Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Roślinny żel myjący do twarzy SORAYA plante naturalnie oczyszcza skórę dzięki zawartości delikatnej substancji myjącej pochodzenia roślinnego. Zawiera wyciągi z aloesu i białej herbaty. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną, świeżą, gotową do dalszej pielęgnacji.

w tubie
żel
>100ml

Sprawdza się świetnie

Żel idealnie spełnia swoją rolę w oczyszczaniu skóry twarzy. Ma fajną, żelową konsystencje, która bardzo delikatnie rozprowadza się na skórze. Dobrze oczyszcza, a ponadto nie zostawia cery ściągniętej i wysuszonej, wrecz przeciwnie - skóra jest mięciutka i sprawia nawet wrażenie nawilżonej. Skład jak najbardziej naturalny, łagodne detergenty które nie podrażniają skory, idealnie nadają się do kazdego typu cery. Jak dla mnie naprawdę godny polecenia :)

Dobry produkt dla cery normalniej i mieszanej :)

Gdy używałam maści przeciwtrądzikowych to po umyciu nim skóry była bardzo przesuszona (mimo że używałam silnie nawilżających kremów), polecałabym ten żel do skóry normalnej i mieszanej, raczej nie dla suchej

Nie jest ideałem

Kupiłam ze względu na fenomenalny skład. Kiedy zaczęłam go używać nie byłam do niego przekonana, raz się przeraziłam. Zostawiłam go troszeczkę dłużej na twarzy, bo w międzyczasie robiłam coś innego i kiedy go zmyłam, wyskoczyły mi czerwone placki na twarzy. Co prawda miałam wtedy okres kiedy moja cera była na policzkach trochę sucha, ale mimo wszystko. Na szczęście plamy dość szybko zniknęły, a sytuacja nigdy się nie powtórzyła. Niemniej jednak podchodzę do tego żelu z rezerwą, chociaż oczyszcza dobrze i nie wyskakują po nim żadne niespodzianki, więc chyba można mu zaufać. Według mnie nie jest to zbyt wydajny żel, bo nie ma zbyt gęstej konsystencji, dużo się go wydobywa z tubki. Nie wiem czy kupię go ponownie, chociaż spełnia generalnie swoją rolę.

Spełnia swoją rolę

Naturalny żel myjący o dobrym składzie i cenie. Doskonale usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Zapach mało wyczuwalny. Po zastosowaniu pozostawia uczucie ściągnięcia na skórze. Świetnie się sprawdza się przy mojej tłustej cerze. Dobrze się pieni i szybko zmywa.

Polubiliśmy się

Żel jest bardzo przyjemny. Fajnie myje, bez uczucia ściągnięcia, lekko się pieni. Posiada świetny skład. Na początku troszkę mnie po nim wysypało, ale w trakcie użytkowania przeszło. W dodatku linia plante ma piękne opakowania. Na pewno kupię ponownie.

Średniak

Niestety pozostawia wrażenie nie domytej skóry. Średnio radzi sobie ze zmywaniem makijażu czy usuwaniem nadmiaru sebum.
Bardzo szybko się zużył, choć może to i dobrze.

Żel do twarzy Soraya

Żel bardzo dobrze zmywa makijaż, oczyszcza skórę i ją nawilża. Po jego stosowaniu moja twarz jest gładka w dotyku. Nie podrażnia, nie uczula, a jego zapach jest neutralny. Trzeba też docenić jego skład. W moim przypadku sprawdził się przy suchej skórze. Jest też wydajny i ma piękne, oryginalne opakowanie.

Przyjemny, delikatny roślinny żel.

Żel zakupiłam po akcji na Wizażu do której się nie dostałam, ale że byłam bardzo ciekawa tego produktu ostatecznie zakupiłam go na własną rękę.
Żel to wygodna, stojąca tuba z sympatyczną, kwiatową grafiką.
Łatwo się go dozuje.
Zapach trudny do określenia, nie wiem jak pachnie biała herbata, więc ciężko mi ocenić czy faktycznie jest to ten aromat.
Generalnie zapach z kategorii - nie przeszkadza, nie fascynuje, słowem neutralny.
Żel dobrze się pieni i wystarczy stosunkowo niewielka ilość by dokładnie umyć nim twarz.
Nie podrażnia, nie wysusza, dobrze zmywa makijaż.
Słowem - całkiem przyzwoity żel.
Chętnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

NOWA WEGAŃSKA LINIA SORAYA PLANTE

Nowa liniia Soraya Plante, charakteryzującej się wysoką (98-99%) zawartością składników naturalnych.

Roślinny żel myjący do twarzy nie zawieraja parabenów, silikonów, SLS czy sztucznych barwników.

Żel myjący został zapakowany w formę tubki, design opakowania jest przepiekny, przyciaga wzrok na polkach sklepowych, pokazuje swoj naturalny sklad. Na opakowaniu mozna przeczytac informacje o produkcie jak i skladzie.

Roślinny żel myjący Plante od Soraya, myje delikatnie skórę dzięki zawartości oleju kokosowego. Zawiera wyciągi z aloesu i białej herbaty. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną, świeżą, gotową do dalszej pielęgnacji. Jest bardzo przyjemny w aplikacji, a co najważniejsze delikatny i skuteczny.

Konsystencja treściwa, o krótkim składzie i delikatnych substancjach myjących w dobrej cenie, ja jestem jak najbardziej na tak, polecam do wyprobowania bo warto.

Używa produktu od: próbka

Naturalnie, oczyszcza!

Roślinnego żelu myjącego do twarzy używam najczęściej wieczorem. Sprawdza się bardzo dobrze, mogę nawet zaryzykować twierdzenie, że na tle innych, których dotąd używałam (a było ich dużo) wypada wyróżniająco. Nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie podrażnia, nie uczula. Ma przyjemna konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie jest "lejący". Bardzo łanie pachnie a opakowanie cieszy oko. Jego największym plusem jest naturalny skład. Dzięki temu mogę być spokojna o swoją skórę.

Nic szczególnego

Żel zwraca uwagę pięknym opakowaniem. Plus za delikatny zapach i oczywiście skład. Nie zauważyłam jednak innych zalet, które mogłyby go wyróżnić. Kolejny tego typu produkt i nic więcej. Na moją skórę nie zadziałał najlepiej, więc wróciłam do poprzedniego produktu.

dla mnie hicior

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego żelu. Po pierwsze ze względu na skład, po drugie ze względu na to, co robi z moją cerą. Skóra jest po jego użyciu przyjemna i delikatna, nie mam uczucia ciągnięcia, napięcia czy przesuszenia. Jest bardzo wydajny - na lekko zwilżoną twarz daję niewielką ilość i wmasowuję w skórę. Bardzo łatwo się też zmywa, nie zostawia na skórze sztucznego filmu. Bez problemu domywa resztki makijażu i ma bardzo delikatny zapach.