Wet n Wild, Color Icon Eyeshadow Quad Bed of Roses (Paleta cieni do powiek)

Wet n Wild, Color Icon Eyeshadow Quad Bed of Roses (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Utrzymaj letnie wibracje przez cały rok dzięki Quad Icon Color Eyeshadow. Te intensywnie kolorowe cienie o mocno pigmentowanej formule płynnie łączą się z powiekami, zapewniając różnorodność wspaniałych looków, które utrzymują się przez cały dzień.

Super.

Gdy zobaczyłam nową kolekcję Wet n Wild, od razu wiedziałam, że musze mieć kilka produktów.
Do koszyka na Beauty Bay (chyba tylko tam jest dostępna ta kolekcja, bo wątpie, żeby weszła do Natury) wrzuciłam tez między innymi tę paletkę.
Opakowanie jest urocze; w środku jakby koronkowe. Cienie w klimacie czerwieni. Nie wiem czemu, ale nie pokładałam w nich zbyt wielkich nadziei. Myślałam, że będą kiepsko napigmentowane. A tu niespodzianka! Cienie maja zacną pigmentację, powiedziałabym nawet, że trzeba z nimi uważać, bo jest bardzo mocna. Co ciekawe;nie osypują się (no chyba, że ktoś lubi dłubać w cieniach i nie otrzepuje pędzelka). Najjaśniejszy, metaliczny cień nakładam przy pomocy palca, bo wtedy można z niego naprawdę dużo wykrzesać i oko jest pięknie rozswietlone. Zachęcona tą paletką, chyba kupię inne kolory, ponieważ są naprawde ładne. :)
Trzymaja się oka caly dzień i nie wchodza w załamania powieki (nawet tej opadającej, jak moja). Nie rozcierają się plamiście, można je dokładać.
Cena, kolorystyka i jakość naprawdę przemawia za zakupem.
Jeśli uda Wam się zdobyć, to narawde polecam.