel oczyszczający z serii Soraya Plante ma idealny skład. Delikatny, ale skuteczny środek czyszczący sprawia, że skóra jest dobrze oczyszczona, ale nie podrażniona. Dobry dla każdego rodzaju cery, również wymagającej i wrażliwej.

Pozytywne zaskoczenie

Z kosmetykami marki Soraya rzadko miałam styczność, jakoś nie intrygowały mnie. Seria Plante mile mnie zaskoczyła. Żel do mycia twarzy zamknięty jest w gustownej tubce. Ma ciekawy zapach białej herbaty, która na mnie działa relaksacyjnie. Konsystencja żelu jest raczej wodnista, za co daję mały minus. Kosmetyk solidnie zmywa makijaż, po nim nakładam ulubiony krem. Z cerą nic się nie dzieje, wielkie brawa za naturalny skład!

Bardzo fajny naturalny produkt

Zel umieszczony jest w przepieknej, barwnej kwiatowej buteleczce. Elegancko wygląda na półce.

Ma fantastyczny sklad - same naturalne składniki. Jest to dla mnie bardzo ważne przy wyborze kosmetyku. Dodatkowo przepieknie pachnie.

Zel bardzo dobrze się pieni i świetnie domywa twarz z resztek makijażu i zanieczyszczeń po całym dniu. Zostawia skórę odswiezona, nawilzona i czysta. Wystarczy jego niewielka ilość by umyć cala buzie. Jest bardzo wydajny. Cena w porządku. Będę do niego wracać :)

Łagodny dla skóry

Super do codziennej pielęgnacji dla nie wymagającej cery. Ma świetny naturalny skład. Dobrze się pieni jest bardzo wydajny. Skóra po nim nabiera blasku, delikatnie pielęgnuje i wygładza.

Chyba przebił piankę :)

Od dawna już jestem zakochana i oddana piance z tej serii ale widziałam większe ochy nad żelem i postanowiłam spróbować go tez :) Ojej, jest tak samo cudowny jak nie bardziej niż pianka! Żel mamy w tubie 150ml, jest przezroczysty, zapach ma ładny, nie jest bardzo nachalny. Pieni się w porządku, wiadomo bez szału bo mamy delikatne substancje myjące ale daje rade. Używam i ręcznie i ze szczoteczka soniczna i jest dobrze :) Najprzeogromniejszy plus tego żelu jest taki ze zmywa cały makijaż (i nie szczypie przy tym w oczy!) co jest dla mnie czasem kołem ratunkowym jak chce się spać a tu jeszcze 52-etapowa pielęgnacja... :P Nie powoduje ściągnięcia, buzia jest oczyszczona, miękka i gotowa do dalszej pielęgnacji. Dla mnie ekstra, na pewno będę kupywać pewnie na zmianę z pianka :)